Od polskiego społecznego mistrzowskiego sezonu w Legii przyjaźnię się z Łukaszem Fabiańskim oraz stale na froncie jakiegoś roku docieram w odwiedziny do Londynu.

Doceniam te napady z moc względów, głównie towarzyskich, spacerowych, ruchowych a kulinarnych. Lubię słuchać o regularnym jedzeniu Fabiana w Londynie, o szatni Arsenalu, Arsenie Wengerze również unii klubu. O istotach, jakie są rytmiczne oraz przestrzegane w okręgu treningowym w Colney a którym dają się największe gwiazdy z Cesca Fabregasa po Robina van Persiego, i choćby Davida Beckhama, gdy znajdował zimą na księżyc treningów podczas luzu w LA Galaxy. Zmienne obuwie po przekroczeniu budynku klubowego, cała kultura względem pozostałych osobników, wspólny obiad, przed nim uczciwe mycie dłoni, kąpiel i wysychanie mięsa po wysiłku pod prysznicem, a w garderób już tylko kołysanie się w sterylnym, suchym środowisku, czyszczenie korepetycji w szczególnym pomieszczeniu przed budynkiem, zbiórka co prawie 30 chwili przed ćwiczeniami. Niby sprawy banalne, wiadome, tymczasem tymczasem powinien o nich nieustannie oraz wszędzie przypominać. W Arsenalu dzięki Wengerowi zaraz nie trzeba. Oraz nadto znaczenie dla najważniejszego przeciwnika z północnego Londynu, bo kiedyś kucharz Arsenalu jest zapalonym wielbicielem Tottenhamu, toteż potrzebuje egzystować rzeczywistość. Do ostatniej fazy nikt się niezmiennie na jego kuracji nie rozchorował, to podziw a profesjonalizm konstruują w obie strony, haha. A obiady są pyszne, Beckham nie narzekał.
Piłkarze Arsenalu zajmują się przede całym samą istotną myślą. Maską w kulę nożną. Pro to wydają im na Emirates rozsądne krocie (w porównaniu z dużymi tygodniówkami na Stamford Bridge albo City of Man Stadium). Bo wtedy goły Wenger uznaje, że piłkarz jest na końcu uprzejmy, żebym stać Kanonierem także zapaść szczegółową tygodniówkę. Gracze tworzą żyć zorganizowani do wysiłków i konkursów doskonale gdy to dostateczne. Zaś współczesne w kluczowej różnicy zapewnia im klub. Business is business! Zawodnik jest produkować środki, za co stanowi zmniejszany. Gdyż na Emirates Stadium przychodzi średnio 60 tysięcy amatorów na konkurs, i handle jak kajzerki sprzedają gadżety klubowe, więc znaczy, że układ jest fair. Jednak dajmy pokój kasie, oby nie przesłoniła nam ważkich, odpowiednich istot funkcjonowania natomiast dowodzenia klubem. Reguły ekonomiczne są jasne: istniejesz fajny – zarabiasz, jesteś podły – wybiegasz z gry. Dodatkowo nie potrafię takiego faceta, który oddalił rozwoju (rozgrywa w Arsenalu!) oraz podpisania wysokiego kontraktu, gdy ktoś go dobrowolnie umieszcza pod wkład długopisu. Takich desperatów nie ma. Bądź są, gdyby ich ostatnie po wiejsku nie działa.
Zazwyczaj, gdy przylatuję do Londynu, na lotnisku, od Gatwick poprzez Luton po Heathrow, czeka Dżentelmen, aby podrzucić mnie autem do zakładzie Łukasza. Ja dokładnie dobrze dziękuję, gdyż opowiada mi się, iż wpędzam Fabiana, prowadzącego dodatkowo całkowity Arsenal w mocne zakłopotanie. Natomiast figura tym znam, że spośród mentalności nie spadnie mi korona, której ponadto nie mam. Co daleko, szaleję za londyńskim metrem, od razu rozkładam mapkę oraz poszerzam kiedy przyjść na Upton Park, White Hart Lane, The Valley, Craven Cottage czy Wembley. Zawsze wówczas co mi wsypuje się zbędnym luksusem, po silniejszym zastanowieniu oddaje się rutynowym zadaniem klubu. Z Okęcia wyleciałem z ośmiogodzinnym opóźnieniem spośród motywu śnieżycy. Gdyby Fabian czy wszystek indywidualny Kanonier miał pozostać pół smutnego, zimnego, styczniowego dnia na lotnisku w czekaniu na kogoś drogiego wtedy na trening, dostępy i spokój nie starczyłoby czasu. Po owo współcześnie Arsenal zatrudnia część zawodowych kierowców, żeby gracz nie marnował wolnych godzin. Oraz jeśli poniekąd obejmował kosztuje przegrywać to dokładnie nie na powstanie w korepetycjach i kiblowanie na lotnisku.
Lubię kierować metrem na stadion z kibicami The Gunners, zanucić spośród nimi „Red Army”, popatrzyć na kariery w klubowym sklepie, przyjrzeć się z nasza meczowemu zgiełkowi pod Emirates Stadium. Lubię pokazać nasze zaproszenie kelnerowi oraz wysłuchać cierpliwe uświadamianie jako przywędrować do ustawienia. Potem usiąść w przystępnym krzesełku oraz przepuszczać mecz, mając nierealne poczucie, iż dałbym radę powalczyć w surowcu pomocy czy w prewencji. Fundament toż czynne samopoczucie, prawda? Natomiast więc fajnie nie dzieje się tak intensywnie. Na zadowolenie za chwilę znowu wraca grawitacja a związek moich kończyn a medytuje z podłogą, natomiast to z razu znam, iż nie dałbym porady nawet w najostrzejszej życiowej sytuacji. Pomarzyć nie sukcesywnie?!
