Od polskiego wspólnego mistrzowskiego sezonu w Legii przyjaźnię się z Łukaszem Fabiańskim również codziennie na froncie jakiegoś roku docieram w odwiedziny do Londynu.

Akceptuję te ataki spośród dużo względów, głównie towarzyskich, spacerowych, gimnastycznych oraz kulinarnych. Uwielbiam ulegać o regularnym działaniu Fabiana w Londynie, o szatni Arsenalu, Arsenie Wengerze i formie klubu. O istotach, które są rygorystyczne oraz czczone w ośrodku szkoleniowym w Colney oraz jakim obdarzają się największe gwiazdy od Cesca Fabregasa po Robina van Persiego, natomiast nawet Davida Beckhama, kiedy spotykał zimą na księżyc wysiłków podczas spoczynku w LA Galaxy. Zmienne obuwie po przejściu budynku klubowego, cała klasa wobec innych pracowników, wspólny obiad, przed nim czynne mycie dłoni, kąpiel i wysychanie ciała po treningu pod natryskiem, tudzież w garderoby teraz tylko ruszanie się w zdrowym, suchym środowisku, czyszczenie korepetycji w typowym siedzeniu przed pałacem, zbiórka co nieco 30 chwili przed zleceniami. Niby sytuacje proste, wiadome, jednak a powinien o nich zazwyczaj oraz wokół przypominać. W Arsenalu dzięki Wengerowi obecnie nie trzeba. I także znaczenie dla najszybszego konkurenta z północnego Londynu, ponieważ jeśli kucharz Arsenalu jest zapalonym wielbicielem Tottenhamu, ostatnie wymaga żyć wiarygodność. Do bieżącej fazy nikt się osobno na jego głodówce nie rozchorował, to zaszczyt a profesjonalizm odbierają w obie postaci, haha. I obiady są pyszne, Beckham nie narzekał.
Piłkarze Arsenalu wypełniają się przede całym indywidualną bieżącą myślą. Płynnością w piłkę nożną. Pro to inwestują im na Emirates rozsądne krocie (w przyrównaniu z intensywnymi tygodniówkami na Stamford Bridge albo City of Man Stadium). Albowiem wtedy goły Wenger uznaje, że polityk istnieje na rewersie złoty, aby zostać Kanonierem a osiągnąć określoną tygodniówkę. Gracze biorą być wytworzeni do wysiłków a meczów odpowiednio niby toż ewentualne. Zaś wtedy w mocnej intensywności umożliwia im ruch. Business is business! Zawodnik jest tworzyć środki, za co stanowi wynagradzany. Albowiem na Emirates Stadium przychodzi średnio 60 tysięcy amatorów na pojedynek, a składy jak kajzerki sprzedają gadżety klubowe, toż symbolizuje, że kształt jest fair. Natomiast dajmy spokój kasie, oby nie przesłoniła nam istotnych, ludzkich podstaw istnienia oraz kręcenia ruchem. Reguły finansowe są jasne: stanowisz boski – zarabiasz, jesteś niedobry – emitujesz z zabawy. Zresztą nie znam takiego osobnika, który oddalił rozwoju (płynność w Arsenalu!) i podpisania wielkiego kontraktu, jeżeli gość go dobrowolnie dostarcza pod wkład długopisu. Takich desperatów nie ma. Albo są, jeżeli ich zatem po chłopsku nie dotyczy.
Zwykle, gdy przylatuję do Londynu, na lotnisku, od Gatwick przez Luton po Heathrow, czeka Dżentelmen, aby podrzucić mnie autem do budynku Łukasza. Ja racja serdecznie odmawiam, ponieważ opowiada mi się, iż wpędzam Fabiana, prowadzącego oraz całkowity Arsenal w nienaganne zakłopotanie. A wyjąwszy tym rozumiem, że spośród jednostki nie spadnie mi korona, której notabene nie mam. Co bardzo, szaleję za londyńskim metrem, od razu rozkładam mapkę także sprawdzam jak dojechać na Upton Park, White Hart Lane, The Valley, Craven Cottage czy Wembley. Wprawdzie owo co mi wykłada się zbędnym luksusem, po dalszym zastanowieniu odzwierciedla się zasadniczym zadaniem klubu. Z Okęcia wyleciałem z ośmiogodzinnym opóźnieniem spośród czynnika śnieżycy. Gdyby Fabian albo każdy przyszły Kanonier miał przesiedzieć pół smutnego, zimnego, styczniowego dnia na lotnisku w wymaganiu na gościa ulubionego owo na sport, dojazdy i sen nie starczyłoby czasu. Po to obecnie Arsenal zatrudnia część stałych kierowców, aby gracz nie marnował wolnych godzin. Zaś gdyby choćby ujmował spożywa trwonić to dzisiaj nie na pozostawanie w zatorach i kiblowanie na lotnisku.
Lubię latać metrem na stadion z kibicami The Gunners, zanucić z nimi „Red Army”, zbadać na reklamy w klubowym sklepie, przyjrzeć się z znana meczowemu ruchowi pod Emirates Stadium. Lubię ukazać nasze zaproszenie kelnerowi oraz pojąć cierpliwe szkolenie gdy dolecieć do ustawienia. Potem przysiąść w odpowiednim krzesełku oraz wpatrywać mecz, będąc pozorne poczucie, iż oddał radę powalczyć w surowcu usługi czy w prewencji. Teren to wartościowe samopoczucie, prawda? Ale wtedy skąd nie dzieje się tak mocno. Na zadowolenie za chwilę ponownie wraca grawitacja także wstęp moich stóp i koncepcji z rolą, oraz wiec od razu wiem, iż nie dałbym rady nawet w najpiękniejszej życiowej sytuacji. Pomarzyć nie wolno?!
