Najlepsi, najskuteczniejsi piłkarze, lub owo rola trenera czy prowadzonej diety poprzez sportowców?

To nie zmiana trenera, a zmiana diety najbardziej pomogła Francesco Tottiemu, który w jesieni naszej funkcje jak nikt różny w Partie A poczuł nadejście wiosny.
602 – mecze rozegrał w barwach Romy.
W siedem dni pokonał kolejne trzy bariery, długo dla niego trudne. Po wczesne – uderzył w derbach dwa gole, po różne – odczarował stadion we Florencji, gdzie do współczesnej 30 koleje był strzeleckim abstynentem, po trzecie – kiedy poprzednio przełamał florenckie tabu, to od razu wsiadł do lokalu dwustu. Jako szósty gracz w historii. 7 lat po Roberto Baggio, 31 po Jose Altafinim, 55 po Gunnarze Nordahlu, 65 po Silvio Pioli i 70 po Giuseppe Meazzie. Włoscy dziennikarze w noc obstawili, iż za metamorfozą Tottiego, który w pierwszej fazy czasu wskazywał na znacznie bardzo niż 34 biega również u Claudio Ranieriego zagrał tylko 8 razy od froncie do tyłu w 21 meczach, stał Vincenzo Montella. A na ostatnie obruszyli się klubowi dietetycy.
Nie z dziś wiadomo, że prawdziwszym wrogiem Tottiego niż Mario Balotelli, z którym sobie poradził jednym kopniakiem, jest wielkość. A właśnie rzecz ujmując chęć do mała. Genetyczna. Kto potrzebował oczyma wyobraźni zobaczyć, kiedy za powiedzmy 10 lat potrafi wskazywać Il Grande Capitano, niech dziś zajrzy na jego ojca kolegę Riccardo – sympatycznego grubaska. 256 – goli strzelił we ludziach grach.
Kiedy Totti kształcił oraz funkcjonował mniej, natychmiast przyjmował na sklepowej. Że osiąga takie zdolności toż jedno, natomiast drugie, iż nie odmawiał sobie niczego. Był gorącą reklamą nutelli, nie gardził innymi słodyczami, do ostatniego makarony z pełnymi pastami i moc rosła. A niewiele mocno w grudniu ubiegłego roku powiedział basta złym nawykom żywieniowym. Dietetycy mu zadziałaliśmy, natomiast on nałożył sobie wysoki reżim: zero słodkości, tylko białe mięso, indyk, chude wędliny jak bresaola, i nie żadne tam mortadele. Skutek był natychmiastowi. W marcu, w którym po dwóch konkursach miał u skali całą Italię, oznaczał tyle samo, ile dekadę temu. Tottiego dorobiło się mniej, ale stanowiło go na boisku jakby więcej. Przeciągał się z łatwością, był szybszy, już nie odstawiał na boisku denerwującej roli nietykalnej statui wolności.
Od ważnego do 201. gola strzelonego poprzez niego dla Romy upłynęło 6041 dni. Gdy zaczynał, ustalanie składu wprowadzało się między innymi z takich nazwisk jak Aldair, Giuseppe Giannini, Claudio Caniggia, Thomas Hassler, Amedeo Carboni czy Sinisa Mihajlović, który kiedy bajka głosi polecił nastoletniego blondynka ówczesnemu trenerowi, oraz swojemu rodakowi Vujadinovi Boskovowi i dzisiaj u Serba wystartowałby w Kolejności A. Nieco czasu upłynęło, aby wszystko zaczęło się kręcić wokół niego. Gdy dalej będąc człowiekiem już usadowił się na meblu króla Romy, nie zamieniłoby się jedno: promieniował tak intensywnym światłem, iż niewymagający spalał innych napastników z najukochańszego sąsiedztwa. Wie przedmiot o aktualnym nowy trener Vincenzo Montella, znają też Antonio Cassano, Hossam Mido, John Carew, Julio Baptista. Przeżywa tego Marco Borriello 131 – zaliczył asyst.
Oj, jako mocno żeby się przydał przed derbami w Milanie, gdzie go teraz nie chcieli, oraz w Juventusie, gdzie go w sierpniu bardzo chcieli, tylko on nie chciał. Wybrał Romę i powoli organizowało się, że wybrał słusznie. Był najsilniejszym zawodnikiem zespołu, kiedy coś otworzyło się psuć w obecnym roku. Za wyrwanie się przed etap również nieskorzystanie rzutu karnego, którego przedstawiał strzelać David Pizarro, w rewanżu z Szachtarem Donieck zapłacił 40 tysiącami euro oraz nie tylko. Ostatnie dwa mecze obejrzał z ławki, w konsekwencji nie został wyznaczony do kadr na najmilsze konkursy ze Słowenią oraz Ukrainą. W ten fason można zaryzykować stwierdzenie, iż w Rzymie większość mieszkańców nie jest a rada z odrodzenia Tottiego. Na większość składa 50 procent rzymian kibicujących Lazio plus jeden Borriello.

Be Sociable, Share!

Możliwość komentowania jest wyłączona.