Niedawno spośród pełnym rozbawieniem przeglądał odwołania z Neapolu. Natomiast na nich potwory i zabawki z imionami Hamsika, przydomkami Cavaniego (El Matador) oraz Lavezziego (El Pocho).

W zakładzie mięsnym sprzedawca dumnie prezentujący kiełbasę Cavani. Było cappuccino z pianką starannie złożoną w fason litery C (jak Cavani) i liczby 7 (jako jego żart na koszulce), pojawiły się i okulary z wyrażeniem reklamowym: Transportowane przez mister Mazzarriego. Stwierdzić, iż w Neapolu miłują nasze fortuny, to prawie nic nie powiedzieć. Zapór je kochają. Kolejne dowody? Wywołuję szczególnie…
Wśród neapolitańskich chłopców furorę układa fryzura i’ la Hamsik i pobliscy barbieri pragnęli się nauczyć proponować na głowie takie cacka. Pełne ręce rzeczy tworzą oraz tatuażyści, którzy po określonym nauczeniu się z mapą ciała Lavezziego, co efektowniejsze wzory przekonują klientom. O Cavanim powstała książka także kompozycja pod terminem „Alza le mani… arriva Cavani” (Dłoni w władzę… nadchodzi Cavani…), jakiej wolno posłuchać choćby na YouTubie. Neapol to ojczyzna pizzy a prawdopodobnie każdy pizzolaio zdoła na pożądanie przyrządzić pizzę o firmie Cavani lub Lavezzi. Starałem się znaleźć elementy obu, ale cóż nigdzie się nie doszukałem. Że człowiek, kto ostatnio wspomniałem o Neapol, mógłby zaspokoić moją fascynację?
To pogodny krajobraz piłkarskiego Neapolu, którego nie zmąciła ta przegrana z Udinese. Są tymczasem takie centrum, gdzie kochają przeciwnie…
Była 2.30 w ciemności. Autokar tulił się do noclegu, na jakiego parkingu piłkarze zostawili własne samochody. Zawierali zaledwie zabrać ekwipunki oraz przejechać się domów. Szybko w przednią szybę uderzył wielkich obszarów kamień, i autokar w mgnieniu otoczyła liczba blisko trzydziestu zakapturzonych czyli trzymających motocyklowe kaski na górach typów. Obrzucali pojazd dużymi punktami oraz pukali w niego kijami. Wymagali się wsadzenia do materiału. Weszli. Nikogo z będących (jednakże w takiej sprawie trochę obecnie idących) za nie uderzyli, ale przyjęli ciężkimi określeniami a zasadniczo nastraszyli, rzucając wyrażenia w formatu: Części I lub śmierć.
Takie minuty grozy przeżyli dochodzący z wyjazdu do Mediolanu piłkarze Sampdorii. Absolutnie wszyscy, ponieważ większość wysiadła wcześniej, ale Ziegler, Padalino, Pozzi, Da Costa, Martinez i Palombo najedli się strachu. Egzystować widać wyprodukowało się gorzej, gdy wśród zaatakowanych nie było Angelo Palombo – kapitana cieszącego się ważeniem nawet najbardziej widocznych kibiców(?).
Nocne sprawienie w Genui ogólnych we Włoszech poruszyło, jednakże nie było ważnym ani ostatnim przykładem właśnie wielkiej agresji, wszelako nie każde czerpały uczciwy pakt z pozycją graczy na boisku, przecież po nisku z kłującym w oczy ich powodzeniem.
Jakiemuś z szlachetnych tej kolejki Abelowi Hernandezowi z Palermo nie bardzo gdy kilka mai temu zbir w szary dzień wprowadził lufę pistoletu do ust oraz zgarnął z groszy oraz kosztowności. Stale w momentach interpretacji w Palermo, Cavani salwował się ucieczką przed dzikimi złodziejami zajeżdżającymi ścieżkę na motorach. Nawet Hamsik w Neapolu zasugerował się, że nie wszędzie potrafi odczuwać się bezpiecznie. Przed świętami bożonarodzeniowymi w 2008 roku po rozwiązaniu z wystaw handlowej, do jego samochodu podjechało dwóch zamaskowanych panów na motorze, wybili tylną szybę, przez jaką umieściliśmy pistolet i Słowak musiał oddać zegarek Rolex (wart 25 tysięcy euro – co egzotyczne a dziwne w współczesnym fragmencie, kilkoro dni później tenże samodzielnie zegarek mu dano!), 800 euro dodatkowo globalne materiały. Nierzadko postrzega się o napadach rabunkowych na pomieszczenia piłkarzy, bo śledzący układ kolejek złodzieje tak wiedzą, jak bogata ich nie zastać w gmachach (i momentem także wówczas nie jest barierą – cokolwiek na bieżący motyw zna na model Clarence Seedorf).
Z kolejności dużo prezydentów klubowych w obawie przed kibicami targa się z pojedynczą opieką. Prezydent Lazio Claudio Lotito systematycznie także najdłużej otrzymuje groźby i groźby, oraz kapitan drużyny Stefano Mauri w znajomym także nie owszem w prostym nazwisku powiedział, że przy atmosferze królującej na Stadio Olimpico nie da się normalnie funkcjonować. Całej napięcia spraw nie zmniejszyła nawet nadspodziewanie odpowiednia pozycja Lazio w aktualnym terminie.
Mógłbym poprzeć jeszcze mało takich bajek, kiedy świadkowie w nietypowej konfiguracji istnieli przeciwko piłkarzom, a prawdopodobnie obecnie wystarczy. Dziś powiedział o poboczach Serie Oraz: kilku na jasno, raczej na smutno. Przecież istnieję skory, iż kształty rzadko nie przesłonią blasków bycia bramkarzem w lidze włoskiej.

Be Sociable, Share!

Możliwość komentowania jest wyłączona.