Najlepsi, najskuteczniejsi piłkarze, czy zatem zasługa trenera czy mówionej diety poprzez sportowców?

Ostatnie nie zmiana trenera, a zmiana diety najbardziej posłużyła Francesco Tottiemu, który w jesieni naszej funkcje jak nikt kolejny w Serie Oraz poczuł nadejście wiosny.
602 – mecze rozegrał w barwach Romy.
W siedem dni zdobył kolejne trzy bariery, długo dla niego trudne. Po pierwsze – strzelił w derbach dwa gole, po przeciwne – odczarował obiekt we Florencji, gdzie do niedawnej 30 kolei był strzeleckim abstynentem, po trzecie – jak poprzednio przełamał florenckie tabu, zatem od razu wpadłem do klubu dwustu. Jako szósty piłkarz w treści. 7 lat po Roberto Baggio, 31 po Jose Altafinim, 55 po Gunnarze Nordahlu, 65 po Silvio Pioli oraz 70 po Giuseppe Meazzie. Włoscy dziennikarze w ciemno obstawili, że zbyt metamorfozą Tottiego, który w idealnej części czasu oczekiwałem na szereg dobrze niż 34 biega a u Claudio Ranieriego zagrał tylko 8 razy z wstępie do finału w 21 meczach, stał Vincenzo Montella. Zawsze na to obruszyli się klubowi dietetycy.
Nie z teraz wiadomo, iż większym wrogiem Tottiego niż Mario Balotelli, z którym sobie poradził jednym kopniakiem, jest waga. A ściślej mów mając skłonność do mała. Genetyczna. Kto wolał oczyma wyobraźni zobaczyć, kiedy zbyt powiedzmy 10 lat potrafi oczekiwać Il Grande Capitano, niech dziś popatrzy na jego dalszego kolegi Riccardo – sympatycznego grubaska. 256 – goli strzelił we każdych partiach.
Kiedy Totti powtarzał i odbierał mniej, natychmiast przybierał na wielkości. Że osiąga takie ochoty toż samo, natomiast następne, iż nie odmawiał sobie niczego. Był autentyczną reklamą nutelli, nie gardził innymi słodyczami, do obecnego włoskie z dużymi pastami i masa rosła. Ale trochę wiele w grudniu ubiegłego roku powiedział basta złym nawykom żywieniowym. Dietetycy mu ułatwiliśmy, i on narzucił sobie dobry reżim: zero słodkości, tylko białe mięso, indyk, chude wędliny jak bresaola, oraz nie żadne tam mortadele. Rezultat był piorunujący. W marcu, w jakim po dwóch konkursach był u skali całą Italię, znaczył tyle samo, ile dekadę temu. Tottiego dokonało się mniej, jednak stanowiło go na boisku jakby więcej. Zaczynał się z łatwością, był aktywniejszy, szybko nie odgrywał na boisku denerwującej roli nietykalnej statui wolności.
Z doskonałego do 201. gola strzelonego przez niego dla Romy upłynęło 6041 dni. Kiedy wchodziłem, ustalanie składu uruchamiało się między innymi od takich nazwisk jak Aldair, Giuseppe Giannini, Claudio Caniggia, Thomas Hassler, Amedeo Carboni czy Sinisa Mihajlović, który jako bajka głosi polecił nastoletniego blondynka ówczesnemu trenerowi, a swojemu rodakowi Vujadinovi Boskovowi a odpowiednio u Serba zadebiutował w Linie A. Nieco czasu upłynęło, aby wszystko rozpoczęło się kręcić wokół niego. Jak jeszcze będąc mężczyzną już usadowił się na meblu króla Romy, nie zmieniło się jedno: promieniował tak szybkim światłem, że niewymagający spalał innych napastników z najmilszego sąsiedztwa. Wie coś o aktualnym ostatni trener Vincenzo Montella, wiedzą także Antonio Cassano, Hossam Mido, John Carew, Julio Baptista. Rozumie tego Marco Borriello 131 – zaliczył asyst.
Oj, jako daleko by się przydał przed derbami w Milanie, gdzie go obecnie nie chcieli, i w Juventusie, gdzie go w sierpniu bardzo pragnęli, przecież on nie chciał. Wybrał Romę oraz długo przygotowywało się, iż wybrał odpowiednio. Był najostrzejszym zawodnikiem zespołu, gdy coś zaczęło się tracić w niniejszym roku. Za zbiegnięcie się przed etap i niezastosowanie rzutu karnego, którego posiadał strzelać David Pizarro, w rewanżu z Szachtarem Donieck zapłacił 40 tysiącami euro i nie tylko. To dwa mecze obejrzał z ławki, w konsekwencji nie został awansowany do reprezentacji na najmilsze mecze ze Słowenią i Ukrainą. W niniejszy rozwiązanie można zaryzykować stwierdzenie, iż w Rzymie większość obywateli nie istnieje zawsze zadowolona z odrodzenia Tottiego. Na część składa 50 procent rzymian kibicujących Lazio plus jeden Borriello.

Be Sociable, Share!

Możliwość komentowania jest wyłączona.