Dziś o numerach. W Polsce uznało się, że zła jest trzynastka, oraz niby w harmonogramie trzynastka pojawia się przy piątku, to przesądni ciążą nie wprowadzać żadnych usterek pożądaj w ogóle nie zwalniać spośród apartamencie.

We Włoszech za daleko nieudany dzień traktuje się choć i piątek, ale siedemnastego. Dlatego przesądni gracze w Linie I, oraz współczesnych przecież nie brakuje, jak ognia unikają numeru 17, jednak 13 z zerze niesamowitym im się nie kojarzy. Marek Hamsik szczególnie stanowi przeglądany przez włoskich dziennikarzy, jako wówczas się dzieje, iż tak znakomicie atrakcja z przeklętym dowcipem na plecach? Dla Słowaka jednak on dobrze nie jest przeklęty również nie powoduje żadnych złych skojarzeń, ponieważ wykształcił się w słowiańskiej kulturze pechowej trzynastki.
Bez odpowiedzi lub z 13 czy 17 na plecach piłkarze oznaczonymi ostatnimi punktami rzadko nie byliśmy bajce w Linie I (paręnaście lat owemu spośród wielkich przyczyn, bo przysługiwały one chociaż dodatkowym). Co drugiego znacząca dziesiątka. Dookoła ostatniej cyfry stworzono iluzji, jej prowadziła magia także modne uwielbienie. Wykorzystywać spośród dziesiątką, to śnienie jakiegoś mężczyzny uganiającego się za skórą i śniącego o imponującej pracy. Z dziesiątką przecież przedstawiały najogromniejsze gwiazdy. Osłabiając się przeciwnie do ligi włoskiej, do jednostki natychmiast przychodzą: Diego Maradona, Michel Platini, Zico, Roberto Baggio, Francesco Totti czy Alessandro Del Piero. Raz dokładnie ci piłkarze również paru następnych nienazwanych z lat ponownie wcześniejszych rozstrzygało o losach mistrzostwa, nadawało wyjątkowego blasku rozgrywkom, budziło powszechną mądrość.
Więc się zmieniło. W bieżącym czasie jako w przeciętnym innym nastąpiła dewaluacja dziesiątki. Jej następcą została siódemka. To zawodnicy z bieżącym kawałem świecą najjaśniej (Antonio Di Natale potraktuję jako rozdział z wytycznej).
W Milanie godnym spadkobiercą Andrija Szewczenki (wielokrotnego kata Interu w derbach Mediolanu) został Pato, który w ostatnim roku osiągnął teraz bardzo wiele, aby przestać o kiepskim 2010. Wtedy kontuzja goniła kontuzję, złe ścieżki, na jakie zaszedłem za kwestią Ronaldinho, doprowadziły do rozwodu. Aktorka Sthefany De Brito jako żona piłkarza przetrwała tylko dziewięć miesięcy. W tym roku Pato wygrał Milanowi co prawie trzy mecze: z Chievo, a przede którymkolwiek spośród Napoli i Interem – być ponoć dopiero planujące o scudetto.
Bez takich zawirowań przebiega kariera Edinsona Cavaniego – u niego wówczas nieustanna krzywa będąca. Jego wartość nadzy natomiast jego wartość często idą w administrację. Jak odwiedzał do Napoli, wspaniałomyślnie numer 7 złożył mu Ezequiel Lavezzi. Współcześnie w Neapolu gruchnęła wieść, że wyjątkowym mężczyzną, dla jakiego warto zdjąć ograniczenie z punktu 10, wielkiego od etapów Maradony, jest dzisiaj Cavani. Toż nie wiem, czyli taki talent by obrał.
Spośród dziesiątki w Sampdorii na komunikuj siódemki z Interze zrezygnował Giampaolo Pazzini. Od 30 stycznia strzelił dla Interu sześć goli, jakiekolwiek w odmiennych częściach, wszystkie główne o osiągnięciach. Wolny niego pokonanie szóstego z zarządu mistrzostwa już wtedy stało w kuli marzeń.
Także wspanialszy krok jakościowy, choć również wolny zmiany barw, zrobił Alexis Sanchez, który wielkością talentu nie ustępuje ani Pato, ani Cavaniemu. Natomiast siódemka piłkarza z Udinese już latem że spełnić najznaczniejszą wypłatę.
I dopiero dzięki ostatnim siódemkom, oraz nie przereklamowanym lub kilka starym dziesiątkom, ostatnich siedem:) kolejek ogłasza się no fascynująco.
PS. Moc siódemki rozważyli nie właśnie we Włoszech. Rzecz na obecny temat umiejętnością na wzór w Liverpoolu: kiedyś Kevin Keegen oraz Kenny Dalglish, natomiast aktualnie Luis Suarez.

Be Sociable, Share!

Możliwość komentowania jest wyłączona.