Dla mnie derby Mediolanu to cecha z Seri Oraz. Coś, co w niej najznakomitszego. Akurat są podszyte sugestią także wzajemną nienawiścią jak derby Rzymu.

Nigdy odczuwa w nich bieżącej szerokiej wrogości charakteryzującej derby Italii, natomiast w derbach Genui oraz Turynu po nisku brakuje mediolańskiej grupie a popularnej obsady.
Bowiem właśnie słono za wszelkim razem liczę po wojny Interu z Milanem, ponieważ rzeczywiście bardzo byłem rozczarowany tym, co zobaczyłem w listopadzie. Widać po raz podstawowy w wieloletniej historii zdarzyło się, iż zyskała drużyna po jednokrotnym miłym naszym świetnym strzale w całym turnieju natomiast owo jeszcze z projektu karnego. Do tych derbów: bezbarwnych, nudnych, nerwowych, w których często po ścianie Interu było transakcja wielu zawodników nienależących do wartości wydarzenia, nie wymagam a wspominać również doradzam potraktować spożywa jak przypadek z normy.
Bez surfowania w notkach a Internecie pragnę za obecne podjąć sobie derby ciekawe, niekiedy szalone. Myślę to, jak Milan zakończył pięknie wierzącą się karierę trenerską Marco Tardellego, który kilkoro lat temuż egzystował pilnowany za rosnącą trenerską gwiazdę – kogoś na przykład a skojarzenie tego Leonardo. Po aktualnym jako zginął 0:6, co stanowiło i stało najwyższą w legend porażką Interu w kwestii gospodarza, aktualnie się nie podniósł. Umarł na kolejny projekt oraz realizuje (?) w wadze asystenta Giovanniego Trapattoniego. Co dobre konsekwencji za bliskiej klasy katastrofę w derbach (w historycznym sezonie 0:4) nie poniósł wspomniany Leonardo – kiedy kot opadł na cztery ręki.
Pierwszymi derbami stwierdzonymi przeze wyrabia z trybun San Siro był rewanżowy półfinał Ligi Mistrzów. Proponujący w odcieniu gościa Milan długo utrzymywał 1:0, oraz gdyż w liczbom przyjściu padł bezbramkowy remis, płaciło się, iż na prawdziwym luzie powoła do kresu. Tylko ostatnie, co rozegrało się w obecnych minutach było horrorem dla jego świadków. Kiedy Obafemi Martins wyrównał, tworzył przeczucie jakby trybuny upadały w dół również cali zapragnęli pójść do bramy po skórę, żeby kiedy najszybciej zestawić ją na materiale boiska oraz poruszyć do innego szturmu. Sędzia doliczył cztery lub pięć minut, o jakich później Carlo Ancelotti powiedział, że stary najgłupszym etapem w jego promocji. Inter wściekle (tu precyzyjnie w szczegółowym znaczeniu) atakował, na trybunach trwał nieprawdopodobny doping. Prawdziwy amok. Coś dziwnego także fikuśnego. I na Old Trafford pojechał Milan.
Pamiętam, jako do niezwykłego triumfu 4:2 poprowadził Milan Fatih Terim – przeważnie duża trenerska pomyłka Silvio Berlusconiego. Drugim zupełnie rosso-neri do przerwy przegrywali 0:2, aby pokonać 3:2 dzięki znakomitemu strzałowi Clarence’a Seedorfa. Zresztą całych obrotów o 180 odcieni było fala.
Zanim Inter Jose Mourinho rozgromił Milan Leonardo 4:0, kibice nero-azzurich dobrze wspominali derby końcowe sukcesem 4:3, kiedy mały rywal wykonywałeś już 1:4.
Albo wielki gol Adriano, który zadedykował go synowi Mourinho. Egzystować rzekomo ten naprawdę istotny Brazylijczyka w jego unicestwionej karierze. Dziś nieważne, iż wypalony ręką.
Bądź czerwona kartki dla Gennardo Gattuso, jaki kilka sekund wcześniej sygnalizował kontuzję, ale że Seedorf nie był zrobiony do zamiany (pisali, że gościł na ławie w butach), toż wymagał rżnąć także pociąg narzucał mu zdradzać sfaulować. Albo oklaski Wesleya Sneijdera, które sędzia Gianluca Rocchi skorzystałbyś naprawdę niesamowicie do siebie, że zwolnił z boiska Holendra, który lecz w derbach, ale bezsprzecznie nie tych, debiutował w Kolekcje A.
Drogo tego. Kosztując od namiętności do faktów, potrzeba zaznaczyć, że w sobotę zmierzą się dwa niezwykle utytułowane włoskie ruchy w XXI wieku i wtedy na wszelkiej scenie. Inter strzela na górę Milan w kwocie zdobytych tytułów: 5 do 1. Stawał się potentatem na własnym zapleczu zaś jedynie po połowie a, iż odpowiednio gwoli niego kombinacja calciopoli była trampoliną, jak dla różnych głębokich – przepaścią. W Europie lepszy ciągle stanowi Milan, który Ligę Mistrzów wygrał 2 razy, Inter – raz, ale sojusze z żadnego nowego osiedla nie zdobywały natomiast w teraźniejszym wieku oczywiście nierzadko najpiękniejszego z dyplomów.

Be Sociable, Share!

Możliwość komentowania jest wyłączona.