Smart serwer

Komfort w postępowaniu wirtualnej infrastruktury podadzą ci usługi z Forpsi Cloud. Forpsi Cloud Computing zapewnia wysoki poziom elastyczności możliwości adaptacyjnych oraz wirtualnie nieograniczoną skalowalność. Usługa jest tania w dwóch wariantach: Serwer Cloud Pro i Serwer Cloud Smart.
Serwer Cloud Pro to rozwiązanie pozwalające na całą indywidualizację funkcji – jego elementy oraz ustawienia techniczne i operacyjne umożliwiają konfigurację wedle upodobań Klienta, w sumy reagując na jego potrzeby. Serwer jest przy tym dużo pożyteczny oraz wygodny. Wyróżniającą cechą Serwera Cloud Pro jest udostępnienie opcji wyboru hypervisor’a, z jakim sprawia się Serwer Cloud spośród VMware, Hyper-V oraz Hyper-V Low Cost. Nie nosi jeszcze tematu z składaniem go spośród innymi serwerami Cloud Pro przy użyciu Wirtualnych Switchy oraz z pomocami takimi jak Balancer’y czy Unified Storage. Korzystając spośród tego serwera pamiętamy więcej dojazd do zaawansowanych funkcji technicznych, takich jak Snapshot’y, Rozszerzone Zarządzanie (Extracontrol), Import i Eksport obrazów dysków. Klient przechodzi do dyspozycji duży wybór szablonów, oraz indywidualizacja konfiguracji pozwala zaczynać go wedle jego preferencji.
Atrakcyjnym rozwiązaniem jest wyjątkowo rozliczanie godzinowe i na zasadzie zużycia (pay-per-use), dzięki któremu stosujący płaci w relacji od faktycznego czasu działania serwera. W sukcesie Serwera Cloud Pro połączenie sięga szybkości 1000 Mbit/s, i trend w punkcie internetu oraz budowy domowych jest nielimitowany. Przy nabyciu Serwera Cloud Pro można zdobyć darmowe licencje Plesk (do 10 domen) oraz darmową próbę Monitoringu Cloud.
Serwer Cloud Smart jest pewną możliwością dla tych, którzy chcą usługi taniej oraz szybkiej. Tu także proste są różne opcje, uwzględniające funkcje takie jak zakres mocy obliczeniowej, przestrzeń dyskową czy limity przepustowości. Serwer Cloud Smart bazuje przy tym na technologii VMware oraz storage SSD, będąc dobrą możliwość w wersji najniższych stawek za usługę Cloud Computing. Dobrze sprawdzi się do testów, jak również do bycia Wirtualnych Desktop’ów.
Usługi oferowane poprzez Forpsi Cloud to wygoda zarządzania danymi, wygodnymi w nieznanym miejscu, w szybki oraz łatwy sposób. Przechowywanie materiałów i plików na dysku możliwym jest krokiem ku innowacyjnym rozwiązaniom w twojej działalności. W możliwości Forpsi.pl znajdziesz dobre promocje, dzięki którym stosowanie kolejnych usług stoi się również bardziej znane.

Be Sociable, Share!

Możliwość komentowania jest wyłączona.