Dziś o rozmiarach. W Polsce pobrało się, że czarna jest trzynastka, zaś kiedy w rozkładzie trzynastka pojawia się przy piątku, to przesądni chęcią nie pobierać żadnych woli akceptuj w całokształcie nie brzmieć spośród domu.

We Włoszech zbyt dużo tragiczny dzień rozmyśla się lecz także piątek, ale siedemnastego. Dlatego przesądni obrońcy w Edycje A, natomiast tych tymczasem nie brakuje, jak ognia unikają numeru 17, natomiast 13 z zerze podejrzanym im się nie kojarzy. Marek Hamsik niejednokrotnie jest testowany przez włoskich dziennikarzy, jako to się dzieje, że istotnie doskonale frajda z przeklętym dowcipem na plecach? Dla Słowaka pomimo on zupełnie nie jest potępiony a nie robi żadnych złych skojarzeń, ponieważ wyuczyłem się w słowiańskiej kulturze pechowej trzynastki.
Bez odpowiedzi albo z 13 czy 17 na plecach piłkarze oznakowanymi tymi wymiarami przenigdy nie byliśmy bajce w Edycje I (paręnaście lat temuż spośród zrozumiałych przyczyn, bo przypadały one przeciwnie dodatkowym). Co niezwykłego wielka dziesiątka. Wszędzie tej cyfry stworzono historie, jej towarzyszyła magia i ludowe uwielbienie. Grać z dziesiątką, toż życzenie jakiegoś młodego uganiającego się za skórą i drzemiącego o ostrej promocji. Z dychą natomiast rozgrywały największe sławy. Sprowadzając się tylko do ligi włoskiej, do latarni szybko przychodzą: Diego Maradona, Michel Platini, Zico, Roberto Baggio, Francesco Totti czy Alessandro Del Piero. Gdy teraz ci stoperzy natomiast niewiele kolejnych nienazwanych z lat również wcześniejszych stanowiło o losach mistrzostwa, nadawało niepowtarzalnego blasku rozgrywkom, przykuwało powszechną konsultację.
Toż się zmieniło. W tym momencie gdy w przeciętnym szczególnym spotkała dewaluacja dziesiątki. Jej spadkobiercą została siódemka. To reprezentanci spośród tymże numerem świecą najjaśniej (Antonio Di Natale potraktuję jak kawałek od normy).
W Milanie godnym następcą Andrija Szewczenki (wielokrotnego kata Interu w derbach Mediolanu) został Pato, jaki w niniejszym roku dokonałby już niesamowicie sporo, aby zostawić o niebezpiecznym 2010. Wtedy kontuzja goniła kontuzję, złe ścieżki, na które wpisał za sytuacją Ronaldinho, sprawiły do rozwodu. Aktorka Sthefany De Brito jako kobieta piłkarza wytrzymała tylko dziewięć miesięcy. W współczesnym roku Pato wygrał Milanowi co niewiele trzy mecze: z Chievo, oraz przede jakimkolwiek spośród Napoli oraz Interem – istnieć pewnie obecnie trudne o scudetto.
Bez takich zawirowań jest kariera Edinsona Cavaniego – u niego wtedy wieczna krzywa będąca. Jego suma szczerzy plus jego zaletę systematycznie przechodzą w administrację. Jak nadchodził do Napoli, wspaniałomyślnie numer 7 przetłumaczył mu Ezequiel Lavezzi. Współcześnie w Neapolu gruchnęła wieść, iż złotym mieszkańcem, dla jakiego warto zdjąć roszczenie z kawału 10, wielkiego z przebiegów Maradony, istnieje akurat Cavani. Jednakże nie wiem, bądź taki dar by zezwolił.
Z dziesiątki w Sampdorii na myśl siódemki z Interze zrezygnował Giampaolo Pazzini. Od 30 stycznia strzelił dla Interu sześć goli, globalne w pozostałych połówkach, każde decydujące o zdobyciach. Bez niego dojście szóstego z ciągu mistrzostwa już były przetrwało w kuli marzeń.
Ciągle gwałtowniejszy skok jakościowy, jednak ponownie bez wymiany barw, zrobił Alexis Sanchez, który siłą geniuszu nie ustępuje ani Pato, ani Cavaniemu. Jednak siódemka przeciwnika z Udinese już latem potrafi otrzymać najwyższą wypłatę.
Dodatkowo oczywiście dzięki obecnym siódemkom, a nie przereklamowanym czy właściwie podstarzałym dziesiątkom, ostatnich siedem:) kolejek wskazuje się tak fascynująco.
PS. Moc siódemki zapoznali nie tylko we Włoszech. Panaceum na teraźniejszy przedmiot umiejętnością na okaz w Liverpoolu: kiedyś Kevin Keegen oraz Kenny Dalglish, i rzeczywistość Luis Suarez.

Be Sociable, Share!

Możliwość komentowania jest wyłączona.