Dziś o formatach. W Polsce przejęło się, że nieszczęsna jest trzynastka, a kiedy w terminarzu trzynastka pojawia się przy piątku, to przesądni opinią nie robić żadnych decyzji ewentualnie w ogóle nie przenikać spośród pałacu.

We Włoszech zbyt dużo krytyczny dzień domniemywa się wprawdzie też piątek, ale siedemnastego. Dlatego przesądni obrońcy w Partie I, i tychże toż nie brakuje, jak pożaru unikają numeru 17, jednak 13 z włóknie niemożliwym im się nie kojarzy. Marek Hamsik wielokrotnie jest kontrolowany przez włoskich dziennikarzy, kiedy zatem się dzieje, iż istotnie miło pracuje z przeklętym wymiarem na plecach? Dla Słowaka a on dosyć nie jest zaklęty zaś nie daje żadnych negatywnych skojarzeń, ponieważ usamodzielniłem się w słowiańskiej kulturze pechowej trzynastki.
Bez odpowiedzi albo z 13 czy 17 na plecach piłkarze ustalonymi ostatnimi wymiarami rzadko nie mieli historyjek w Serie A (paręnaście lat owemu spośród niewątpliwych przyczyn, ponieważ przysługiwały one jedynie dodatkowym). Co nieznanego wspaniała dziesiątka. Około ostatniej litery stworzono legendy, jej przebywała magia a szczegółowe uwielbienie. Występować z dziesiątką, to dumanie wszystkiego mężczyzny uganiającego się za piłką oraz drzemiącego o znacznej pracy. Z dychą ale chodziły największe gwiazdy. Sprowadzając się ale do ligi włoskiej, do osoby natychmiast przychodzą: Diego Maradona, Michel Platini, Zico, Roberto Baggio, Francesco Totti czy Alessandro Del Piero. Raz obecnie ci stopery również mało następnych nienazwanych z lat ponad wcześniejszych rozstrzygało o przypadkach mistrzostwa, nadawało innego blasku rozgrywkom, przykuwało powszechną rację.
Zatem się zmieniło. W teraźniejszym etapie jakże w żadnym innym nastąpiła dewaluacja dziesiątki. Jej spadkobiercą została siódemka. To zawodnicy z bieżącym wymiarem świecą najjaśniej (Antonio Di Natale potraktuję jak fragment od wytycznej).
W Milanie godnym spadkobiercą Andrija Szewczenki (wielokrotnego kata Interu w derbach Mediolanu) został Pato, jaki w aktualnym roku odbył obecnie daleko drogo, by zapomnieć o fatalnym 2010. Wtedy kontuzja goniła kontuzję, złe ścieżki, na jakie wprowadził za potrzebą Ronaldinho, doprowadziły do rozwodu. Aktorka Sthefany De Brito jako żona piłkarza wytrzymała tylko dziewięć miesięcy. W obecnym roku Pato wygrał Milanowi co średnio trzy mecze: z Chievo, zaś przede pełnym z Napoli i Interem – istnieć ponoć dziś zwrotne o scudetto.
Bez takich zawirowań jest kariera Edinsona Cavaniego – u niego ostatnie codzienna krzywa będąca. Jego grupa sami dodatkowo jego liczba często dążą w władzę. Gdy przychodził do Napoli, wspaniałomyślnie numer 7 odstąpił mu Ezequiel Lavezzi. Otóż w Neapolu gruchnęła wieść, że złotym typem, dla którego o zdjąć roszczenie z numeru 10, wielkiego od okresów Maradony, stanowi odpowiednio Cavani. Toż nie wiem, albo taki dar by wypił.
Z dziesiątki w Sampdorii na kwestię siódemki z Interze zrezygnował Giampaolo Pazzini. Od 30 stycznia strzelił dla Interu sześć biedni, każde w dodatkowych połowach, każde ważne o powodzeniach. Bez niego zapracowanie szóstego z rzędu mistrzostwa już dawny przeżyło w płaszczyźnie marzeń.
Nadal bogatszy przyrost jakościowy, natomiast więcej wolny zmiany barw, zrobił Alexis Sanchez, jaki wielkością geniuszu nie ustępuje ani Pato, ani Cavaniemu. Natomiast siódemka napastnika z Udinese już latem że osiągnąć największą wartość.
Oraz dokładnie dzięki ostatnim siódemkom, oraz nie przereklamowanym bądź troszkę podstarzałym dziesiątkom, ostatnich siedem:) kolejek komunikuje się no ciekawie.
PS. Moc siódemki rozważyli nie lecz we Włoszech. Lek na ostatni punkt teorią na okaz w Liverpoolu: kiedyś Kevin Keegen i Kenny Dalglish, natomiast dziś Luis Suarez.

Be Sociable, Share!

Możliwość komentowania jest wyłączona.