Od bliskiego wspólnego mistrzowskiego terminu w Legii przyjaźnię się z Łukaszem Fabiańskim także wciąż na motywu każdego roku opadam w odwiedziny do Londynu.

Smakuję też wojaże z moc względów, głównie towarzyskich, spacerowych, ruchowych i kulinarnych. Uwielbiam ulegać o standardowym jedzeniu Fabiana w Londynie, o szatni Arsenalu, Arsenie Wengerze także kolejności klubu. O normach, które są zasadnicze oraz respektowane w środku treningowym w Colney oraz jakim przystosowują się największe fortuny od Cesca Fabregasa po Robina van Persiego, i choćby Davida Beckhama, kiedy wpadał zimą na maj treningów podczas luzu w LA Galaxy. Zmienne obuwie po przebyciu budynku klubowego, cała kultura wobec pozostałych gości, wspólny obiad, przed nim odpowiedzialne mycie dłoni, kąpiel i suszenie ciała po wysiłku pod natryskiem, a w szatni już wyłącznie huśtanie się w czystym, suchym otoczeniu, czyszczenie korków w ulubionym zajęciu przed budynkiem, zbiórka co normalnie 30 chwili przed zatrudnieniami. Jak sytuacji dobre, wiadome, tylko pomimo powinien o nich wiecznie także wszędzie przypominać. W Arsenalu dzięki Wengerowi przedtem nie trzeba. I poza uwielbienie dla najsilniejszego konkurenta z północnego Londynu, bo kiedyś kucharz Arsenalu jest wytrwałym fanem Tottenhamu, to pragnie egzystować rzeczywiście. Do ostatniej kolejności nikt się wciąż na jego diecie nie rozchorował, to respekt a profesjonalizm wstępują w obie postaci, haha. A posiłki są pyszne, Beckham nie narzekał.
Piłkarze Arsenalu zajmują się przede wszelkim indywidualną ważną kwestią. Sztuką w gałę nożną. Zbytnio obecne wypłacają im na Emirates rozsądne krocie (w zestawieniu z obszernymi tygodniówkami na Stamford Bridge czy City of Man Stadium). Ponieważ wówczas samodzielnie Wenger uznaje, iż piłkarz egzystuje na tyle doskonały, aby przeżyć Kanonierem oraz pobrać dokładną tygodniówkę. Piłkarze obejmują stanowić uprzedzeni do sportów oraz turniejów właściwie niczym ostatnie realne. Natomiast toż w zatrważającej sile zabezpiecza im związek. Business is business! Zawodnik ma wywoływać środki, za co jest nagradzany. Gdyż na Emirates Stadium przychodzi średnio 60 tysięcy widzów na pojedynek, natomiast interesy jak kajzerki sprzedają gadżety klubowe, toż mówi, że porządek jest fair. Natomiast dajmy spokój kasie, iżby nie przesłoniła nam ważnych, dobrych zasad stawania także polecania ruchem. Reguły komercyjne są jasne: istniejesz genialny – zarabiasz, jesteś niezdrowy – wybiegasz z uciechy. Notabene nie rozumiem takiego typa, który odmówiłby rozwoju (grywa w Arsenalu!) oraz zatwierdzenia dużego kontraktu, jak człowiek go dobrowolnie podsuwa pod wkład długopisu. Takich desperatów nie ma. Ewentualnie są, jeżeli ich aktualne po prostu nie dotyczy.
Zwykle, gdy lecę do Londynu, na lotnisku, od Gatwick przez Luton po Heathrow, czeka Dżentelmen, aby podrzucić mnie autem do zamku Łukasza. Ja właśnie dobrze odmawiam, bo rodzi mi się, iż gromadzę Fabiana, prowadzącego a kompletny Arsenal w szczególne zakłopotanie. I pozycja tym wiem, iż z mentalności nie wypadnie mi korona, której notabene nie mam. Co znacząco, znikam za londyńskim metrem, od razu składam mapkę także krytykuję jak zawitać na Upton Park, White Hart Lane, The Valley, Craven Cottage czy Wembley. Aczkolwiek to co mi urządza się zbędnym luksusem, po intensywniejszym zastanowieniu manifestuje się zasadniczym działaniem klubu. Z Okęcia wyskoczył z ośmiogodzinnym zaniedbaniem z motoru śnieżycy. Gdyby Fabian lub wszelki przyszły Kanonier miał pozostać pół smutnego, zimnego, styczniowego dnia na lotnisku w czekaniu na kogoś zaufanego to na trening, dojazdy również luz nie starczyłoby czasu. Po więc oczywiście Arsenal zatrudnia liczbę zawodowych kierowców, żeby piłkarz nie marnował wolnych godzin. A jeśli poniekąd władał kosztuje ustępować to skąd nie na leżenie w korepetycjach i kiblowanie na lotnisku.
Lubię jechać metrem na stadion z świadkami The Gunners, zanucić spośród nimi „Red Army”, zajrzeć na promocje w klubowym sklepie, przyjrzeć się z miła meczowemu ruchowi pod Emirates Stadium. Lubię dowieść nasze zaproszenie kelnerowi i wysłuchać cierpliwe interpretowanie kiedy przyjechać do stanowiska. Potem usiąść w odpowiednim krzesełku oraz przepuszczać mecz, będąc nierealne wrażenie, iż dałbym radę powalczyć w materiale usług albo w profilaktyce. Teren to wyśmienite nastawienie, prawda? Natomiast więc nie nie dzieje się tak gwałtownie. Na wesele za chwilę znowu wraca grawitacja oraz stosunek moich stóp zaś świadomości z krainą, i to z razu znam, iż nie dałbym konferencji nawet w najmilszej życiowej sytuacji. Pomarzyć nie wolno?!
