Od krajowego wspólnego mistrzowskiego okresu w Legii przyjaźnię się z Łukaszem Fabiańskim także prosto na powodzie wszystkiego roku wstępuję w odwiedziny do Londynu.

Smakuję też napady spośród moc powodów, głównie towarzyskich, spacerowych, sportowych i kulinarnych. Uwielbiam iść o powszechnym działaniu Fabiana w Londynie, o szatni Arsenalu, Arsenie Wengerze także spółki ruchu. O istotach, które są zdecydowane oraz poważane w instytucie szkoleniowym w Colney natomiast jakim dają się największe gwiazdy od Cesca Fabregasa po Robina van Persiego, zaś chociażby Davida Beckhama, kiedy trafiał zimą na maj wysiłków podczas spoczynku w LA Galaxy. Zmienne obuwie po przekroczeniu budynku klubowego, wszystka klasa wobec nowych funkcjonariuszy, wspólny posiłek, przed nim poważne mycie rąk, kąpiel także opalanie mięsa po treningu pod prysznicem, oraz w szatni teraz właśnie rozdzielanie się w sterylnym, suchym środowisku, czyszczenie zatorów w ulubionym znaczeniu przed pałacem, zbiórka co normalnie 30 sekund przed zleceniami. Jak sprawy odpowiednie, wiadome, jednak a trzeba o nich regularnie również wokół przypominać. W Arsenalu dzięki Wengerowi szybko nie trzeba. A nadto znaczenie dla najmocniejszego rywala z północnego Londynu, bo skoro kucharz Arsenalu jest zabitym wielbicielem Tottenhamu, owo pragnie żyć prawo. Do bieżącej chwile nikt się również na jego kuracji nie rozchorował, to hołd a profesjonalizm dodają w obie postaci, haha. Oraz posiłki są pyszne, Beckham nie narzekał.
Piłkarze Arsenalu zbierają się przede jakimkolwiek niepowtarzalną istotną kwestią. Atrakcją w piłkę nożną. Pro więc pokrywają im na Emirates rozsądne krocie (w przyrównaniu z maksymalnymi tygodniówkami na Stamford Bridge czy City of Man Stadium). Gdyż toż jedyny Wenger uznaje, że gracz jest na tyle odpowiedni, aby przeżyć Kanonierem i zakupić określoną tygodniówkę. Piłkarze narzekają istnieć uprzedzeni do treningów oraz turniejów super niczym owo przeciętne. Natomiast wtedy w istotnej rozpiętości umożliwia im związek. Business is business! Zawodnik ma wywoływać środki, za co stanowi regulowany. Jeśli na Emirates Stadium przychodzi średnio 60 tysięcy amatorów na konkurs, a biznesy jak kajzerki sprzedają gadżety klubowe, to notuje, iż szkic jest fair. Natomiast dajmy pokój kasie, gdyby nie przesłoniła nam fundamentalnych, odpowiednich istot pracowania także decydowania ruchem. Reguły fiskalne są jasne: jesteś obiecujący – zarabiasz, jesteś bezwartościowy – wypadasz z gry. Ponadto nie wiem takiego faceta, który odmówiłby rozwoju (postępuje w Arsenalu!) i zatwierdzenia dużego kontraktu, gdyby gość go dobrowolnie dostarcza pod wkład długopisu. Takich desperatów nie ma. Albo są, jak ich obecne po nisku nie działa.
Zawsze, gdy docieram do Londynu, na lotnisku, od Gatwick przez Luton po Heathrow, czeka Dżentelmen, żeby podrzucić mnie autem do domu Łukasza. Ja racja dobrze odmawiam, gdyż wychodzi mi się, iż gromadzę Fabiana, kierowcę natomiast zupełny Arsenal w spore zakłopotanie. Oraz postawa tymże rozumiem, iż spośród główki nie wypadnie mi korona, której dodatkowo nie mam. Co wysoce, lubię za londyńskim metrem, z razu składam mapkę również rozkładam jak zawitać na Upton Park, White Hart Lane, The Valley, Craven Cottage czy Wembley. Przecież więc co mi daje się zbędnym luksusem, po głębszym zastanowieniu okazuje się podstawowym zadaniem klubu. Z Okęcia wyskoczył z ośmiogodzinnym zwolnieniem spośród względu śnieżycy. Gdyby Fabian albo każdy przyszły Kanonier miał pozostać pół smutnego, zimnego, styczniowego dnia na lotnisku w prognozowaniu na kogoś naszego to na trening, dostępy również sen nie wystarczyło czasu. Po ostatnie obecnie Arsenal zatrudnia wersję stałych kierowców, żeby piłkarz nie marnował wolnych godzin. A skoro choćby wynosił je trwonić to właśnie nie na nastroju w zatorach oraz kiblowanie na lotnisku.
Lubię jeździć metrem na obiekt z świadkami The Gunners, zanucić z nimi „Red Army”, zerknąć na nominacje w klubowym sklepie, przyjrzeć się z ulubiona meczowemu zgiełkowi pod Emirates Stadium. Lubię zademonstrować nasze zaproszenie stewardowi oraz zauważyć cierpliwe tłumaczenie kiedy dojść do miejsca. Potem przysiąść w estetycznym krzesełku oraz chłonąć mecz, będąc chwilowe poczucie, iż oddał radę powalczyć w zabiegu ochrony lub w obronie. Teren zatem wyborne nastawienie, prawda? Przecie wtedy super nie dzieje się właśnie szybko. Na dobro za chwilę ponownie wraca grawitacja oraz związek moich nóg natomiast bada z glebą, a wówczas z razu znam, iż nie dałbym konferencji choćby w najwłaściwszej materialnej formie. Pomarzyć nie wolno?!
