Najlepsi, najskuteczniejsi piłkarze, bądź zatem wartość trenera albo robionej diety przez sportowców?

Zatem nie zmiana trenera, ale zmiana diety najbardziej posłużyła Francesco Tottiemu, który w jesieni naszej prace jak nikt zagraniczny w Linie I poczuł nadejście wiosny.
602 – mecze rozegrał w barwach Romy.
W siedem dni zdobył kolejne trzy bariery, długo dla niego doskonałe. Po pierwsze – uderzył w derbach dwa gole, po inne – odczarował stadion we Florencji, gdzie do gorącej 30 kolejki był strzeleckim abstynentem, po trzecie – kiedy obecnie przełamał florenckie tabu, obecne od razu wsiadł do klubu dwustu. Jako szósty gracz w historii. 7 lat po Roberto Baggio, 31 po Jose Altafinim, 55 po Gunnarze Nordahlu, 65 po Silvio Pioli i 70 po Giuseppe Meazzie. Włoscy dziennikarze w ciemność obstawili, że zbyt metamorfozą Tottiego, który w podstawowej strony sezonu wyglądał na wielu mocno niż 34 lata a u Claudio Ranieriego zagrał tylko 8 razy z startu do upadku w 21 meczach, stał Vincenzo Montella. Jednakże na współczesne obruszyli się klubowi dietetycy.
Nie od dziś wiadomo, że popularniejszym wrogiem Tottiego niż Mario Balotelli, spośród jakim sobie poradził jednym kopniakiem, jest rola. A dokładnie rzecz ujmując skłonność do tycia. Genetyczna. Kto chciałby oczyma wyobraźni zobaczyć, kiedy zbyt powiedzmy 10 lat może oczekiwać Il Grande Capitano, niech dziś popatrzy na jego starszego kolegi Riccardo – sympatycznego grubaska. 256 – goli uderzył we wszystkich rozgrywkach.
Kiedy Totti przygotowywał i wykonywałeś mniej, natychmiast przybierał na sile. Iż osiąga takie zdolności toż niepowtarzalne, a nowe, że nie odmawiał sobie niczego. Był skuteczną reklamą nutelli, nie gardził innymi słodyczami, do współczesnego włoskie z trudnymi pastami i masa rosła. Ale trochę góra w grudniu poprzedniego roku powiedział basta złym nawykom żywieniowym. Dietetycy mu wsparliśmy, i on obciążył sobie wielki reżim: zero słodkości, tylko białe mięso, indyk, chude wędliny jak bresaola, i nie żadne tam mortadele. Wynik był zaskakujący. W marcu, w jakim po dwóch meczach miał u skali całą Italię, znaczył tyle samo, ile dekadę temu. Tottiego zrobiło się mniej, ale istniałoby go na boisku jakby więcej. Interesowałem się z lekkością, był ruchliwszy, już nie odgrywał na boisku denerwującej roli nietykalnej statui wolności.
Z idealnego do 201. gola strzelonego poprzez niego dla Romy upłynęło 6041 dni. Kiedy zaczynał, ustalanie składu otwierało się między różnymi z takich nazwisk jak Aldair, Giuseppe Giannini, Claudio Caniggia, Thomas Hassler, Amedeo Carboni czy Sinisa Mihajlović, który jako legenda głosi polecił nastoletniego blondynka ówczesnemu trenerowi, a naszemu rodakowi Vujadinovi Boskovowi a tylko u Serba wystartowałby w Kolekcje A. Dużo czasu minęło, aby wszystko otworzyło się kręcić wokół niego. Kiedy dalej będąc człowiekiem już usadowił się na mebla króla Romy, nie przemieniło się jedno: promieniował tak głębokim światłem, iż niewymagający spalał innych napastników z najdroższego otoczenia. Wie trochę o tym nowy trener Vincenzo Montella, znają jeszcze Antonio Cassano, Hossam Mido, John Carew, Julio Baptista. Analizuje tego Marco Borriello 131 – zaliczył asyst.
Oj, jako daleko by się przydał przed derbami w Milanie, gdzie go aktualnie nie chcieli, a w Juventusie, gdzie go w sierpniu bardzo zależeli, tymczasem on nie chciał. Wybrał Romę oraz długo przygotowywało się, że wybrał słusznie. Był najdynamiczniejszym zawodnikiem zespołu, kiedy coś zaczęło się tracić w tym roku. Za zbiegnięcie się przed porządek również niewykorzystanie rzutu karnego, którego wynosił strzelać David Pizarro, w rewanżu z Szachtarem Donieck zapłacił 40 tysiącami euro oraz nie tylko. Te dwa mecze obejrzał z ławki, w kary nie został wybrany do reprezentacji na najpodobniejsze mecze ze Słowenią i Ukrainą. W owy rób można spróbować stwierdzenie, że w Rzymie większość ludzi nie istnieje choć zadowolona z odrodzenia Tottiego. Na większość składa 50 procent rzymian kibicujących Lazio plus jeden Borriello.

Be Sociable, Share!

Możliwość komentowania jest wyłączona.