Ameryki nie odkryję, ponieważ drudzy aktualnie na to wpadli kiedyś temu, ale przy okazji nadchodzącej wielkiej soboty nie odmówię sobie przypomnienia zdumiewającego faktu.

Zastanawiające stanowi toż, iż Carlos Tevez, Neymar oraz Cristiano Ronaldo narodzili się tegoż jednego dnia. Zresztą pod datą 5 lutego występuje dużo innych: Sven Goran Eriksson, Cesare Maldini, Dusan Uhrin, Gheorghe Hagi, Giovanni van Bronckhorst, Jesper Blomqvist, Rodrigo Palacio, Vedran Corluka, Stefan De Vrija, Adnan Januzaj oraz umie człowiek jeszcze. Przyznacie, iż wszelcy przygotowali lub prowadzą w futbolu również dla futbolu dość sporo. W współczesnym wywiadzie Neymar powiedział oraz trudno się spośród zanim nie zgodzić, że owy dzień ważna by obwołać jakimś piłkarskim świętem. Stanowić widać gdy właśnie się bycie.
Począł od ciekawostki, która ładnie błyszczy na masie usypanej z porad, analiz, prognoz i wywiadów pojawiających się przed finałem Ligi Mistrzów. Cóż mogę podać? Logika podpowiada podobny scenariusz jako w wniosku Euro 2012. Jedni nasyceni, osiągnięci i konkretni, iż wpadli na zupełnie odmienny poziom, spośród którego wolny aby był, to efekt celu ich nie zrzuci, drugim nie nie jest całkowicie i nawet za ostatnią prostą umieją sprintować na maksa. Atut te trzy rekiny rozszarpujące wszystko co się rusza w ich swobodniejszym i dalszym zasięgu. Ale jeżeli zapalać się zasadami logiki, to ale Juventusu w ogóle nie winno istnieć w Berlinie, skoro nie ma tam Bayernu, Realu czy Chelsea. On jest zaś teraz że wszystko, bo przecież nie całość musi chcieć od geniuszu Messiego, pazerności Suareza oraz nieobliczalności Neymara. Natomiast jeżeli jedna kontuzja, głupia czerwona kartka, pomyłka sędziego, toż pełne wcześniejsze kierowane na chłodno mądre analizy nabędą w łeb. Dlatego ja znam, że nic nie wiem.
Jednak nie występuję tu kropki, ponieważ chciałem się z Wami podzielić czymś więcej. Spodobało mi się to, co powiedział drink spośród makaronach dziennikarzy. Dziwiąc się, który z głębokich mistrzów Juventusu z historie sprawił mu się w berlińskim finale, określił na…. No, na kogo? Wy na kogo byście postawili? Jest w kim brać. On zużył Claudio Gentile. Ustawić go na Leo Messiego, niczym w 1982 roku na Diego Maradonę, jakkolwiek żeby się działo. Wtedy zrobił czegoś, co nazwalibyśmy szczytem bezczelności. Sprawił, iż toż Maradona zobaczył czerwoną kartkę. Wtedy nie dał także pograć Zico. Był profesorem w rodzimym fachu i chlubi się tym, iż wyleciał z boiska chociaż raz. Gentile był Messim prowokacji.
W wdrażaniu kosmity z Barcelony posłużyło Włochom nie tylko wspomnienie Gentile. Pojawili się na dystansie też Riccardo Vit i Giuliano Poser. Doskonały był bramkarzem drużyny Gravis, jaka w 2003 roku na konkursu młodzików zerwała się w odmiennej konfrontacji z Barceloną oraz długowłosym maluchem w koszulce z punktem 10. Barca wybrała 15:0, natomiast przy stanie 5:0 Vit obronił rzut karny uzyskiwany poprzez Messiego. O aktualnym przeżyciu w filmie „Messi” (do sprawdzenia we włoskich kinach 1 i 2 czerwca, mam możliwość, że do naszych także trafi) w reżyserii Alexa de la Iglesii informuje jego były trener Guillermo Hoyos. Z organizacji Poser postawił Argentyńczyka do pionu. W 2011 roku ruszyły się jego niesamowite problemy żołądkowe, kończone wymiotami przed, w trakcie albo po meczu. Niepokoił widok Argentyńczyka, kiedy w końcu mistrzostw świata z Niemcami, pochylonego z dłońmi na kolanach jadącego Rygi. Dowiedział się od Demichelisa, który wiedział z nie wiem kogo, iż w prowincji o nazwie Sacile zamontowanej w obszarze Friuli pracuje fachowiec umiejący mu wesprzeć. Pojechał raz, drugi, trzeci i poskutkowało. Włoski lekarz sportowy z przeszłością w Udinese oraz Palermo oraz teraz siedzący na oryginalny rachunek bronił się Messiemu bliższy niż ubierający go zespół Dolce&Gabbana.
Oczywiście toż Włosi na równy droga uczłowieczyli Messiego, czyli sprowadzili go do mało odmiennego aspektu i przewidują, że Juventus oraz będzie w magii więc spowodować. Ja myślę. W sobotę gdy stała przewaga czytających mojego bloga będę niszczył kciuki za Juve. Pojadę do starego, u jakiego w skalę zawodowych możliwości, oglądam najważniejsze mecze. Synów założę w polówki Juventusu zdobyte podczas niedawnego pobytu w Turynie – zdrowszemu będzie wszystko jedno kto z kim także o co chodzi, dawniejszy będzie w rozterce pomiędzy tym, jak tu staremu nie podpaść oraz dotrzymać wierności Barcelonie, w jakiej pracują idole jego pokolenia. Będzie otwarcie, będzie mile. Fajnie rozwiązań z profesjonalnego garnituru oraz ustalić mecz, jak wszystek kibic, nie silić się na obiektywizm, przejaskrawiać, epatować emocjami. Czego także Wam życzę.

Be Sociable, Share!

Możliwość komentowania jest wyłączona.