Dzisiaj o rozmiarach. W Polsce przejęło się, iż zła jest trzynastka, natomiast jakże w programie trzynastka pojawia się przy piątku, to przesądni decyzją nie pobierać żadnych usterek ewentualnie w ogóle nie wydawać spośród budynku.

We Włoszech zbyt znacznie nieudany dzień podejrzewa się choć same piątek, ale siedemnastego. Dlatego przesądni obrońcy w Serie Oraz, zaś obecnych jednakże nie brakuje, jak pożaru unikają numeru 17, natomiast 13 z włóknem złym im się nie kojarzy. Marek Hamsik niejednokrotnie jest pytany przez włoskich dziennikarzy, gdy więc się dzieje, iż no miło odbiera z przeklętym żartem na plecach? Dla Słowaka jednakowoż on dobrze nie jest przeklęty także nie powoduje żadnych szkodliwych skojarzeń, ponieważ wyuczyłem się w słowiańskiej kulturze pechowej trzynastki.
Bez odpowiedzi czy z 13 czy 17 na plecach piłkarze oznaczonymi tymi numerami absolutnie nie byliśmy sprawie w Części Oraz (paręnaście lat temuż spośród logicznych przyczyn, bo przypadały one jedynie rezerwowym). Co drugiego wysoka dziesiątka. Wszędzie ostatniej piątki stworzono historie, jej odprowadzała magia a generalne uwielbienie. Wygrywać spośród dziesiątką, to cudo jakiegoś mężczyzny uganiającego się za piłką oraz śpiącego o potężnej promocji. Z dychą ale dawały najprawdziwsze fortuny. Obniżając się ale do ligi włoskiej, do latarni już przychodzą: Diego Maradona, Michel Platini, Zico, Roberto Baggio, Francesco Totti czy Alessandro Del Piero. Wtedy odpowiednio ci stoperzy dodatkowo trochę innych nienazwanych spośród lat ponad wcześniejszych rozstrzygało o przypadkach mistrzostwa, nadawało niesamowitego blasku rozgrywkom, budziło powszechną wypowiedź.
Obecne się zmieniło. W bieżącym terminie niby w żadnym nowym stanęła dewaluacja dziesiątki. Jej następcą została siódemka. To reprezentanci z tym egzemplarzem świecą najjaśniej (Antonio Di Natale potraktuję jak kawałek z wytyczne).
W Milanie godnym spadkobiercą Andrija Szewczenki (wielokrotnego kata Interu w derbach Mediolanu) został Pato, który w tym roku osiągnął teraz niezwykle wiele, żeby zapomnieć o przykrym 2010. Wtedy kontuzja goniła kontuzję, złe ścieżki, na które zdobył za potrzebą Ronaldinho, sprawiły do rozwodu. Aktorka Sthefany De Brito jako żona piłkarza wytrzymała tylko dziewięć miesięcy. W ostatnim roku Pato wygrał Milanowi co minimum trzy mecze: z Chievo, i przede wszelkim spośród Napoli oraz Interem – być umie oczywiście planujące o scudetto.
Bez takich zawirowań jest kariera Edinsona Cavaniego – obok niego obecne chroniczna krzywa będąca. Jego grupa sami natomiast jego cena systematycznie zmierzają w górę. Gdy wnosił do Napoli, wspaniałomyślnie numer 7 dał mu Ezequiel Lavezzi. Obecnie w Neapolu gruchnęła wieść, że miłym przedstawicielem, dla którego o zdjąć wymaganie z wymiaru 10, wielkiego z sezonów Maradony, istnieje właśnie Cavani. Ale nie wiem, bądź taki podarunek żebym podjął.
Z dziesiątki w Sampdorii na powiedz siódemki z Interze zrezygnował Giampaolo Pazzini. Od 30 stycznia strzelił dla Interu sześć goli, każde w identycznych częściach, wszystkie przesądzające o powodzeniach. Bez niego zorganizowanie szóstego z gabinetu mistrzostwa już były przetrwało w płaszczyźnie marzeń.
Więcej szerszy krok jakościowy, natomiast również bez wymiany barw, zrobił Alexis Sanchez, jaki siłą talentu nie ustępuje ani Pato, ani Cavaniemu. Natomiast siódemka przeciwnika z Udinese już latem może dokonać najidealniejszą wypłatę.
Natomiast właśnie dzięki ostatnim siódemkom, zaś nie przereklamowanym lub nieznacznie starym dziesiątkom, tych siedem:) kolejek ostrzega się tak ciekawie.
PS. Moc siódemki rozpoznaliście nie jeno we Włoszech. Rzecz na ów motyw myślą na komentarz w Liverpoolu: kiedyś Kevin Keegen i Kenny Dalglish, a aktualnie Luis Suarez.

Be Sociable, Share!

Możliwość komentowania jest wyłączona.