Najlepsi, najskuteczniejsi piłkarze, czyli więc wartość trenera albo mówionej diety przez sportowców?

Toteż nie zmiana trenera, ale zmiana diety najbardziej pomogła Francesco Tottiemu, który w jesieni swojej promocje jak nikt drugi w Części I poczuł nadejście wiosny.
602 – mecze rozegrał w barwach Romy.
W siedem dni pokonał inne trzy bariery, długo dla niego nieosiągalne. Po pierwsze – strzelił w derbach dwa gole, po nowe – odczarował obiekt we Florencji, gdzie do niedawnej 30 koleje był strzeleckim abstynentem, po trzecie – jak teraz przełamał florenckie tabu, obecne od razu wskoczył do klubu dwustu. Jako szósty piłkarz w sprawy. 7 lat po Roberto Baggio, 31 po Jose Altafinim, 55 po Gunnarze Nordahlu, 65 po Silvio Pioli oraz 70 po Giuseppe Meazzie. Włoscy dziennikarze w ciemno obstawili, że zbyt metamorfozą Tottiego, jaki w centralnej stronie czasu oczekiwałem na wiele dobrze niż 34 lata a u Claudio Ranieriego zagrał tylko 8 razy od froncie do spokoju w 21 meczach, stał Vincenzo Montella. A na współczesne obruszyli się klubowi dietetycy.
Nie z teraz wiadomo, iż ważniejszym wrogiem Tottiego niż Mario Balotelli, z którym sobie poradził jednym kopniakiem, jest masa. Oraz zupełnie mów biorąc chęć do mała. Genetyczna. Kto potrzebował oczyma wyobraźni zobaczyć, gdy za powiedzmy 10 lat że oczekiwać Il Grande Capitano, niech dziś popatrzy na jego starego kolegę Riccardo – sympatycznego grubaska. 256 – goli strzelił we pełnych rozgrywkach.
Kiedy Totti ćwiczył i odbierał mniej, natychmiast przyjmował na roli. Że odczuwa takie możliwości toż jednorazowe, oraz nowe, że nie odmawiał sobie niczego. Był prawdziwą reklamą nutelli, nie gardził innymi słodyczami, do tego włoskie z ciężkimi pastami oraz substancja rosła. Jednak odrobina bardzo w grudniu poprzedniego roku powiedział basta złym nawykom żywieniowym. Dietetycy mu pomogli, zaś on obciążył sobie wielki reżim: zero słodkości, tylko białe mięso, indyk, chude wędliny jak bresaola, a nie żadne tam mortadele. Efekt był natychmiastowy. W marcu, w jakim po dwóch meczach był u stóp całą Italię, oznaczał tyle samo, ile dekadę temu. Tottiego wytworzyło się mniej, jednak istniałoby go na boisku jakby więcej. Obracał się z łatwością, był aktywniejszy, szybko nie grał na boisku denerwującej roli nietykalnej statui niezależności.
Z pierwszego do 201. gola strzelonego poprzez niego dla Romy upłynęło 6041 dni. Kiedy zaczynał, ustalanie składu poruszało się między odwrotnymi od takich nazwisk jak Aldair, Giuseppe Giannini, Claudio Caniggia, Thomas Hassler, Amedeo Carboni czy Sinisa Mihajlović, który kiedy bajka głosi polecił nastoletniego blondynka ówczesnemu trenerowi, i naszemu rodakowi Vujadinovi Boskovowi oraz obecnie u Serba wystartowałby w Części Oraz. Odrobina czasu minęło, aby wszystko zaczęło się kręcić wokół niego. Jak dotąd będąc panem już usadowił się na fotelu króla Romy, nie przeistoczyło się jedno: promieniował tak bogatym światłem, że niewymagający spalał innych napastników z najbliższego otoczenia. Wie rzecz o tym współczesny trener Vincenzo Montella, znają oraz Antonio Cassano, Hossam Mido, John Carew, Julio Baptista. Osiąga tego Marco Borriello 131 – zaliczył asyst.
Oj, jak ciężko by się przydał przed derbami w Milanie, gdzie go teraz nie chcieli, i w Juventusie, gdzie go w sierpniu bardzo pragnęli, natomiast on nie chciał. Wybrał Romę oraz powoli umieszczało się, że wybrał odpowiednio. Był najaktywniejszym zawodnikiem zespołu, kiedy coś zaczęło się psuć w bieżącym roku. Za wyrwanie się przed rząd także niewykorzystanie rzutu karnego, którego zamierzałem strzelać David Pizarro, w rewanżu z Szachtarem Donieck zapłacił 40 tysiącami euro dodatkowo nie tylko. Te dwa mecze obejrzał z ławki, w kar nie został powołany do kadrze na najszybsze konkursy ze Słowenią oraz Ukrainą. W ostatni planuj można zaryzykować stwierdzenie, że w Rzymie większość mieszkańców nie istnieje przecież dumna z odrodzenia Tottiego. Na większość składa 50 procent rzymian kibicujących Lazio plus jeden Borriello.

Be Sociable, Share!

Możliwość komentowania jest wyłączona.