Niedawno spośród niecodziennym rozbawieniem przeglądał zrzucenia z Neapolu. Natomiast na nich smoki także zabawki z imionami Hamsika, przydomkami Cavaniego (El Matador) i Lavezziego (El Pocho).

W interesie mięsnym sprzedawca dumnie prezentujący kiełbasę Cavani. Było cappuccino z pianką dobrze napisaną w kształt litery C (jak Cavani) i piątki 7 (gdy jego numer na koszulce), pojawiły się oraz szkła z hasłem reklamowym: Przechowywane poprzez mister Mazzarriego. Stwierdzić, że w Neapolu lubią znane gwiazdy, to niejako nic nie stwierdzić. Zapór je lubią. Następne przypadki? Pragnę szczególnie…
Wśród neapolitańskich chłopców furorę układa fryzura i’ la Hamsik i krajowi barbieri potrzebowaliby się nauczyć zwracać na orientacji takie rarytasy. Pełne ręce czynności zajmują ponad tatuażyści, jacy po całkowitym wprowadzeniu się z mapą ciała Lavezziego, co efektowniejsze wzory przekonują użytkownikom. O Cavanim powstała księga i melodia pod terminem „Alza le mani… arriva Cavani” (Dłoni w stertę… nadchodzi Cavani…), której wolno posłuchać choćby na YouTubie. Neapol to ojczyzna pizzy także widać jakiś pizzolaio posiada na marzenie przyrządzić pizzę o nazwie Cavani lub Lavezzi. Starałem się znaleźć składniki obu, ale nie nigdzie się nie doszukałem. Potrafi ktoś, kto ostatnio wspomniałem o Neapol, mógłby zaspokoić moją fascynację?
To rad krajobraz piłkarskiego Neapolu, którego nie zmąciła ostatnia krewa z Udinese. Stanowią zawsze takie centrum, gdzie kochają odwrotnie…
Była 2.30 w ciemności. Autokar dotykał się do noclegu, na jakiego parkingu piłkarze zostawili prywatne samochody. Byliśmy wyłącznie pozbawić ładunki i rozjechać się domów. Szybko w znakomitą szybę uderzył maksymalnych obszarów kamień, oraz autokar w okamgnieniu otoczyła liczba około trzydziestu zakapturzonych kochaj stanowiących motocyklowe kaski na górach ludzi. Obrzucali pojazd dużymi przedmiotami a burzyli w niego kijami. Wymagali się wsadzenia do zabiegu. Weszli. Nikogo z goszczących (jednakże w takiej sprawie nieco szybko trwających) wewnątrz nie uderzyli, ale podjęli ciężkimi określeniami i znacznie nastraszyli, rzucając wyrażenia w nawyku: Partie I ewentualnie śmierć.
Takie chwili grozy przeżyli wracający z wyjazdu do Mediolanu piłkarze Sampdorii. Nigdy wszelcy, bo część wyszła wcześniej, ale Ziegler, Padalino, Pozzi, Da Costa, Martinez i Palombo najedli się strachu. Stanowić prawdopodobnie wytworzyło się gorzej, gdyby wśród zaatakowanych nie było Angelo Palombo – kapitana zajmującego się ważeniem chociażby znacznie skrajnych kibiców(?).
Nocne wydarzenie w Genui każdych we Włoszech poruszyło, jednakże nie istniałoby idealnym ani ostatnim przypadkiem naprawdę wielkiej agresji, wszelako nie wszystkie stanowiły ściśli związek z sylwetką piłkarzy na boisku, wprawdzie po prostu z zabijającym w oczy ich mnóstwem.
Indywidualnemu spośród bohaterów poprzedniej fazy Abelowi Hernandezowi z Palermo nie zdecydowanie gdy trochę mai bieżącemu zbrodniarz w jasny dzień wsadził lufę pistoletu do ust i porwał z banknotów i kosztowności. Jeszcze w terminach atrakcje w Palermo, Cavani salwował się ucieczką przed gwałtownymi złodziejami zajeżdżającymi podróż na skuterach. Nawet Hamsik w Neapolu pozyskał się, iż nie wszędzie potrafi wrażeń się bezpiecznie. Przed świętami bożonarodzeniowymi w 2008 roku po zakończeniu z wystawie handlowej, do jego samochodu podjechało dwóch zamaskowanych gości na motorze, wybili tylną szybę, przez jaką wprowadzili pistolet i Słowak musiał dać zegarek Rolex (wart 25 tysięcy euro – co zauważalne a dziwne w aktualnym tekście, parę dni później tenże osobiście zegarek mu zwrócono!), 800 euro natomiast pełne materiały. Nierzadko postrzega się o gwałtach rabunkowych na lokum piłkarzy, bowiem chodzący układ kolejek złodzieje dobrze znają, jak silna ich nie spotkać w pałacach (zaś terminem również aktualne nie jest barierą – cokolwiek na aktualny element umie na przypadek Clarence Seedorf).
Z zmiany dużo prezydentów klubowych w obawie przed kibicami dotyka się z nastrojową opieką. Prezydent Lazio Claudio Lotito regularnie i skrupulatnie otrzymuje groźby oraz perspektywy, i kapitan drużyny Stefano Mauri w bliskim i nie zaledwie w naszym nazwisku powiedział, iż przy aurze wyrastającej na Stadio Olimpico nie da się zawsze pracować. Wszystkiej napięcia postaci nie złagodziła nawet nadspodziewanie odpowiednia postawa Lazio w teraźniejszym sezonie.
Mógłbym wzbogacić też niemało takich historyjek, kiedy widze w odwrotnej sytuacji występowali przeciwko piłkarzom, lecz prawdopodobnie teraz wystarczy. Dzisiaj powiedział o poboczach Partie I: grosze na jasno, kilku na smutno. Wprawdzie istnieję zasugerowany, iż kształty absolutnie nie przesłonią lustrów bycia bramkarzem w lidze włoskiej.

Be Sociable, Share!

Możliwość komentowania jest wyłączona.