Najlepsi, najskuteczniejsi piłkarze, bądź zatem waga trenera albo robionej diety poprzez sportowców?

Owo nie zmiana trenera, a zmiana diety najbardziej pomogła Francesco Tottiemu, jaki w jesieni swojej pracy jak nikt osobisty w Części Oraz poczuł nadejście wiosny.
602 – mecze rozegrał w barwach Romy.
W siedem dni pokonał inne trzy bariery, długo dla niego ciężkie. Po wczesne – strzelił w derbach dwa gole, po inne – odczarował obiekt we Florencji, gdzie do ostatniej 30 koleje był strzeleckim abstynentem, po trzecie – jak szybko przełamał florenckie tabu, to od razu wskoczył do ruchu dwustu. Jako szósty piłkarz w historii. 7 lat po Roberto Baggio, 31 po Jose Altafinim, 55 po Gunnarze Nordahlu, 65 po Silvio Pioli oraz 70 po Giuseppe Meazzie. Włoscy dziennikarze w ciemno obstawili, iż za zmianą Tottiego, który w wczesnej strony sezonu patrzał na bardzo mocno niż 34 biega także u Claudio Ranieriego zagrał tylko 8 razy od frontu do tyłu w 21 meczach, stał Vincenzo Montella. Chociaż na aktualne obruszyli się klubowi dietetycy.
Nie od rzeczywistość wiadomo, iż wyższym wrogiem Tottiego niż Mario Balotelli, z którym sobie poradził jednym kopniakiem, jest wielkość. Oraz dokładnie rzecz biorąc linia do tycia. Genetyczna. Kto potrzebował oczyma wyobraźni zobaczyć, kiedy zbyt powiedzmy 10 lat może oczekiwać Il Grande Capitano, niech dziś zerknie na jego starszego kolegi Riccardo – sympatycznego grubaska. 256 – goli strzelił we wszelkich partiach.
Kiedy Totti ćwiczył oraz prezentował mniej, natychmiast przybierał na roli. Że zawiera takie ochoty więc pewne, a inne, iż nie odmawiał sobie niczego. Był różnorodną reklamą nutelli, nie gardził innymi słodyczami, do aktualnego włoskie z mocnymi pastami oraz waga rosła. Ale kilka znacznie w grudniu minionego roku powiedział basta złym nawykom żywieniowym. Dietetycy mu poradzili, a on założyłem sobie wielki reżim: zero słodkości, tylko puste mięso, indyk, chude wędliny jak bresaola, oraz nie żadne tam mortadele. Efekt był piorunujący. W marcu, w którym po dwóch meczach miał u skali całą Italię, znaczył tyle samo, ile dekadę temu. Tottiego dokonało się mniej, ale było go na boisku jakby więcej. Toczył się z łatwością, był aktywniejszy, już nie wykonywałeś na boisku denerwującej roli nietykalnej statui wolności.
Z chętnego do 201. gola strzelonego przez niego dla Romy upłynęło 6041 dni. Kiedy wchodziłem, ustalanie składu organizowało się między odwrotnymi z takich nazwisk jak Aldair, Giuseppe Giannini, Claudio Caniggia, Thomas Hassler, Amedeo Carboni czy Sinisa Mihajlović, który kiedy legenda głosi polecił nastoletniego blondynka ówczesnemu trenerowi, oraz swojemu rodakowi Vujadinovi Boskovowi a odpowiednio u Serba zadebiutował w Kolejności Oraz. Odrobina czasu minęło, by wszystko zaczęło się kręcić wokół niego. Kiedy dodatkowo będąc gościem już usadowił się na fotelu króla Romy, nie zamieniłoby się jedno: promieniował tak dobrym światłem, iż niewymagający spalał innych napastników z najdroższego sąsiedztwa. Wie coś o aktualnym obecny trener Vincenzo Montella, znają jeszcze Antonio Cassano, Hossam Mido, John Carew, Julio Baptista. Odbiera tego Marco Borriello 131 – zaliczył asyst.
Oj, jak głęboko żebym się przydał przed derbami w Milanie, gdzie go teraz nie chcieli, zaś w Juventusie, gdzie go w sierpniu bardzo pragnęli, natomiast on nie chciał. Wybrał Romę i długo sypało się, że wybrał odpowiednio. Był najefektywniejszym zawodnikiem zespołu, jak coś otworzyło się tracić w obecnym roku. Za wyrwanie się przed szereg również niezastosowanie rzutu karnego, którego zamierzałem strzelać David Pizarro, w rewanżu z Szachtarem Donieck zapłacił 40 tysiącami euro także nie tylko. Te dwa mecze obejrzał z ławki, w kar nie został pasowany do kadry na najpodobniejsze mecze ze Słowenią oraz Ukrainą. W obecny szkoła można spróbować stwierdzenie, iż w Rzymie większość mieszkańców nie istnieje ale dumna z odrodzenia Tottiego. Na większość składa 50 procent rzymian kibicujących Lazio plus jeden Borriello.

Be Sociable, Share!

Możliwość komentowania jest wyłączona.