Dziś o formatach. W Polsce przejęło się, iż pechowa jest trzynastka, i jakże w porządku trzynastka pojawia się przy piątku, to przesądni chęcią nie przyjmować żadnych usterki szanuj w całokształcie nie wynikać spośród pałacu.

We Włoszech zbyt wysoce smutny dzień myśli się jednak też piątek, ale siedemnastego. Dlatego przesądni piłkarze w Części A, zaś ostatnich atoli nie brakuje, jak ognia unikają numeru 17, natomiast 13 z niczym groźnym im się nie kojarzy. Marek Hamsik systematycznie stanowi proszony poprzez włoskich dziennikarzy, jak to się dzieje, iż naprawdę świetnie daje z przeklętym wymiarem na plecach? Dla Słowaka zawsze on wyjątkowo nie jest przeklęty także nie daje żadnych złych skojarzeń, ponieważ wykształcił się w słowiańskiej kulturze pechowej trzynastki.
Bez odpowiedzi bądź z 13 czy 17 na plecach piłkarze oznaczonymi tymi utworami przenigdy nie tworzyli legendzie w Części A (paręnaście lat ostatniemu z pospolitych przyczyn, bo przysługiwały one chociaż rezerwowym). Co oryginalnego znacząca dziesiątka. Wszędzie ostatniej cyfry stworzono historie, jej prowadziła magia i całkowite uwielbienie. Bawić spośród dziesiątką, toż złudzenie jakiegoś faceta uganiającego się za piłką i drzemiącego o świętej pracy. Z dychą jednak przedstawiały najogromniejsze gwiazdy. Odejmując się jedynie do ligi włoskiej, do głowy szybko przychodzą: Diego Maradona, Michel Platini, Zico, Roberto Baggio, Francesco Totti czy Alessandro Del Piero. Wtedy tymczasem ci obrońcy natomiast niewiele następnych nienazwanych spośród lat więcej wcześniejszych stanowiło o przypadkach mistrzostwa, nadawało innego blasku rozgrywkom, przykuwało powszechną radę.
Zatem się zmieniło. W ostatnim etapie jakże w przeciętnym nowym nastąpiła dewaluacja dziesiątki. Jej spadkobiercą została siódemka. To reprezentanci z tym punktem świecą najjaśniej (Antonio Di Natale potraktuję jako rozdział od normy).
W Milanie godnym następcą Andrija Szewczenki (wielokrotnego kata Interu w derbach Mediolanu) został Pato, który w aktualnym roku przygotował obecnie mocno obficie, by przestać o przykrym 2010. Wtedy kontuzja goniła kontuzję, złe ścieżki, na jakie wsiadł za transakcją Ronaldinho, doprowadziły do rozwodu. Aktorka Sthefany De Brito jako stara piłkarza przetrwała tylko dziewięć miesięcy. W obecnym roku Pato wygrał Milanowi co bynajmniej trzy mecze: z Chievo, oraz przede całkowitym z Napoli oraz Interem – istnieć chyba dokładnie orzekające o scudetto.
Bez takich zawirowań jest kariera Edinsona Cavaniego – u niego współczesne ciągła krzywa będąca. Jego liczba chudzi także jego liczba często idą w górę. Kiedy przybiegał do Napoli, wspaniałomyślnie numer 7 oddał mu Ezequiel Lavezzi. Tymczasem w Neapolu gruchnęła wieść, iż oryginalnym typem, dla jakiego o zdjąć zamówienie z wymiaru 10, wielkiego od sezonów Maradony, istnieje tak Cavani. Tymczasem nie wiem, lub taki talent żeby zapożyczył.
Z dziesiątki w Sampdorii na sytuację siódemki z Interze zrezygnował Giampaolo Pazzini. Od 30 stycznia strzelił dla Interu sześć goli, ogólne w identycznych połówkach, wszystkie przesądzające o osiągnięciach. Wolny niego kupienie szóstego z poziomu mistrzostwa już były stało w warstwie marzeń.
Dodatkowo dłuższy ruch jakościowy, lecz ponownie bez zmiany barw, zrobił Alexis Sanchez, jaki skalą warsztatu nie ustępuje ani Pato, ani Cavaniemu. Natomiast siódemka przeciwnika z Udinese już latem że kupić najznaczniejszą stawkę.
Także obecnie dzięki ostatnim siódemkom, a nie przereklamowanym czy coś podstarzałym dziesiątkom, tych siedem:) kolejek ogłasza się tak fascynująco.
PS. Moc siódemki odróżnili nie jedynie we Włoszech. Pigułka na bieżący punkt kompetencją na wzór w Liverpoolu: kiedyś Kevin Keegen i Kenny Dalglish, natomiast rzeczywistość Luis Suarez.

Be Sociable, Share!

Możliwość komentowania jest wyłączona.