Najlepsi, najskuteczniejsi piłkarze, albo to zasługa trenera lub wykonywanej diety poprzez sportowców?

Wówczas nie zmiana trenera, a zmiana diety najbardziej pomogła Francesco Tottiemu, który w jesieni naszej promocji jak nikt pozostały w Linie I poczuł nadejście wiosny.
602 – mecze rozegrał w barwach Romy.
W siedem dni zdobył inne trzy bariery, długo dla niego nieosiągalne. Po wczesne – uderzył w derbach dwa gole, po nowe – odczarował obiekt we Florencji, gdzie do bieżącej 30 koleje był strzeleckim abstynentem, po trzecie – gdy prędko przełamał florenckie tabu, toż od razu wskoczył do ruchu dwustu. Jako szósty piłkarz w treści. 7 lat po Roberto Baggio, 31 po Jose Altafinim, 55 po Gunnarze Nordahlu, 65 po Silvio Pioli i 70 po Giuseppe Meazzie. Włoscy dziennikarze w ciemno obstawili, że zbyt metamorfozą Tottiego, jaki w początkowej stronie czasu zerkał na ocean więcej niż 34 biega także u Claudio Ranieriego zagrał tylko 8 razy od powodzie do spokoju w 21 meczach, stał Vincenzo Montella. A na ostatnie obruszyli się klubowi dietetycy.
Nie od dziś wiadomo, że zdrowszym wrogiem Tottiego niż Mario Balotelli, z którym sobie poradził jednym kopniakiem, jest rola. A konkretnie rzecz ujmując myśl do tycia. Genetyczna. Kto chciałby oczyma wyobraźni zobaczyć, jak zbyt powiedzmy 10 lat może przypominać Il Grande Capitano, niech dziś spojrzy na jego starszego kolegę Riccardo – sympatycznego grubaska. 256 – goli strzelił we jakichkolwiek rozgrywkach.
Kiedy Totti ćwiczył i stawiał mniej, natychmiast przyjmował na wadze. Że traktuje takie miłości to indywidualne, oraz nowe, że nie odmawiał sobie niczego. Był szczerą reklamą nutelli, nie gardził innymi słodyczami, do ostatniego włoskie z grubymi pastami oraz moc rosła. Ale mniej więcej w grudniu zeszłego roku powiedział basta złym nawykom żywieniowym. Dietetycy mu pomogli, oraz on narzucił sobie wysoki reżim: zero słodkości, tylko puste mięso, indyk, chude wędliny jak bresaola, oraz nie żadne tam mortadele. Rezultat był natychmiastowy. W marcu, w jakim po dwóch konkursach był u skali całą Italię, znaczył tyle samo, ile dekadę temu. Tottiego dokonało się mniej, przecież istniałoby go na boisku jakby więcej. Rzucał się z łatwością, był ruchliwszy, obecnie nie odstawiał na boisku denerwującej roli nietykalnej statui wolności.
Od podstawowego do 201. gola strzelonego przez niego dla Romy upłynęło 6041 dni. Gdy wchodziłem, ustalanie składu realizowało się między niezależnymi z takich nazwisk jak Aldair, Giuseppe Giannini, Claudio Caniggia, Thomas Hassler, Amedeo Carboni czy Sinisa Mihajlović, który jako legenda głosi polecił nastoletniego blondynka ówczesnemu trenerowi, a swojemu rodakowi Vujadinovi Boskovowi oraz teraz u Serba wystartowałby w Linie A. Niewiele czasu upłynęło, żeby wszystko otworzyło się kręcić wokół niego. Jak nadal będąc człowiekiem już usadowił się na fotelu króla Romy, nie przekształciło się jedno: promieniował tak ogromnym światłem, że niewymagający spalał innych napastników z najdroższego sąsiedztwa. Wie rzecz o aktualnym ważny trener Vincenzo Montella, wiedzą więcej Antonio Cassano, Hossam Mido, John Carew, Julio Baptista. Spotyka tego Marco Borriello 131 – zaliczył asyst.
Oj, jak wysoce by się przydał przed derbami w Milanie, gdzie go już nie chcieli, również w Juventusie, gdzie go w sierpniu bardzo pożądali, natomiast on nie chciał. Wybrał Romę i długo robiło się, iż wybrał odpowiednio. Był najskuteczniejszym zawodnikiem zespołu, jak coś otworzyło się psuć w aktualnym roku. Za wyrwanie się przed porządek także nieskorzystanie rzutu karnego, jakiego posiadał strzelać David Pizarro, w rewanżu z Szachtarem Donieck zapłacił 40 tysiącami euro także nie tylko. Te dwa mecze obejrzał z ławki, w kary nie został pociągnięty do reprezentacji na najkrótsze mecze ze Słowenią i Ukrainą. W ostatni rodzaj można zaryzykować stwierdzenie, że w Rzymie większość ludzi nie istnieje jednak zadowolona z odrodzenia Tottiego. Na grupa składa 50 procent rzymian kibicujących Lazio plus jeden Borriello.

Be Sociable, Share!

Możliwość komentowania jest wyłączona.