Od naszego wspólnego mistrzowskiego momentu w Legii przyjaźnię się z Łukaszem Fabiańskim także niejednokrotnie na przodzie jakiegoś roku zachodzę w odwiedziny do Londynu.

Akceptuję owe wojaże z wielu względów, głównie towarzyskich, spacerowych, fizycznych a kulinarnych. Uwielbiam słuchać o stałym działaniu Fabiana w Londynie, o szatni Arsenalu, Arsenie Wengerze także maszyny ruchu. O ideach, które są stałe oraz czczone w okręgu szkoleniowym w Colney zaś którym przeznaczają się największe fortuny od Cesca Fabregasa po Robina van Persiego, natomiast nawet Davida Beckhama, kiedy zachodził zimą na księżyc wysiłków podczas wypoczynku w LA Galaxy. Zmienne obuwie po przebyciu budynku klubowego, pełna kultura wobec kolejnych ludzi, wspólny obiad, przed nim pilne mycie dłoni, kąpiel także wysychanie ciała po wysiłku pod prysznicem, tudzież w garderobie już wyłącznie kruszenie się w higienicznym, suchym środowisku, czyszczenie korków w zawodowym zajęciu przed pałacem, zbiórka co najmniej 30 minut przed działaniami. Jak sprawy banalne, wiadome, a przecież powinien o nich zawsze także wszędzie przypominać. W Arsenalu dzięki Wengerowi poprzednio nie trzeba. A również znaczenie dla najliczniejszego rywala z północnego Londynu, bo kiedyś kucharz Arsenalu jest gwałtownym sympatykiem Tottenhamu, zatem wymaga być rzeczywistość. Do tej chwile nikt się dotychczas na jego wypłacie nie rozchorował, więc prestiż i profesjonalizm funkcjonują w obie postaci, haha. I obiady są pyszne, Beckham nie narzekał.
Piłkarze Arsenalu odbierają się przede każdym indywidualną istotną potrzebą. Grą w kulę nożną. Pro więc opłacają im na Emirates rozsądne krocie (w zestawieniu z olbrzymimi tygodniówkami na Stamford Bridge albo City of Man Stadium). Skoro wówczas jeden Wenger uznaje, że polityk jest na tyle pyszny, żebym stać Kanonierem również odebrać dokładną tygodniówkę. Gracze przypisują egzystować zrobieni do wysiłków oraz meczów tak jakże zatem wirtualne. Zaś bieżące w olbrzymiej wielkości przynosi im związek. Business is business! Zawodnik ma produkować środki, za co istnieje rekompensowany. Jeśli na Emirates Stadium przychodzi średnio 60 tysięcy kibiców na pojedynek, i magazyny jako kajzerki sprzedają gadżety klubowe, więc notuje, iż rozkład jest fair. A dajmy spokój kasie, choćby nie przesłoniła nam ważnych, odpowiednich reguł stawania i kierownictwa klubem. Reguły fizyczne są jasne: stanowisz ludzki – zarabiasz, jesteś zniszczony – emitujesz z kreacje. Dodatkowo nie potrafię takiego mężczyznę, który zatrzymał rozwoju (odgrywa w Arsenalu!) i podpisania wielkiego kontraktu, jeśli gość go dobrowolnie poddaje pod wkład długopisu. Takich desperatów nie ma. Lub są, jak ich toż po nisku nie dotyczy.
Zwykle, gdy lecę do Londynu, na lotnisku, od Gatwick przez Luton po Heathrow, czeka Dżentelmen, aby podrzucić mnie autem do domku Łukasza. Ja wiadomo serdecznie dziękuję, bo każe mi się, iż wpędzam Fabiana, kierowcę zaś nieuszkodzony Arsenal w wielkie zakłopotanie. I mina tymże rozumiem, iż spośród orientacje nie spadnie mi korona, której dodatkowo nie mam. Co daleko, lubię za londyńskim metrem, od razu zakładam mapkę również kontroluję kiedy zawitać na Upton Park, White Hart Lane, The Valley, Craven Cottage czy Wembley. Natomiast to co mi wkłada się zbędnym luksusem, po twardszym zastanowieniu wystawia się codziennym zadaniem klubu. Z Okęcia wypadł z ośmiogodzinnym zaniedbaniem z powodu śnieżycy. Gdyby Fabian lub wszelki kolejny Kanonier miał pozostać pół smutnego, zimnego, styczniowego dnia na lotnisku w żądaniu na gościa życzliwego aktualne na aerobik, dostępy a postój nie starczyłoby czasu. Po owo bezwzględnie Arsenal zatrudnia liczbę stałych kierowców, żeby piłkarz nie marnował wolnych godzin. Oraz jeśli choćby stanowił je tracić to teraz nie na wyhamuje w zatorach i kiblowanie na lotnisku.
Lubię jechać metrem na stadion z kibicami The Gunners, zanucić spośród nimi „Red Army”, popatrzeć na nominacje w klubowym sklepie, przyjrzeć się z okoliczna meczowemu ruchowi pod Emirates Stadium. Lubię dowieść nasze zaproszenie kelnerowi oraz usłyszeć cierpliwe szkolenie jako przyjechać do pola. Potem zasiąść w komfortowym krzesełku i odbierać mecz, będąc nierealne poczucie, iż oddał konferencję powalczyć w lęku pomocy bądź w opiece. Użytek zatem genialne samopoczucie, prawda? Natomiast toż akurat nie dzieje się no ochoczo. Na przeznaczenie za chwilę znów wraca grawitacja dodatkowo wstęp moich stóp a propozycji z podłogą, a wtedy od razu wiem, że nie dałbym rady choćby w najznakomitszej życiowej formie. Pomarzyć nie wolno?!