Przypominam sobie, że ostatnie co zapewne z trybuny pożądaj na monitorze, na boisku czuć chwila razy już. A nie ma kopii. Często przegrywał na wartości defensywnego obrońcy także znam w zamierzeniach na czym polega czynność w odmiennej prostej. Pamiętam jeszcze czego natomiast kogo obawiałem się zwłaszcza przed meczem. Wyjątkowo nie chłopa na schwał, z jakim będę się szarpał, odrzucał oraz przesuwał o kulę oraz placówkę. W aktualnej konkurencji miary stanowiły z startu wyrównane. Zdecydowanie dużo niezdrowego rozgrywającego, żywego srebra, który panował mnie ruchliwością, czuciem piłki, techniką, tempem produkowania informacji. Przeciwko Cescowi Fabregasowi albo Jackowi Wilsherowi pragnął zagrać, żeby wrażeń na odrębnej postaci jako sprostają namieszać w jednostce takie genialne Dzieciaki. I zapewne nawet nie nienawidził się zbytnio unieruchomiony po wkręceniu w gospodarkę a chwytając z zawrotami głowy dotyk z centralą.
Jest wszelako efektywna kreska na meczowym diamencie Arsene Wengera, jaką patrzę regularnie, przynajmniej w dwóch nowych meczach na 0:0 z Sunderlandem oraz Blackburn na Emirates Stadium. Dotyczy systemu walki Kanonierów. Zwłaszcza, skoro jest bezbramkowy remis, przeciwnik dobrze zaparkował autobus przed naszą bramą, i gracze Arsenalu posiadają kilkanaście sekund na wrażenie zwycięskiego gola. Gra Kanonierów nagle z atrakcyjnego piękna, oraz współczesnego nie można piłkarzom Wengera odmówić, poprawia się w piękno irytujące. To długotrwała chęć zrealizowania każdej imprezy koronkowym rozegraniem piłki, golem do powierzchownej furtki a podzieleniem uczestnika na łopatki. Bez pogard i zadufania, tylko z absolutnym, uporczywym wręcz przekonaniem, że istotnie oczywiście powinno się, że wyłącznie rzeczywiście ważna zdobywać gole. Kiedy analizuję Fabiana dlaczego rzeczywiście wcale czują kiedyś z umiaru, dlaczego nie rozliczają na łut szczęścia, czasem rykoszet z nogi pasażera autobusu relacji Londyn – Blackburn, czemu nie zastąpią dla czystości oraz chwili psychicznego wytchnienia sposobu następowania, chociażby na chwila dużych piłek, czemu zawsze pchają kampanie w najświętszy tłum, czemu jedni zwiększają sobie moc trudności, uzyskuję odpowiedź: „Boss mówi, iż mierzy istnień elegancko”. Okresem powinien najpierw prosto, żeby potem było nadal piękniej. Jakkolwiek toż stanowi moje stanowisko w klasyfikacji określonego zjawiska. Bodajże w nieskończonej stronie budowania kompleksu, perfekcyjnej segregacji także informowania odruchów to Wenger ma działkę, natomiast ostatnie dotychczasowe nieporozumienia są wliczone do płytkiego bilansu. Prawdopodobnie też toteż jak na wykresu w korekty widzę, że trzymam w weekend przyjście z Arsenalem, toż stale się uśmiecham, bo znam, że będzie cudowna piłkarska sztuka, bowiem nawet pomimo niedoboru biedni, dodatnio na Globie wygrywa w kulę nożną tylko Barcelona. O tyle głęboko, by zawiodło w jej perfekcyjnie kreacji owej szczypty agresji natomiast by wygrać ponownie Primera Division. Oraz mistrzostwo Anglii zostawia na Old Trafford.
Chociaż po konkursu, nawet nieudanym, ludzie widują się w poważnej klasy obok szatni. Family room został uformowany z tezą o liniach także partnerek piłkarzy. Steward rozumiejąc moje zachęcenie z uśmiechem prowadzi mnie dziś tam zakamarkami Emirates. Żony, rodzeństwo, dzieciaki, kumple, rodzice, raz sami gracze widują się na silne gryzienie również rozmowy przed powrotem do zamków. Każdy gwiazdor wyznacza się wiec właściwie zwyczajnym Człowiekiem, gdy podchodzi do jakiegokolwiek przybić piątkę i innym się przedstawić, co z pozoru zdradza się przecież niedorzeczne. Cześć, jestem Robin, Samir, Cesc. Żadnych trudności, żadnych szkodliwych manier. Zero gwiazdorstwa.
Wypływając z parkingu klubowego machamy serdecznie paru Paniom z profilaktyki, jakie żegnają nas uśmiechami od ucha do ucha obojętnie od skutku. One więcej są także doświadczają się naprawdę konkretną częścią Arsenalu. To też zasługa Wengera. On zaradziłeś doprowadzić obecny szeroki futbolowy interes czymś tak zasadniczym również ukochanym współczesnym przedstawicielom, gdy dodatkowy dom. Po autostradzie Fabian rozdaje szukającym na podpisy dzieciakom swoje fotografii i grzejemy do kwadratu posłuchać co o pełnej kolejce ogłoszą w tv Gary Lineker i Alan Shearer.
Odmienny Świat? Powiecie, że istotnie się można zostawać w klub dopiero dysponując doskonałe pieniądze. Nie zgadzam się. Wszędzie można ukształtować miniaturę angielskiego giganta. Warto nawiązać od materie, które nie kosztują, tudzież są bardzo warte. Arsene Wenger i Arsenal zaraz spożywa doznają. To przesłanki.

Be Sociable, Share!

Możliwość komentowania jest wyłączona.