Obecne obecnie prawie trzy lata. Końcu etapu gdyż pompują prawdziwe grosze w Manchester City jego dzisiejsi pracodawce.

Na nabądź lokalu, transfery, pensje oraz infrastrukturę arabscy szejkowie z Abu Dhabi United Group zdążyli już opublikować ponad miliard funtów. Wówczas poniekąd daleko niż powszechnie uważany za niezwykle rozrzutnego futbolowego krezusa Roman Abramowicz zainwestował w Chelsea. Oraz tymczasem Rosjanin na Wysepkach rozrywa się w futbol szybko z lat ośmiu.
Zresztą menedżerowie ze Połączonych Emiratów Arabskich nie nie kryli, iż ważną wyznaczoną poprzez Komunistę Romka jednak żądali jechać. Choćby na wstępie, bo potrzebowaliby także, żebym natychmiast go prześcignąć dodatkowo ze bezpośrednim MC pozostawać się piłkarską potęgą nr 1. Najpierw w Anglii, oraz następnie w Europie. Arabscy królowie nafty nie wynosili na rzeczywiste zyski, czy wczesny zwrot poniesionych kosztów, jednakże szybko na boiskowe sukcesy futbolistów – gdy niesamowicie. Tymczasem minął rok, drugi, oraz trofeów ani widu, i ni słychu. Na siedzeniu właściciela co trochę aby się wkurzył, ale podobno Arabowie są multum cierpliwości.
Transferowy rozmach który przebywał wejściu Sheika Mansoura do MC jako silnie nasuwał toż, co wydawał na świtu awantury z Chelsea jej rosyjski właściciel. Abramowicz jednak – jaki właściwie gdy Mansour także uzupełnił się na ropie naftowej – zanim również pomyślał o przyjęciu Jose Mourinho, planowałem teraz natomiast Ligę Fachowców na Stamford Bridge, i skoro w Londynie zjawił się wreszcie portugalski mag, obecne na własnym podwórku londyńczycy wykonywali co wymagali tudzież jakże wymagali.
MC atakował z niższego sufitu. W bieżących okienkach transferowych jednak menedżerowie Mark Hughes oraz Roberto Mancini ruszali w piłkarzach gdy w ulęgałkach, natomiast po ściągnięciu na City of Manchester Stadium utrzymywali im należności kilkakrotnie szersze aniżeli sto tysięcy funtów tygodniowo. Chelsea za Mourinho, jednakże i wtedy, spełniała toż pojedyncze, tyle że w Londynie miał Abramowicz w transformacji – szczeble w Polityk League, triumfy FA Cup, Puchar Ligi, tudzież w Manchesterze City piłkarze płaczą, że pełna Anglia ich czuje, zazdroszcząc zarabianych milionów. Cóż, wysokich tygodniówek że zawodnikom kibice niewątpliwie mogą zazdrościć, jednak znajdowanych na boisku sportowych efektów natychmiast na że nie. Ponieważ piąte tło w lidze w ubiegłym okresie oraz rozwój dopiero do Ligi Europy, oraz nie Ligi Mistrzów, potraktowano powszechnie jak gola na starcie łez, tudzież nie w rangach sportowego sukcesu. Na tłu właściciela co najmniej ażeby się wkurzył…
W obu klubach sprowadzały się transferowe niewypały. W Chelsea na ideał nie wypalił najdroższy to obrońca w lidze Andrij Szewczenko, lecz w MC lista zakupowych wad istnieje dobrze cieńsza, i wewnątrz grzechy dano tam szczególnie dużo. Bo jakkolwiek Robinho, Emanuela Adebayora czy Roque Santa Cruza w cechu już tymczasem nie ma, toż sprzedać się ich nie udało, a wypożyczenia faktu do finału nie tłumaczą.
O ile natomiast nietrafione transfery wkalkulowane są w piłkarski interes, o końcu dopingowe wpadki przynosżą zmieszanie nie tylko stosującym zakazane środki. W Chelsea czyli mało lat temuż wstydzono się za Adriana Mutu, obok jakiego w organizmie wykryto kokainę, a MC posiada obecnie smutek z Kolo Toure, jaki przedsięwziął się odchudzić wedle instrukcji ślubne również teraz wygląda na sąd z wielomiesięczną dyskwalifikacją w podłożu… Dobrze, że choćby Yaya Toure nie karmił się u bratowej…
W niedzielę Chelsea podejmuje Manchester City. Zagrają a ze sobą zespoły posiadające w składach piłkarzy najlepiej regulowanych w nienaruszonej Premier League. Ale – jak głosi stara futbolowa maksyma – grosze nie grają. Plus istnieć podobno ponieważ nie egzystuje bieżące konkurs na zakresie. Jednakże na tłu obu właścicielu, oczywiście dlatego, co niemal żeby się wkurzył.

Be Sociable, Share!

Możliwość komentowania jest wyłączona.