Najlepsi, najskuteczniejsi piłkarze, bądź to wartość trenera czy mówionej diety przez sportowców?

Wtedy nie zmiana trenera, ale zmiana diety najbardziej pomogła Francesco Tottiemu, jaki w jesieni swojej funkcji jak nikt pozostały w Kolekcje I poczuł nadejście wiosny.
602 – mecze rozegrał w barwach Romy.
W siedem dni zdobył kolejne trzy bariery, długo dla niego nieosiągalne. Po wczesne – strzelił w derbach dwa gole, po inne – odczarował obiekt we Florencji, gdzie do współczesnej 30 kolejki był strzeleckim abstynentem, po trzecie – jak prędko przełamał florenckie tabu, toż z razu wsiadł do związku dwustu. Jako szósty piłkarz w przeszłości. 7 lat po Roberto Baggio, 31 po Jose Altafinim, 55 po Gunnarze Nordahlu, 65 po Silvio Pioli i 70 po Giuseppe Meazzie. Włoscy dziennikarze w ciemność obstawili, że za metamorfozą Tottiego, jaki w podstawowej stronie sezonu patrzał na dużo mocno niż 34 biega i u Claudio Ranieriego zagrał tylko 8 razy z startu do wyniku w 21 meczach, stał Vincenzo Montella. Natomiast na współczesne obruszyli się klubowi dietetycy.
Nie z dziś wiadomo, iż znaczniejszym wrogiem Tottiego niż Mario Balotelli, z którym sobie poradził jednym kopniakiem, jest siła. A dokładnie rzecz mając predyspozycja do mała. Genetyczna. Kto potrzebował oczyma wyobraźni zobaczyć, kiedy za powiedzmy 10 lat potrafi przypominać Il Grande Capitano, niech dziś popatrzy na jego starego brata Riccardo – sympatycznego grubaska. 256 – goli uderzył we wszelkich partiach.
Kiedy Totti ćwiczył oraz prezentował mniej, natychmiast przyjmował na sklepowej. Iż stanowi takie pasji więc niepowtarzalne, i następne, iż nie odmawiał sobie niczego. Był wyraźną reklamą nutelli, nie gardził innymi słodyczami, do obecnego makarony z surowymi pastami i wielkość rosła. Ale nieco wiele w grudniu minionego roku powiedział basta złym nawykom żywieniowym. Dietetycy mu poradzili, natomiast on obciążył sobie dobry reżim: zero słodkości, tylko białe mięso, indyk, chude wędliny jak bresaola, a nie żadne tam mortadele. Skutek był natychmiastowy. W marcu, w którym po dwóch konkursach miał u skali całą Italię, ważył tyle samo, ile dekadę temu. Tottiego wytworzyło się mniej, natomiast istniałoby go na boisku jakby więcej. Poruszał się z łatwością, był czynniejszy, natychmiast nie grał na boisku denerwującej roli nietykalnej statui niezależności.
Od doskonałego do 201. gola strzelonego poprzez niego dla Romy upłynęło 6041 dni. Kiedy wchodziłem, ustalanie składu organizowało się między odwrotnymi z takich nazwisk jak Aldair, Giuseppe Giannini, Claudio Caniggia, Thomas Hassler, Amedeo Carboni czy Sinisa Mihajlović, który kiedy legenda głosi polecił nastoletniego blondynka ówczesnemu trenerowi, oraz swojemu rodakowi Vujadinovi Boskovowi i precyzyjnie u Serba zadebiutował w Części A. Chwila czasu upłynęło, aby wszystko otworzyło się kręcić wokół niego. Jak dotychczas będąc mężczyzną już usadowił się na mebla króla Romy, nie zamieniłoby się jedno: promieniował tak skutecznym światłem, iż niechcący spalał innych napastników z najulubieńszego sąsiedztwa. Wie obiekt o tym współczesny trener Vincenzo Montella, wiedzą jeszcze Antonio Cassano, Hossam Mido, John Carew, Julio Baptista. Potwierdza tego Marco Borriello 131 – zaliczył asyst.
Oj, jak daleko aby się przydał przed derbami w Milanie, gdzie go aktualnie nie chcieli, i w Juventusie, gdzie go w sierpniu bardzo potrzebowaliby, wszak on nie chciał. Wybrał Romę oraz długo dawało się, iż wybrał słusznie. Był najaktywniejszym zawodnikiem zespołu, jak coś zaczęło się psuć w tymże roku. Za wyrwanie się przed porządek także nieskorzystanie rzutu karnego, którego cierpiał strzelać David Pizarro, w rewanżu z Szachtarem Donieck zapłacił 40 tysiącami euro i nie tylko. To dwa mecze obejrzał z ławki, w konsekwencji nie został stworzony do kadry na najmilsze konkursy ze Słowenią i Ukrainą. W obecny metoda można zaryzykować stwierdzenie, iż w Rzymie większość ludzi nie istnieje jednak rada z odrodzenia Tottiego. Na grupa składa 50 procent rzymian kibicujących Lazio plus jeden Borriello.

Be Sociable, Share!

Możliwość komentowania jest wyłączona.