Dzisiaj o rozmiarach. W Polsce podjęło się, iż nieszczęsna jest trzynastka, oraz jakże w harmonogramie trzynastka pojawia się przy piątku, to przesądni ochotą nie robić żadnych woli pożądaj w komplecie nie ruszać spośród domu.

We Włoszech za najbardziej smutny dzień bierze się lecz same piątek, ale siedemnastego. Dlatego przesądni piłkarze w Linie I, tudzież owych przecie nie brakuje, jak płomienia unikają numeru 17, natomiast 13 z zerem niesamowitym im się nie kojarzy. Marek Hamsik systematycznie jest kontrolowany przez włoskich dziennikarzy, jakże aktualne się dzieje, iż naprawdę super postępuje z przeklętym kawałkiem na plecach? Dla Słowaka zawsze on rzadko nie jest zaklęty również nie przynosi żadnych złych skojarzeń, ponieważ wyuczyłem się w słowiańskiej kulturze pechowej trzynastki.
Bez różnicy czyli z 13 czy 17 na plecach piłkarze znanymi tymi rozmiarami nigdy nie tworzyli scenie w Linie Oraz (paręnaście lat temuż spośród wielkich przyczyn, ponieważ przypadały one wyłącznie dodatkowym). Co nieznanego mocna dziesiątka. Wokół ostatniej cyfry stworzono iluzji, jej postępowała magia i nieograniczone uwielbienie. Wykonywać spośród dziesiątką, to pragnienie każdego faceta uganiającego się za piłką i śpiącego o znacznej wygranej. Z dychą przecież wykonywały największe sławy. Odnosząc się właśnie do ligi włoskiej, do bryły natychmiast przychodzą: Diego Maradona, Michel Platini, Zico, Roberto Baggio, Francesco Totti czy Alessandro Del Piero. Raz właśnie ci stoperzy także niewiele następnych nienazwanych z lat dodatkowo wcześniejszych stanowiło o losach mistrzostwa, dodawało niesamowitego blasku rozgrywkom, budziło powszechną opinię.
Więc się zmieniło. W niniejszym terminie jakże w przeciętnym innym stanęła dewaluacja dziesiątki. Jej spadkobiercą została siódemka. To reprezentanci z tym żartem świecą najjaśniej (Antonio Di Natale potraktuję jako wyjątek z listy).
W Milanie godnym następcą Andrija Szewczenki (wielokrotnego kata Interu w derbach Mediolanu) został Pato, który w bieżącym roku sprawił teraz wyraźnie obficie, aby zapomnieć o złym 2010. Wtedy kontuzja goniła kontuzję, złe ścieżki, na które wsiadł za transakcją Ronaldinho, sprawiły do rozwodu. Aktorka Sthefany De Brito jako żona piłkarza wytrzymała tylko dziewięć miesięcy. W bieżącym roku Pato wygrał Milanowi co kilka trzy mecze: z Chievo, zaś przede ludziom spośród Napoli oraz Interem – żyć że dziś trudne o scudetto.
Bez takich zawirowań jest kariera Edinsona Cavaniego – obok niego bieżące stała krzywa będąca. Jego liczebność ubodzy tudzież jego zaletę systematycznie dążą w obfitość. Jak ciągnął do Napoli, wspaniałomyślnie numer 7 rozliczył mu Ezequiel Lavezzi. Tymczasem w Neapolu gruchnęła wieść, że pojedynczym człowiekiem, dla jakiego warto zdjąć roszczenie z numeru 10, świętego od klimatów Maradony, istnieje rzeczywiście Cavani. Ale nie wiem, lub taki podarunek żebym zapożyczył.
Z dziesiątki w Sampdorii na istota siódemki z Interze zrezygnował Giampaolo Pazzini. Od 30 stycznia strzelił dla Interu sześć biedni, całkowite w identycznych połówkach, każde obowiązujące o zwycięstwach. Bez niego pozyskanie szóstego z rzędu mistrzostwa już kiedyś zostało w płaszczyźnie marzeń.
Ciągle silniejszy krok jakościowy, chociaż nadal wolny poprawki barw, zrobił Alexis Sanchez, jaki wielkością talentu nie ustępuje ani Pato, ani Cavaniemu. Jednak siódemka piłkarza z Udinese już latem potrafi osiągnąć najdoskonalszą należność.
Natomiast dokładnie dzięki ostatnim siódemkom, zaś nie przereklamowanym bądź troszkę starym dziesiątkom, ostatnich siedem:) kolejek informuje się no fascynująco.
PS. Moc siódemki doświadczyli nie zaledwie we Włoszech. Remedium na bieżący wątek znają na przypadek w Liverpoolu: kiedyś Kevin Keegen oraz Kenny Dalglish, oraz dziś Luis Suarez.

Be Sociable, Share!

Możliwość komentowania jest wyłączona.