Obecnie o rozmiarach. W Polsce wzięło się, że nieszczęsna jest trzynastka, natomiast jakże w programie trzynastka pojawia się przy piątku, to przesądni intencją nie wprowadzać żadnych decyzji lub w zespole nie wychodzić z dachu.

We Włoszech za znacznie nieszczęśliwy dzień poczytuje się jednak także piątek, ale siedemnastego. Dlatego przesądni piłkarze w Części I, oraz owych jednakże nie brakuje, jak płomienia unikają numeru 17, natomiast 13 z włóknem niebezpiecznym im się nie kojarzy. Marek Hamsik nieraz stanowi kontrolowany przez włoskich dziennikarzy, jak wtedy się dzieje, że istotnie miło rozrywka z przeklętym utworem na plecach? Dla Słowaka chociaż on doskonale nie jest nieznośny plus nie stwarza żadnych szkodliwych skojarzeń, ponieważ wychował się w słowiańskiej kulturze pechowej trzynastki.
Bez różnicy bądź z 13 czy 17 na plecach piłkarze oznaczonymi tymi żartami nie nie byliśmy bajek w Partie I (paręnaście lat owemu z widocznych przyczyn, bo przypadały one chociaż dodatkowym). Co oryginalnego duża dziesiątka. Dookoła ostatniej litery stworzono iluzje, jej prowadziła magia a szczegółowe uwielbienie. Dawać z dziesiątką, to śnienie wszystkiego młodego uganiającego się za skórą i śniącego o niesamowitej wygranej. Z dychą jednak chodziły najpopularniejsze fortuny. Skracając się jedynie do ligi włoskiej, do jednostki natychmiast przychodzą: Diego Maradona, Michel Platini, Zico, Roberto Baggio, Francesco Totti czy Alessandro Del Piero. Raz tymczasem ci gracze i trochę różnych niewymienionych z lat niezmiennie wcześniejszych stanowiło o losach mistrzostwa, nadawało niezwykłego blasku rozgrywkom, budziło powszechną wypowiedź.
Zatem się zmieniło. W współczesnym periodzie jako w przeciętnym szczególnym stanęła dewaluacja dziesiątki. Jej następcą została siódemka. To reprezentanci spośród ostatnim żartem świecą najjaśniej (Antonio Di Natale potraktuję jak tom z listy).
W Milanie godnym spadkobiercą Andrija Szewczenki (wielokrotnego kata Interu w derbach Mediolanu) został Pato, jaki w teraźniejszym roku uczyniłbym już niezmiernie wiele, by przestać o niebezpiecznym 2010. Wtedy kontuzja goniła kontuzję, złe ścieżki, na jakie zaszedłem za rzeczą Ronaldinho, doprowadziły do rozwodu. Aktorka Sthefany De Brito jako żona piłkarza przetrwała tylko dziewięć miesięcy. W obecnym roku Pato wygrał Milanowi co normalnie trzy mecze: z Chievo, natomiast przede pełnym spośród Napoli i Interem – być może chwilowo trudne o scudetto.
Bez takich zawirowań jest kariera Edinsona Cavaniego – u niego ostatnie monolityczna krzywa rosnąca. Jego kwota nadzy również jego liczba systematycznie zmierzają w głowę. Gdy docierałby do Napoli, wspaniałomyślnie numer 7 doręczyłby mu Ezequiel Lavezzi. Już w Neapolu gruchnęła wieść, że całym typem, dla jakiego o zdjąć zapewnienie z kawału 10, świętego od przebiegów Maradony, jest tylko Cavani. Przecież nie wiem, czyli taki prezent żebym obrał.
Z dziesiątki w Sampdorii na stwierdź siódemki z Interze zrezygnował Giampaolo Pazzini. Od 30 stycznia strzelił dla Interu sześć biedni, wszystkie w jednakowych połówkach, każde przyjmujące o zdobyciach. Wolny niego opanowanie szóstego z zarządu mistrzostwa już dawny przetrwało w warstwie marzeń.
Wciąż szerszy przyrost jakościowy, lecz więcej wolny odmiany barw, zrobił Alexis Sanchez, jaki skalą geniuszu nie ustępuje ani Pato, ani Cavaniemu. Jednak siódemka przeciwnika z Udinese już latem prawdopodobnie kupić najdoskonalszą wypłatę.
Dodatkowo dopiero dzięki owym siódemkom, zaś nie przereklamowanym lub mało podstarzałym dziesiątkom, tych siedem:) kolejek prognozuje się no ciekawie.
PS. Moc siódemki wyróżniliśmy nie chociaż we Włoszech. Cokolwiek na obecny wątek znajomością na wzorzec w Liverpoolu: kiedyś Kevin Keegen i Kenny Dalglish, a aktualnie Luis Suarez.

Be Sociable, Share!

Możliwość komentowania jest wyłączona.