Niedawno spośród niecodziennym rozbawieniem odtwarzał usunięcia z Neapolu. Natomiast na nich smoki oraz zabawki z imionami Hamsika, przydomkami Cavaniego (El Matador) oraz Lavezziego (El Pocho).

W magazynie mięsnym sprzedawca dumnie prezentujący kiełbasę Cavani. Było cappuccino z pianką dobrze ułożoną w rozmiar litery C (jak Cavani) i jedynki 7 (jako jego rozmiar na koszulce), pojawiły się też szkła z mottem reklamowym: Przenoszone przez mister Mazzarriego. Stwierdzić, iż w Neapolu kochają znane sławy, to niemal nic nie powiedzieć. Zapór je szaleją. Następne modele? Proponuję szczególnie…
Wśród neapolitańskich chłopców furorę robi fryzura i’ la Hamsik oraz krajowi barbieri musieli się nauczyć nakładać na orientacji takie cacka. Całe ręce prace zawierają same tatuażyści, jacy po całkowitym zaznajomieniu się z kartą ciała Lavezziego, co efektowniejsze wzory przedstawiają użytkownikom. O Cavanim powstała kreacja również piosenka pod terminem „Alza le mani… arriva Cavani” (Kończynie w głowę… nadchodzi Cavani…), jakiej można posłuchać nawet na YouTubie. Neapol to ojczyzna pizzy także prawdopodobnie każdy pizzolaio posiada na życzenie przyrządzić pizzę o określi Cavani lub Lavezzi. Starałem się znaleźć składniki obu, jednak że nigdzie się nie doszukałem. Że człowiek, kto ostatnio nadmieniłem o Neapol, mógłby ukoić moją fascynację?
To pogodny krajobraz piłkarskiego Neapolu, jakiego nie zmąciła ta strata z Udinese. Są tymczasem takie miasta, gdzie podziwiają czyli…
Była 2.30 w czerni. Autokar podnosił się do noclegu, na jakiego parkingu piłkarze zostawili własne samochody. Uznawali raptem pozbawić ekwipunki i rozjechać się domów. Niespodziewanie w kapitalną szybę uderzył znacznych rozmiarów kamień, a autokar w okamgnieniu otoczyła liczba około trzydziestu zakapturzonych lub stanowiących motocyklowe kaski na główkach ludzi. Obrzucali pojazd prostymi materiałami oraz grzali w niego kijami. Domagali się wsadzenia do mózgu. Weszli. Nikogo z stojących (jakkolwiek w takiej formie nieco teraz prostych) za nie uderzyli, ale poczęstowali ciężkimi określeniami oraz ogromnie nastraszyli, rzucając wyrażenia w kroju: Partie I czy śmierć.
Takie chwile grozy przeżyli wspominający z wyjazdu do Mediolanu piłkarze Sampdorii. Nie pełni, bo większość wyszła wcześniej, ale Ziegler, Padalino, Pozzi, Da Costa, Martinez oraz Palombo najedli się strachu. Stanowić przypuszczalnie umarłoby się gorzej, jeśli wśród nasyconych nie było Angelo Palombo – kapitana pasącego się poważaniem choćby dużo rażących kibiców(?).
Nocne zjawisko w Genui wszystkich we Włoszech poruszyło, a nie stanowiło wczesnym ani nowym komentarzem tak określonej agresji, wszelako nie wszystkie planowały normalny kontakt z figurą piłkarzy na boisku, tylko po nisku z uderzającym w oczy ich powodzeniem.
Któremukolwiek spośród bohaterów poprzedniej kolejki Abelowi Hernandezowi z Palermo nie wysoko niby kilkoro miesięcy bieżącemu zbir w papierowy dzień wsadził lufę pistoletu do ust i odarł z groszy również kosztowności. Stale w terminach rozrywki w Palermo, Cavani salwował się ucieczką przed ostrymi złodziejami zajeżdżającymi podróż na motocyklach. Nawet Hamsik w Neapolu ujął się, że nie wszędzie że wrażeń się bezpiecznie. Przed świętami bożonarodzeniowymi w 2008 roku po rozwiązaniu z wystaw handlowej, do jego pojazdu podjechało dwóch zamaskowanych gości na skuterze, wybili boczną szybę, przez którą wsadzili pistolet i Słowak musiał wyrazić zegarek Rolex (wart 25 tysięcy euro – co fantazyjne również ogromne w tymże kontekście, parę dni później tenże jedyny zegarek mu zwolniono!), 800 euro dodatkowo całkowite listy. Często postrzega się o napadach rabunkowych na pomieszczenia piłkarzy, bowiem badający układ kolejek złodzieje dużo wiedzą, jak można ich nie zastać w dworkach (a etapem również wtedy nie stanowi barierą – panaceum na obecny pierwiastek rozumie na wzorzec Clarence Seedorf).
Z kolejek wielu prezydentów klubowych w bojaźni przed kibicami zaczyna się z pojedynczą ochroną. Prezydent Lazio Claudio Lotito systematycznie i wnikliwie otrzymuje groźby i groźby, i kapitan drużyny Stefano Mauri w przyjacielskim oraz nie owszem w znajomym nazwisku powiedział, że przy aurze królującej na Stadio Olimpico nie odda się zawsze funkcjonować. Wszystkiej napięcia konfiguracji nie złagodziła nawet nadspodziewanie prawidłowa orientacja Lazio w teraźniejszym czasie.
Mógłbym przyozdobić także parę takich sceny, kiedy kibice w rozmaitej konstrukcji istnieli przeciw piłkarzom, jednak prawdopodobnie teraz wystarczy. Teraz powiedział o poboczach Części Oraz: porcja na dobrze, kilka na szkoda. Przecież jestem zachęcony, że kształty absolutnie nie przesłonią majątków bycia piłkarzem w lidze włoskiej.

Be Sociable, Share!

Możliwość komentowania jest wyłączona.