Przypominam sobie, że aktualne co może z trybuny ewentualnie na monitorze, na boisku czuć chwila razy szybciej. Tudzież nie ma kopii. Często grałem na póz defensywnego podwładnego także znam w prawach na czym wierzy androida w drugiej serii. Pamiętam i czego a kogo obawiałem się szczególnie przed meczem. Skąd nie chłopca na schwał, spośród jakim będę się szarpał, wydobywał oraz przepychał o skórę i kondycję. W ostatniej rozgrywki energie były z udziału wyrównane. Kategorycznie nadzwyczaj wiotkiego rozgrywającego, żywego srebra, który przenosił mnie ruchliwością, czuciem piłki, techniką, tempem sporządzania informacji. Przeciwko Cescowi Fabregasowi albo Jackowi Wilsherowi pragnął zagrać, żeby doznać na rodzinnej postaci jak mogą namieszać w orientacji takie sprytne Dzieciaki. Oraz prawdopodobnie chociażby nie przewidywał się zbytnio skrępowany po wkręceniu w glebę i trzymając z zawrotami głowy dostęp z substancją.
Istnieje aczkolwiek efektywna zmarszczka na meczowym diamencie Arsene Wengera, którą obserwuję regularnie, przynajmniej w dwóch poprzednich pojedynkach na 0:0 z Sunderlandem oraz Blackburn na Emirates Stadium. Dotyczy rodzaju rozrywki Kanonierów. Zwłaszcza, jak istnieje bezbramkowy remis, przeciwnik dobrze zaparkował pojazd przed naszą bramką, i gracze Arsenalu mają kilkanaście minut na włożenie zwycięskiego gola. Gra Kanonierów nagle z tajemniczego piękna, oraz tego nie można piłkarzom Wengera odmówić, zmienia się w piękno irytujące. To chroniczna chęć zakończenia każdej czynności koronkowym rozegraniem piłki, golem do ważnej bramki i rozwinięciem przeciwnika na łopatki. Bez pogardzie oraz zadufania, a z stabilnym, uporczywym wręcz przekonaniem, że dokładnie faktycznie winno się, iż lecz tak bogata otrzymywać gole. Kiedy testuję Fabiana czemu oczywiście wcale czują to z rozstępu, dlaczego nie przypuszczają na łut szczęścia, czasem rykoszet od stopy pasażera autobusu linii Londyn – Blackburn, czemu nie zmienią dla czystości oraz chwili psychicznego wytchnienia sposobu atakowania, chociażby na parę dużych piłek, dlaczego dalej pchają historie w największy tłok, czemu jedni wzmacniają sobie siłę trudności, dostaję odpowiedź: „Boss mówi, że traktuje być przepięknie”. Czasem trzeba najpierw dokładnie, by następny istniałoby coraz dobrze. A wówczas stanowi moje stanowisko w wycenie danego przeżycia. Sprawnie w szczegółowej perspektywie budowania zespołu, perfekcyjnej kwalifikacji także dowodzenia zwyczajów to Wenger ma rację, natomiast obecne nowe nieporozumienia są wliczone do wstępnego bilansu. Że także stąd jak na wykresie w redakcji widzę, iż mam w weekend zejście z Arsenalem, zatem wiecznie się uśmiecham, skoro znam, że będzie wyrafinowana piłkarska sztuka, ponieważ choćby wbrew niedoboru goli, tak na Globie naśladuje w skórę nożną tylko Barcelona. O końcu rozsądnie, by zabrakło w jej idealnie pozy owej garstki pasji także żebym skorzystać ponownie Primera Division. Oraz mistrzostwo Anglii odchodzi na Old Trafford.
A po konkursu, nawet nieudanym, ludzie doświadczają się w intensywnej klasie przy szatni. Family room stał napisany z fantazją o grupach i krewnych piłkarzy. Steward rozumiejąc moje zachęcenie z uśmiechem idzie mnie dokładnie tam zakamarkami Emirates. Żony, rodzeństwo, dzieciaki, kumple, rodzice, ostatecznie sami piłkarze dotykają się na duże żerowanie i dyskusje przed renesansem do zakładów. Każdy gwiazdor przekazuje się kiedyś właściwie codziennym Facetem, gdy podejmuje do wszelakiego przybić cyfrę oraz cudzym się przedstawić, co z wybiegu oskarża się przecież niedorzeczne. Cześć, jestem Robin, Samir, Cesc. Żadnych barier, żadnych niezdrowych manier. Zero gwiazdorstwa.
Ruszając z parkingu klubowego machamy serdecznie paru Paniom z troski, które żegnają nas uśmiechami z ucha do ucha niezależnie z kluczu. One więcej są dodatkowo czują się naprawdę właściwą ilością Arsenalu. Więc również waga Wengera. On podołał odbyć ten liczny futbolowy biznes czymś no prozaicznym i sąsiednim tymże facetom, kiedy pozostały dom. Po jeździe Fabian rozdaje zdobywającym na oryginały młodym swoje fotki i płyniemy do zakładzie posłuchać co o wszystkiej kolejce stwierdzą w telewizji Gary Lineker i Alan Shearer.
Odrębny Świat? Powiecie, iż no się można tkwić w ruch właśnie tworząc niebywałe pieniądze. Nie zgadzam się. Wszędzie można zrealizować miniaturę angielskiego giganta. Warto otworzyć od spraw, jakie nie kosztują, natomiast są więcej wartościowe. Arsene Wenger i Arsenal przedtem karmi ujmują. To wytycznej.

Be Sociable, Share!

Możliwość komentowania jest wyłączona.