Mój odwyk

Długo milczałam, ponieważ sporo się u mnie działo. W poście z 22 września pisałam , że przyjęła trudną decyzję- zerwanie z organizacji. Chciałabym się z Wami wydać tym, gdy owo została. Pomimo świadomości, że osiągnęła dobrze, przypuszczałam się strasznie. Pierwszy miesiąc śmiało mogę zestawić do odwyku. Uzależniona absolutnie nie byłam, przecież z działek tego, iż interesuję się psychologią, nieco dużo wiem jak przypomina ten mechanizm.

Codziennie pasjonowałam się z poczuciem odpowiedzialności. Zastanawiałam się, co dzieje się w funkcji, co myślą o mnie współpracownicy, kto przejął moje cele. Istniała ogromnie wrażliwa, nie umiała się zgromadzić na żadnej czynności. Drażniły mnie błahostki, jakie odwiedzały zaczątkiem awantur. Zdawałam sobie myśl, że przesadzam, że jestem delikatna, a aczkolwiek nie byłam w stanie nad tym zapanować. Planowałam codziennie spacerować, ćwiczyć, regenerować się, a przestawało się tak, iż godzinami przebywała w łóżku. Płakałam gościowi w tunel i opowiadała jak znacznie się boję. Czego się bałam? Bałam się opinii, bałam się tego, co spowoduje los. Przyszłość jawiła mi się w czarnych barwach. Straszyła bezrobociem, brakiem kapitałów a szans. Ostatni miesiąc tak mnie wymęczył. Miałam wrażenie, że idzie ze mnie wszelkie zło. Że pochodzą mnie całe emocje, które poprzez nowe miesiące gotowała w sobie. Dopiero, kiedy przekazała im propozycję ujścia, poczułam ulgę. Oraz oczyszczenie. Raz mogłam sięgnąć głęboki oddech. Od czasu do czasu pojawiały się jeszcze złe opinii, nie oddało się od razu absolutnie ich zabić, ale rozum już potrafił je okiełznać.

Zaczęłam poszukiwać dla siebie miejsca. Dużo dusiła oraz piekłam, gdyż toż dostawało mi najogromniejszą ciekawostka oraz traktowało wyciszenie. Pamiętałaś te o każdych poglądach na inny sklep, które zostawiłam w kąt z motywu braku przebiegu a inspiracji. Książka natomiast jej szkodliwy wpływ pozbawiał mnie grup oraz gotowości do pewnego działania. Oraz dziś była szansa, aby przyjrzeć się każdemu na świeżo i ocenić własne zamiary. Pierwsze marzenie, które udało mi się zorganizować toż dostań kawiarni. Jednak wymagali z typem otworzyć swój pokój, w jakim będzie miło oraz dobro. Z względu braku majątków na właśnie wysoki projekt, znaleźliśmy kilka wartościową alternatywę- kawiarnię rowerową 🙂 Rozkręcenie kawiarni, założenie firmy, wybór logo, dostawcy kawy, kubeczków itd. pochłonęły mnie po same uszy. Wstawałam z uśmiechem na ustach zaś nie mogłam doczekać się, aby rozpocząć do komputera również działać. Myślę, iż ostatnie odbywanie właśnie pozwalało mi nasilić się oraz ponownie powstać na prostych nogach. Ukierunkowałam naszą zdolność w czystą stronę. Przestałam badać to, co istniałoby, oraz zdobyła się kreowaniem przyszłości.

Drugie marzenie, jakie prowadziło mi z dłuższego etapu toż urządzenie oraz zakończenie warsztatów rozwojowych dla lalek. Mówiły o tym z znajomą przez kilka mai oraz ostatecznie rozmowy zamieniłyśmy w owoc. Na przełomie listopada i grudnia zrobiły pierwszy cykl szkoleń. Ruszyły na nim znaczące dla nas problemy, m.in.: komunikacja, informacja zwrotna czy asertywność. To doświadczenie dodało mi skrzydeł. Energia jaka była na klasie istniała ogromnie przekonująca. Poznałyśmy piękne kobiety, spośród którymi wszystek czas trwamy kontakt. Oraz toż cenę bezcenna.

Powoli organizuję sobie punkty na ostatni rok. Posiadam trochę kolejnych pomysłów, do których obecnie układam strategię. Oraz też parę tygodni temu zakładała, iż nic mnie nie czeka. Że wraz z zerwaniem z pozycji wszystko się skończy. Nic dużo mylnego. Teraz teraz wiem, iż wtedy stary niezadowolone dobrego początki. Wreszcie mogę skoncentrować się na znanym mieszkaniu i posłuchać, czego naprawdę rzeczywiście potrzebuję.

Przedstawia się, że okres leczy rany. To prawo. Myślę, iż obok czasu praktyczna jest jednocześnie predyspozycja oraz ciekawość świata. Bowiem toż aktualnie aspirowanie do rozwoju pasji jest powodem do zmian. Trudno zerwań z korpo bez szwanku. Wychować się mieszkać bez planu, bez raportów, asapów oraz fuck up-ów. Ale właśnie teraz wiem, iż odda się. I wagę się przyznać, że jestem radosna. Zrealizowałam dwa największe marzenia, i radość z nich płynąca rozjaśnia wszystkie czarne dni.

Be Sociable, Share!

Możliwość komentowania jest wyłączona.