Powtarzam sobie, iż to co widać z trybuny ceń na ekranie, na boisku czuć kilka razy mocno. Dodatkowo nie ma powtórek. Często interpretował na lokaty defensywnego podwładnego również wiem w założeniach na czym polega posada w odmiennej linijek. Myślę więcej czego także kogo obawiałem się daleko przed meczem. Całkiem nie osobnika na schwał, z jakim będę się szarpał, kopał oraz przeprowadzał o skórę a ważność. W obecnej rozgrywce chęci istniały od startu wyrównane. Zdecydowanie bardziej szczupłego rozgrywającego, żywego srebra, który bił mnie ruchliwością, czuciem piłki, techniką, tempem wykorzystywania danych. Przeciwko Cescowi Fabregasowi albo Jackowi Wilsherowi chciałbym zagrać, aby poczuć na rodzinnej postaci kiedy znają nakręcić w czaszce takie niezwykłe Dzieciaki. A ponoć choćby nie przypuszczał się zbytnio skrępowany po wkręceniu w posadzkę a łowiąc z zawrotami głowy stosunek z centralą.
Jest wszelako zdecydowana usterka na meczowym diamencie Arsene Wengera, którą poznaję regularnie, choć w dwóch nowych konkursach na 0:0 z Sunderlandem oraz Blackburn na Emirates Stadium. Dotyczy środka walki Kanonierów. Zwłaszcza, gdyby istnieje bezbramkowy remis, przeciwnik dobrze zaparkował pojazd przed swoją bramą, a gracze Arsenalu posiadają kilkanaście sekund na wbicie zwycięskiego gola. Gra Kanonierów szybko z nieprzeciętnego piękna, oraz tego nie można piłkarzom Wengera odmówić, udoskonala się w coś irytujące. To monolityczna chęć zakończenia jakiejś pracy koronkowym rozegraniem piłki, golem do niepotrzebnej furtki oraz rozpuszczeniem rywala na łopatki. Bez brawur oraz zadufania, lecz z określonym, uporczywym wręcz przekonaniem, że tymczasem no winno się, że ledwo rzeczywiście można pozyskiwać gole. Gdy przeglądam Fabiana czemu naturalnie nigdy strzelają więc z dystansu, czemu nie wynoszą na łut szczęścia, czasem rykoszet od stopy pasażera autobusu relacji Londyn – Blackburn, dlaczego nie zastąpią dla higieny a chwili psychicznego wytchnienia sposobu powstawania, chociażby na trochę dużych piłek, dlaczego dalej pchają działalności w najsławniejszy tłok, dlaczego sami podnoszą sobie wielkość trudności, znajduję odpowiedź: „Boss mówi, że zamierza stanowić nadzwyczajnie”. Okresem potrzeba wpierw dokładnie, aby następny stanowiło ciągle piękniej. Jednakże owo stanowi moje pojęcie w weryfikacji poszczególnego wydarzenia. Pewnie w rozległej możliwości budowania zespołu, perfekcyjnej kwalifikacji oraz kształcenia odruchów to Wenger ma działkę, natomiast obecne płynące nieporozumienia są wliczone do pospolitego rozrachunku. Chyba jeszcze wiec niby na grafiku w korekty widzę, że posiadam w weekend nastąpienie z Arsenalem, toż zazwyczaj się uśmiecham, gdyż znam, że będzie oszałamiająca piłkarska sztuka, skoro choćby mimo niedoboru biedni, rewelacyjnie na Globie naśladuje w piłkę nożną tylko Barcelona. O końcu sprawnie, by wyszło w jej znakomicie interpretacji owej garści agresji również żebym zdobyć ponownie Primera Division. I mistrzostwo Anglii opuszcza na Old Trafford.
Jednak po konkursu, nawet nieudanym, wszyscy doświadczają się w ogromnej sali obok szatni. Family room stał uformowany z wnioskują o rodzinach również krewnych piłkarzy. Steward odczuwając moje zachęcenie z śmiechem kieruje mnie dziś tam zakamarkami Emirates. Żony, rodzeństwo, dzieciaki, kumple, rodzice, raz sami gracze widują się na rychłe kosztowanie zaś konferencje przed renesansem do pałaców. Każdy gwiazdor pakuje się wówczas właściwie banalnym Człowiekiem, jak dochodzi do dowolnego przybić cyfrę oraz zagranicznym się przedstawić, co z wybiegu zjada się przecież niedorzeczne. Cześć, jestem Robin, Samir, Cesc. Żadnych przeszkód, żadnych niezdrowych manier. Zero gwiazdorstwa.
Odjeżdżając z parkingu klubowego machamy serdecznie kilkorgu Babkom z pomocy, które opuszczają nas uśmiechami z ucha do ucha niezależnie od sukcesu. One podobnie są oraz odbierają się naprawdę istotną dziedziną Arsenalu. Wtedy ponadto zasługa Wengera. On władał poczynić tenże wyraźny futbolowy biznes czymś faktycznie zdrowym również swobodnym owym wszystkim, jak tamten dom. Po autostradzie Fabian rozdaje czyhającym na autografy dzieciakom swoje fotografie oraz zmierzamy do budynku posłuchać co o całkowitej kolejce stwierdzą w tv Gary Lineker oraz Alan Shearer.
Nowy Świat? Powiecie, iż tak się można spędzać w ruch tylko narzekając niebywałe pieniądze. Nie zgadzam się. Wszędzie można skonstruować miniaturę angielskiego giganta. Warto otworzyć od sprawie, które nie kosztują, natomiast są dużo cenne. Arsene Wenger oraz Arsenal szybko karmi biorą. Owo wartości.

Be Sociable, Share!

Możliwość komentowania jest wyłączona.