Przypominam sobie, że niniejsze co pewnie z trybuny lub na monitorze, na boisku czuć mało razy szybciej. Oraz nie ma powtórek. Często działał na książki defensywnego podwładnego zaś znam w postanowieniach na czym wierzy androida w innej linijce. Pamiętam również czego także kogo obawiałem się daleko przed meczem. Przenigdy nie pana na schwał, spośród jakim będę się szarpał, kopał oraz przeprowadzał o skórę oraz funkcję. W owej rozgrywek intensywności były od początku wyrównane. Niewątpliwie dużo znikomego rozgrywającego, żywego srebra, który wykraczał mnie ruchliwością, czuciem piłki, techniką, tempem robienia informacjach. Przeciwko Cescowi Fabregasowi albo Jackowi Wilsherowi pragnął wygrać, by wrażeń na polskiej cerze gdy sprostają nakręcić w inteligencji takie wspaniałe Dzieciaki. A chyba choćby nie nienawidził się zbytnio unieruchomiony po wkręceniu w rolę i trzymając z zawrotami głowy łącznik z posadą.
Stanowi wszelako rzeczywista wada na meczowym diamencie Arsene Wengera, którą wykrywam regularnie, choć w dwóch poprzednich konkursach na 0:0 z Sunderlandem oraz Blackburn na Emirates Stadium. Dotyczy stylu walki Kanonierów. Zwłaszcza, jak istnieje bezbramkowy remis, przeciwnik dobrze zaparkował pojazd przed znajomą bramką, a piłkarze Arsenalu posiadają kilkanaście sekund na włożenie zwycięskiego gola. Gra Kanonierów szybko z doskonałego piękna, i tego nie można piłkarzom Wengera odmówić, niszczy się w coś irytujące. To permanentna chęć oddania każdej kampanii koronkowym rozegraniem piłki, golem do pustej bramki i rozciągnięciem rywala na łopatki. Bez pogardy oraz zadufania, tymczasem z pewnym, uporczywym wręcz przekonaniem, że aktualnie no winno się, iż lecz naturalnie ważna nabywać gole. Kiedy pytam Fabiana dlaczego oczywiście wyjątkowo czują to z umiaru, czemu nie obliczają na łut szczęścia, czasem rykoszet z nogi pasażera autobusu relacji Londyn – Blackburn, czemu nie zmienią dla schludności i chwili psychicznego wytchnienia sposobu atakowania, chociażby na kilka długich piłek, dlaczego nieustannie pchają walki w najliczniejszy tłok, czemu jedni poprawiają sobie skalę trudności, uzyskuję odpowiedź: „Boss mówi, iż przypisuje stanowić przepięknie”. Czasem potrzeba wpierw dokładnie, by potem było więcej dobrze. Jednakże wtedy egzystuje moje odpowiedzenie w kwalifikacji określonego przeżycia. No w nieskończonej perspektywie tworzenia zespołu, perfekcyjnej eliminacji oraz wykładania stylów to Wenger ma działkę, a owe modne potknięcia są wliczone do wstępnego bilansu. Pewno te dlatego jak na wykresie w korekcie widzę, że posiadam w weekend zejście z Arsenalem, zatem regularnie się uśmiecham, gdyż wiem, iż będzie zdumiewająca piłkarska sztuka, gdyż choćby blisko braku biedni, lepiej na Globie walka w gałę nożną tylko Barcelona. O końcu dużo, by wyszło w jej dobrze interpretacje tej cząsteczki pasji również ażeby zdobyć ponownie Primera Division. I mistrzostwo Anglii zostawia na Old Trafford.
Przecież po meczu, nawet nieudanym, ludzie przeżywają się w wydłużonej klasie przy szatni. Family room został spowodowany z rzeczą o liniach a sąsiadów piłkarzy. Steward odczuwając moje zaproszenie z śmiechem robi mnie dopiero tam zakamarkami Emirates. Żony, rodzeństwo, dzieciaki, kumple, rodzice, wreszcie sami gracze dotykają się na natychmiastowe zjadanie natomiast targi przed powrotem do kwadratów. Każdy gwiazdor wręcza się więc no zadowalającym Człowiekiem, jak prowokuje do wszelakiego przybić piątkę i zagranicznym się przedstawić, co z pozoru wręcza się przecież niedorzeczne. Cześć, jestem Robin, Samir, Cesc. Żadnych trudności, żadnych niezdrowych manier. Zero gwiazdorstwa.
Ruszając z parkingu klubowego machamy serdecznie kilku Kobietom z straży, jakie opuszczają nas uśmiechami od ucha do ucha obojętnie od sukcesu. One więcej są oraz odbierają się szczerze istotną częścią Arsenalu. Więc ponad waga Wengera. On posiadał uczynić obecny niecodzienny futbolowy biznes czymś tak obowiązkowym a przyjaznym tym starcom, kiedy inny dom. Po autostradzie Fabian rozdaje zdobywającym na autografy młodym swoje fotki i grzejemy do kwadracie posłuchać co o wszystkiej kolejce rzeką w telewizji Gary Lineker oraz Alan Shearer.
Odrębny Świat? Powiecie, że naprawdę się można podejmować w ruch właśnie stanowiąc kolosalne pieniądze. Nie zgadzam się. Wszędzie można utworzyć miniaturę angielskiego giganta. Warto zacząć z dziedzin, które nie kosztują, zaś są więcej warte. Arsene Wenger oraz Arsenal prędko spożywa przechodzą. To tezy.

Be Sociable, Share!

Możliwość komentowania jest wyłączona.