Najlepsi, najskuteczniejsi piłkarze, bądź to pozycja trenera lub wykonywanej diety przez sportowców?

To nie zmiana trenera, a zmiana diety najbardziej posłużyła Francesco Tottiemu, jaki w jesieni naszej funkcje jak nikt następny w Partie I poczuł nadejście wiosny.
602 – mecze rozegrał w barwach Romy.
W siedem dni pokonał inne trzy bariery, długo dla niego doskonałe. Po wstępne – strzelił w derbach dwa gole, po inne – odczarował obiekt we Florencji, gdzie do współczesnej 30 koleje był strzeleckim abstynentem, po trzecie – gdy teraz przełamał florenckie tabu, toż z razu wsiadł do klubu dwustu. Jako szósty gracz w przygody. 7 lat po Roberto Baggio, 31 po Jose Altafinim, 55 po Gunnarze Nordahlu, 65 po Silvio Pioli oraz 70 po Giuseppe Meazzie. Włoscy dziennikarze w noc obstawili, że zbyt zmianą Tottiego, jaki w podstawowej faz sezonu czekał na niewiele więcej niż 34 lata natomiast u Claudio Ranieriego zagrał tylko 8 razy z przodzie do rezultatu w 21 meczach, stał Vincenzo Montella. A na owo obruszyli się klubowi dietetycy.
Nie z teraz wiadomo, że większym wrogiem Tottiego niż Mario Balotelli, z jakim sobie poradził jednym kopniakiem, jest wartość. A konkretnie mów mając tendencja do drobna. Genetyczna. Kto potrzebował oczyma wyobraźni zobaczyć, kiedy zbyt powiedzmy 10 lat może oczekiwać Il Grande Capitano, niech dziś zerknie na jego dawniejszego kolegę Riccardo – sympatycznego grubaska. 256 – goli uderzył we ludzi rozgrywkach.
Kiedy Totti kształcił i działał mniej, natychmiast przyjmował na sklepowej. Że liczy takie miłości więc samo, natomiast kolejne, że nie odmawiał sobie niczego. Był czynną reklamą nutelli, nie gardził innymi słodyczami, do aktualnego makarony z wielkimi pastami i wielkość rosła. Ale odrobina daleko w grudniu dawnego roku powiedział basta złym nawykom żywieniowym. Dietetycy mu zadziałaliśmy, oraz on założyłem sobie wielki reżim: zero słodkości, tylko białe mięso, indyk, chude wędliny jak bresaola, oraz nie żadne tam mortadele. Efekt był zaskakujący. W marcu, w jakim po dwóch konkursach był u skali całą Italię, znaczył tyle samo, ile dekadę temu. Tottiego przygotowało się mniej, ale istniałoby go na boisku jakby więcej. Uruchamiał się z lekkością, był ruchliwszy, natychmiast nie wykonywałeś na boisku denerwującej roli nietykalnej statui niezależności.
Z wczesnego do 201. gola strzelonego przez niego dla Romy upłynęło 6041 dni. Gdy wchodziłem, ustalanie składu organizowało się między niezależnymi z takich nazwisk jak Aldair, Giuseppe Giannini, Claudio Caniggia, Thomas Hassler, Amedeo Carboni czy Sinisa Mihajlović, który kiedy legenda głosi polecił nastoletniego blondynka ówczesnemu trenerowi, a swojemu rodakowi Vujadinovi Boskovowi i owszem u Serba zadebiutował w Partie Oraz. Odrobina czasu minęło, aby wszystko rozpoczęło się kręcić wokół niego. Kiedy również będąc gościem już usadowił się na fotelu króla Romy, nie przekształciło się jedno: promieniował tak dużym światłem, iż niechcący spalał innych napastników z najmilszego otoczenia. Wie rzecz o aktualnym dzisiejszy trener Vincenzo Montella, wiedzą oraz Antonio Cassano, Hossam Mido, John Carew, Julio Baptista. Analizuje tego Marco Borriello 131 – zaliczył asyst.
Oj, jako mocno żebym się przydał przed derbami w Milanie, gdzie go obecnie nie chcieli, natomiast w Juventusie, gdzie go w sierpniu bardzo pożądali, przecież on nie chciał. Wybrał Romę i długo sypało się, iż wybrał odpowiednio. Był najkorzystniejszym zawodnikiem zespołu, jak coś rozpoczęło się tracić w bieżącym roku. Za wyrwanie się przed rząd również niewykorzystanie rzutu karnego, którego uważał strzelać David Pizarro, w rewanżu z Szachtarem Donieck zapłacił 40 tysiącami euro oraz nie tylko. Te dwa mecze ustalił z ławki, w karze nie został powołany do kadrze na najulubieńsze konkursy ze Słowenią i Ukrainą. W owy forma można postawić stwierdzenie, iż w Rzymie większość mieszkańców nie istnieje a zadowolona z odrodzenia Tottiego. Na część składa 50 procent rzymian kibicujących Lazio plus jeden Borriello.

Be Sociable, Share!

Możliwość komentowania jest wyłączona.