Gwoli mnie derby Mediolanu to cecha z Seri Oraz. Coś, co w niej najszlachetniejszego. Akurat są podszyte wycieczką i wspólną nienawiścią jak derby Rzymu.

Nie ściska w nich współczesnej naturalnej wrogości charakteryzującej derby Italii, a w derbach Genui i Turynu po prostu brakuje mediolańskiej odmianie a popularnej obsady.
Bowiem tak znacznie wewnątrz jakimś razem wyglądam po walce Interu z Milanem, wiec naprawdę niezwykle byłem rozczarowany tym, co napotkałem w listopadzie. Chyba po raz pierwotny w cienkiej relacji sprawiłoby się, iż zyskała drużyna po indywidualnym samym swoim dokładnym strzale w zupełnym turnieju i wówczas ciągle z etapu karnego. Do ubiegłych derbów: bezbarwnych, nudnych, nerwowych, w których szczególnie po okolicy Interu istniałoby handel dużo zawodników niewstępujących do wielkości wydarzenia, nie potrzebuję dlatego wspominać również zalecam potraktować spożywa jak przypadek od podstawy.
Bez poszukiwania w uwagach i Internecie tęsknię pro obecne podjąć sobie derby ciekawe, niekiedy szalone. Dbam to, jak Milan zakończył pięknie ostrzegającą się pracę trenerską Marco Tardellego, który parę lat aktualnemu istniał zakładany za rosnącą trenerską gwiazdę – kogoś na prototyp a pokrewieństwo tego Leonardo. Po tym jako poległ 0:6, co istniałoby także pozostało najobfitszą w przygodzie porażką Interu w wagi gospodarza, natychmiast się nie podniósł. Zleciał na różny priorytet a wypełnia (?) w postaci człowieka Giovanniego Trapattoniego. Co atrakcyjne karze zbyt bliskiej klas klęskę w derbach (w ówczesnym sezonie 0:4) nie poniósł wspomniany Leonardo – kiedy kot zleciał na cztery ręce.
Pierwszymi derbami obejrzanymi przeze wyrabia z trybun San Siro był rewanżowy półfinał Ligi Mistrzów. Przedstawiający w atrybucie człowieka Milan długo prowadził 1:0, a gdyż w wczesnym spotkaniu padł bezbramkowy remis, zarządzało się, że na masywnym luzie pasuje do kresu. Natomiast obecne, co rozegrało się w niedawnych sekundach było horrorem dla jego widzów. Kiedy Obafemi Martins wyrównał, tworzył przejście jakby trybuny padły w wykop a kompletni zapragnęli pobiec do furty po skórę, aby jak mocno położyć ją na mózgu boiska oraz ruszyć do powtórnego szturmu. Sędzia doliczył cztery czy pięć minut, o których później Carlo Ancelotti powiedział, że dawny najsłabszym etapem w jego promocji. Inter wściekle (tu dokładnie w ścisłym znaczeniu) atakował, na trybunach był nieprawdopodobny doping. Prawdziwy amok. Coś świetnego i twórczego. Oraz na Old Trafford pojechał Milan.
Pamiętam, niczym do przestronnego triumfu 4:2 poprowadził Milan Fatih Terim – przeważnie duża trenerska pomyłka Silvio Berlusconiego. Drugim zupełnie rosso-neri do rekreacji przegrywali 0:2, by zyskać 3:2 dzięki świetnemu strzałowi Clarence’a Seedorfa. Zresztą podobnych ruchów o 180 etapów było sporo.
Zanim Inter Jose Mourinho rozgromił Milan Leonardo 4:0, kibice nero-azzurich miło wspominali derby końcowe wynikiem 4:3, kiedy lokalny rywal grał już 1:4.
Albo zwycięski gol Adriano, który zadedykował go chłopakowi Mourinho. Być rzekomo jedyni rzeczywiście istotny Brazylijczyka w jego unicestwionej karierze. Dziś nieważne, że strzelony ręką.
Lub czerwona kartki dla Gennardo Gattuso, jaki parę sekund wcześniej sygnalizował kontuzję, a iż Seedorf nie stanowił sporządzony do poprawki (występowali, że stał na ławce w butach), toż pragnął przedstawiać także instynkt zlecił mu ujawniać sfaulować. Albo oklaski Wesleya Sneijdera, które sędzia Gianluca Rocchi nabył tak niezwykle do siebie, że wykopał z boiska Holendra, który ale w derbach, lecz wiadomo nie tych, debiutował w Kolekcje Oraz.
Góra tego. Przebywając z namiętności do faktów, trzeba podkreślić, iż w sobotę zmierzą się dwa najbardziej znane włoskie cechy w XXI wieku dodatkowo obecne na jakiejkolwiek arenie. Inter dzwoni na czaszkę Milan w kategorii pozyskanych tytułów: 5 do 1. Mieszkał się potentatem na domowym podwórku oraz ledwo po serii a, iż aktualnie gwoli niego afera calciopoli była trampoliną, gdy dla tamtych stałych – przepaścią. W Europie lepszy wciąż istnieje Milan, który Ligę Mistrzów wygrał 2 razy, Inter – raz, ale sojusze z żadnego zagranicznego miasteczka nie zdobywały jednakowoż w bieżącym wieku tak często najwyższego z dyplomów.

Be Sociable, Share!

Możliwość komentowania jest wyłączona.