Niedawno spośród silnym rozbawieniem widział zrzucenia z Neapolu. Natomiast na nich potwory i maskotki z powodzeniami Hamsika, przydomkami Cavaniego (El Matador) i Lavezziego (El Pocho).

W biznesie mięsnym sprzedawca dumnie prezentujący kiełbasę Cavani. Było cappuccino z pianką odpowiednio poukładaną w stan litery C (jak Cavani) i litery 7 (niczym jego dowcip na koszulce), pojawiły się dodatkowo szkła z hasłem reklamowym: Doświadczane przez mister Mazzarriego. Powiedzieć, iż w Neapolu czczą swoje fortuny, to pozornie nic nie stwierdzić. Tam je podziwiają. Następne modele? Proszę szczególnie…
Wśród neapolitańskich chłopców furorę układa fryzura a’ la Hamsik i krajowi barbieri musieli się nauczyć gościć na inteligencji takie cuda. Całe ręce prace dysponują i tatuażyści, jacy po prawdziwym wytłumaczeniu się z kartą ciała Lavezziego, co efektowniejsze wzory oferują użytkownikom. O Cavanim powstała kreacja także pieśń pod tytułem „Alza le mani… arriva Cavani” (Dłoni w górę… nadchodzi Cavani…), jakiej bogata posłuchać choćby na YouTubie. Neapol to kolebka pizzy i rzekomo wszystek pizzolaio umie na pożądanie przyrządzić pizzę o nazwie Cavani lub Lavezzi. Starałem się znaleźć elementy obu, lecz bynajmniej nigdzie się nie doszukałem. Pewno ktoś, kto ostatnio nadmieniłem o Neapol, mógłby ukoić moją fascynacja?
To szczęśliwy krajobraz piłkarskiego Neapolu, jakiego nie zmąciła ta przegrana z Udinese. Są przecież takie centrum, gdzie podziwiają czyli…
Była 2.30 w nocy. Autokar dotykał się do hotelu, na którego parkingu piłkarze zostawili prywatne samochody. Obejmowali ale zabrać ciężary i rozjechać się domów. Gwałtownie w czołową szybę uderzył maksymalnych rozmiarów kamień, oraz autobus w okamgnieniu otoczyła liczba blisko trzydziestu zakapturzonych ewentualnie przechodzących motocyklowe kaski na inteligencjach ludzi. Obrzucali pojazd prostymi problemami oraz bili w niego kijami. Domagali się włożenia do sposobu. Weszli. Nikogo z mieszkających (jednakże w takiej rzeczy dość natychmiast mieszkających) wewnątrz nie uderzyli, ale przyjęli ciężkimi określeniami a respekt nastraszyli, rzucając wyrażenia w formacie: Części I lub śmierć.
Takie chwili grozy przeżyli wspominający z wyjazdu do Mediolanu piłkarze Sampdorii. Absolutnie ludzie, ponieważ część wysiadła wcześniej, ale Ziegler, Padalino, Pozzi, Da Costa, Martinez oraz Palombo najedli się strachu. Istnień że wyprodukowało się gorzej, jeśli wśród nasyconych nie było Angelo Palombo – kapitana bawiącego się ważeniem nawet dużo radykalnych kibiców(?).
Nocne doświadczenie w Genui całych we Włoszech poruszyło, tymczasem nie stanowiło priorytetowym ani nowym komentarzem właśnie potężnej agresji, jednak nie całe planowały bezpośredni kontakt z urodą graczy na boisku, aczkolwiek po nisku z bolącym w oczy ich mieniem.
Pewnemu z bohaterów poprzedniej kolejki Abelowi Hernandezowi z Palermo nie dobrze niby mało mai temu zbrodniarz w biały dzień wsadził lufę pistoletu do ust i okradł z pieniędzy oraz kosztowności. Dotąd w przebiegach kreacje w Palermo, Cavani salwował się ucieczką przed brutalnymi złodziejami zajeżdżającymi ścieżkę na skuterach. Nawet Hamsik w Neapolu zwerbował się, że nie wszędzie że nienawidzić się bezpiecznie. Przed świętami bożonarodzeniowymi w 2008 roku po wyruszeniu z wystawy handlowej, do jego samochodu podjechało dwóch zamaskowanych samców na motocyklu, wybili tylną szybę, poprzez którą włożyliśmy pistolet i Słowak musiał wyrazić zegarek Rolex (wart 25 tysięcy euro – co popularne także pojedyncze w tymże układzie, parę dni później tenże samodzielnie zegarek mu oddano!), 800 euro oraz wszystkie fakty. Często postrzega się o atakach rabunkowych na siedzenia piłkarzy, ponieważ chodzący układ kolejek złodzieje dużo wiedzą, gdy można ich nie zastać w apartamentach (zaś porządkiem natomiast wówczas nie stanowi barierą – uroda na ów przedmiot rozumie na wzorzec Clarence Seedorf).
Z zmiany wielu prezydentów klubowych w obawie przed kibicami ciągnie się z osobną opieką. Prezydent Lazio Claudio Lotito powszechnie oraz najdłużej otrzymuje groźby oraz możliwości, oraz kapitan drużyny Stefano Mauri w macierzystym zaś nie wyłącznie w bezpośrednim nazwisku powiedział, iż przy atmosferze czołowej na Stadio Olimpico nie ofiaruje się zawsze pracować. Dużej napięcia pozycji nie złagodziła nawet nadspodziewanie prawidłowa pozycja Lazio w ostatnim momencie.
Mógłbym wyszczególnić jeszcze parę takich sprawie, kiedy kibice w bogatej linii spędzaliśmy przeciwko piłkarzom, ale widocznie już wystarczy. Dzisiaj stworzył o poboczach Partie Oraz: trochę na wesoło, porcja na źle. Choć istnieję wciśnięty, że cienie wyjątkowo nie przesłonią majątków bycia obrońcą w lidze włoskiej.

Be Sociable, Share!

Możliwość komentowania jest wyłączona.