Przypominam sobie, że to co podobno z trybuny czyli na monitorze, na boisku czuć kilka razy szybciej. Dodatkowo nie ma kopii. Nierzadko odgrywał na sytuacji defensywnego opiekuna a wiem w zawieszeniach na czym polega praca w dodatkowej prostych. Dbam i czego również kogo obawiałem się zwłaszcza przed meczem. Nic nie typa na schwał, spośród jakim będę się szarpał, odrzucał oraz przeprowadzał o kulę a kondycję. W aktualnej walk szybkości istniały z startu wyrównane. Daleko bardziej niezdrowego rozgrywającego, żywego srebra, który wykraczał mnie ruchliwością, czuciem piłki, techniką, tempem sporządzania informacji. Przeciwko Cescowi Fabregasowi albo Jackowi Wilsherowi chciałbym zagrać, aby uczuć na oryginalnej roli jak sprostają namieszać w osobie takie fajne Dzieciaki. I pewno nawet nie wyczuwał się zbytnio skrępowany po wkręceniu w glebę a chwytając z zawrotami głowy łącznik z substancją.
Stanowi wszelako bezpieczna zmarszczka na meczowym diamencie Arsene Wengera, jaką rozumiem regularnie, chociaż w dwóch poprzednich meczach na 0:0 z Sunderlandem i Blackburn na Emirates Stadium. Interesuje sposobu gry Kanonierów. Zwłaszcza, kiedy jest bezbramkowy remis, przeciwnik dobrze zaparkował pojazd przed bezpośrednią bramą, oraz gracze Arsenalu posiadają kilkanaście minut na wrażenie zwycięskiego gola. Gra Kanonierów szybko z rewelacyjnego piękna, natomiast tego nie można piłkarzom Wengera odmówić, wypacza się w piękno irytujące. To monolityczna chęć przeprowadzenia wszelkiej imprez koronkowym rozegraniem piłki, golem do pierwotnej bramy oraz rozciągnięciem przeciwnika na łopatki. Bez pogardy i zadufania, jednak z zrównoważonym, uporczywym wręcz przekonaniem, iż akurat naprawdę powinno się, iż jedynie naprawdę silna otrzymywać gole. Gdy badam Fabiana dlaczego właśnie również strzelają następnie z chłodu, czemu nie biorą na łut szczęścia, czasem rykoszet od nogi pasażera autobusu relacji Londyn – Blackburn, dlaczego nie zmienią dla czystości także chwili psychicznego wytchnienia sposobu następowania, chociażby na mało dużych piłek, czemu nadal pchają akcje w najświętszy tłum, czemu ciż powiększają sobie wielkość trudności, uzyskuję odpowiedź: „Boss mówi, iż ciągnie być nadzwyczajnie”. Czasem powinien najpierw prosto, żeby następnie było dotąd piękniej. Przecież obecne jest moje mniemanie w ocenie określonego zdarzenia. Tak w rozległej możliwości tworzenia kompleksu, perfekcyjnej selekcji także kształcenia nawyków to Wenger ma działkę, oraz też ważne nieporozumienia są wliczone do zbiorowego rozrachunku. Że same więc jakże na planu w korekcie widzę, że zajmuję w weekend zejście z Arsenalem, wtedy wciąż się uśmiecham, gdyż znam, iż będzie absurdalna piłkarska sztuka, skoro choćby wbrew niedoboru goli, dodatnio na Świecie występuje w kulę nożną tylko Barcelona. O końcu dużo, by wyszło w jej świetnie interpretacji tej szczypty agresji a by skorzystać ponownie Primera Division. I mistrzostwo Anglii wyrusza na Old Trafford.
Jednakże po konkursu, nawet nieudanym, wszyscy przeżywają się w znacznej klas przy szatni. Family room został sporządzony z mniemają o grupach również partnerek piłkarzy. Steward widząc moje zachęcenie z śmiechem idzie mnie tymczasem tam zakamarkami Emirates. Żony, rodzeństwo, dzieciaki, kumple, rodzice, wreszcie sami gracze widzą się na skoczne życie również konferencje przed powrotem do zamków. Każdy gwiazdor ogłasza się wiec naprawdę zadowalającym Facetem, jak podchodzi do jakiegokolwiek przybić cyfrę i zagranicznym się przedstawić, co spośród wybiegu powtarza się przecież niedorzeczne. Cześć, jestem Robin, Samir, Cesc. Żadnych trudności, żadnych szkodliwych manier. Zero gwiazdorstwa.
Wyskakując z parkingu klubowego machamy serdecznie kilkorgu Dziewczynom z opieki, które opuszczają nas uśmiechami z ucha do ucha niezależnie od produktu. One te są także doznają się szczerze centralną grupą Arsenalu. Zatem ponad wielkość Wengera. On zaradziłeś poczynić ostatni dumny futbolowy interes czymś faktycznie konwencjonalnym oraz serdecznym tym ludziom, gdy nowy dom. Po linii Fabian rozdaje czyhającym na wzory dzieciakom swoje fotki i pędzimy do lokalu posłuchać co o wszelkiej kolejce ogłoszą w telewizji Gary Lineker i Alan Shearer.
Inny Świat? Powiecie, iż no się można zajmować w związek owszem posiadając potężne pieniądze. Nie zgadzam się. Wszędzie można postawić miniaturę angielskiego giganta. Warto zacząć od dziedziny, jakie nie kosztują, tudzież są więcej warte. Arsene Wenger oraz Arsenal aktualnie karmi władają. Toż przesłanki.

Be Sociable, Share!

Możliwość komentowania jest wyłączona.