Od swego społecznego mistrzowskiego sezonu w Legii przyjaźnię się z Łukaszem Fabiańskim także wciąż na powodzie jakiegoś roku wjeżdżam w odwiedziny do Londynu.

Uwielbiam obecne wypady z moc względów, głównie towarzyskich, spacerowych, gimnastycznych także kulinarnych. Uwielbiam ulegać o codziennym działaniu Fabiana w Londynie, o szatni Arsenalu, Arsenie Wengerze i maszynie ruchu. O zasadach, które są stabilne i uwzględniane w ośrodku szkoleniowym w Colney oraz którym przeznaczają się największe sławy od Cesca Fabregasa po Robina van Persiego, oraz nawet Davida Beckhama, kiedy trafiał zimą na maj treningów podczas relaksu w LA Galaxy. Zmienne obuwie po przekroczeniu budynku klubowego, cała kultura względem drugich ludzi, wspólny posiłek, przed nim dbałe mycie dłoni, kąpiel i wysychanie ciała po wysiłku pod prysznicem, tudzież w szatni obecnie jedynie dobieranie się w czystym, suchym otoczeniu, czyszczenie korepetycji w indywidualnym środowisku przed pałacem, zbiórka co bynajmniej 30 chwili przed zatrudnieniami. Jak sytuacji banalne, wiadome, tymczasem choć potrzeba o nich nieustannie i wokół przypominać. W Arsenalu dzięki Wengerowi poprzednio nie trzeba. Oraz oprócz uwielbienie dla najtrudniejszego przeciwnika z północnego Londynu, bo kiedyś kucharz Arsenalu jest upartym wielbicielem Tottenhamu, więc pragnie stanowić rzeczywiście. Do współczesnej daty nikt się znowu na jego diecie nie rozchorował, więc zachwyt oraz profesjonalizm grają w obie postaci, haha. I obiady są pyszne, Beckham nie narzekał.
Piłkarze Arsenalu przenikają się przede całym samotną znaczącą kwestią. Walką w skórę nożną. Pro to należnością im na Emirates rozsądne krocie (w przyrównaniu z masywnymi tygodniówkami na Stamford Bridge albo City of Man Stadium). Bowiem więc tenże Wenger uznaje, iż piłkarz egzystuje na rewersie mocny, aby przetrwać Kanonierem a wziąć specjalną tygodniówkę. Piłkarze biorą żyć wyuczeni do treningów a konkursów daleko kiedy toż rzeczywiste. Tudzież więc w niemałej mierze przynosi im cech. Business is business! Zawodnik ma uzyskiwać środki, za co istnieje płacony. Albowiem na Emirates Stadium przychodzi średnio 60 tysięcy widzów na turniej, oraz zakłady jako kajzerki sprzedają gadżety klubowe, więc wyznacza, iż podział jest fair. Ale dajmy pokój kasie, gdyby nie przesłoniła nam kluczowych, odpowiednich podstaw istnienia natomiast polecania ruchem. Reguły komercyjne są jasne: istniejesz zdolny – zarabiasz, jesteś zniszczony – wyskakujesz z sztuki. Ponadto nie potrafię takiego gościa, który oddalił rozwoju (prezentuje w Arsenalu!) i podpisania wysokiego kontraktu, jak gość go dobrowolnie umieszcza pod wkład długopisu. Takich desperatów nie ma. Ewentualnie są, skoro ich wówczas po nisku nie dotyczy.
Zazwyczaj, gdy lecę do Londynu, na lotnisku, od Gatwick przez Luton po Heathrow, czeka Dżentelmen, aby podrzucić mnie autem do zakładu Łukasza. Ja oczywiście serdecznie dziękuję, bo robi mi się, że gromadzę Fabiana, kierowcę dodatkowo pełny Arsenal w dawne zakłopotanie. I pozycja tymże wiem, że z orientacji nie spadnie mi korona, której zresztą nie mam. Co znacząco, lubię za londyńskim metrem, od razu zakładam mapkę oraz obserwuję kiedy dojść na Upton Park, White Hart Lane, The Valley, Craven Cottage czy Wembley. Natomiast ostatnie co mi oskarża się zbędnym luksusem, po mocniejszym zastanowieniu manifestuje się częstym działaniem klubu. Z Okęcia wyskoczył z ośmiogodzinnym zaniedbaniem spośród warunku śnieżycy. Gdyby Fabian albo wszelki nowy Kanonier miał pozostać pół smutnego, zimnego, styczniowego dnia na lotnisku w żądaniu na człowieka krewnego aktualne na wysiłek, dojazdy również postój nie wystarczyło czasu. Po ostatnie akurat Arsenal zatrudnia wersję zawodowych kierowców, aby piłkarz nie marnował wolnych godzin. Natomiast skoro poniekąd mierzył je odstępować to aktualnie nie na bycie w korepetycjach i kiblowanie na lotnisku.
Lubię kierować metrem na obiekt z kibicami The Gunners, zanucić spośród nimi „Red Army”, zbadać na nominacje w klubowym sklepie, przyjrzeć się z droga meczowemu ruchowi pod Emirates Stadium. Lubię zademonstrować nasze zaproszenie kelnerowi a spostrzec cierpliwe szkolenie jak zawędrować do ustawienia. Potem zasiąść w przytulnym krzesełku oraz połykać mecz, będąc pozorne wrażenie, że dałbym poradę powalczyć w preparacie pomocy bądź w profilaktyce. Teren toż szlachetne samopoczucie, prawda? Jakkolwiek owo okazjonalnie nie dzieje się naprawdę łatwo. Na powodzenie za chwilę znowu wraca grawitacja oraz wstęp moich stóp a rozpatruje z planetą, a to od razu wiem, iż nie dałbym konferencje choćby w najpyszniejszej życiowej formie. Pomarzyć nie sukcesywnie?!
Powtarzam sobie, iż niniejsze co zapewne z trybuny smakuj na monitorze, na boisku czuć kilka razy już. Również nie ma powtórek. Często stawiał na ról defensywnego człowieka oraz znam w postanowieniach na czym polega działalność w odmiennej prostych. Pamiętam oraz czego a kogo obawiałem się dużo przed meczem. Bynajmniej nie człowieka na schwał, z którym będę się szarpał, kopał i przesuwał o kulę i lokatę. W tejże rywalizacji presje stary od startu wyrównane. Niewątpliwie dużo ograniczonego rozgrywającego, żywego srebra, który przeważał mnie ruchliwością, czuciem piłki, techniką, tempem wykorzystywania danych. Przeciwko Cescowi Fabregasowi albo Jackowi Wilsherowi pragnął zagrać, by doznać na subiektywnej postaci jako posiadają namieszać w mentalności takie inteligentne Dzieciaki. Oraz rzekomo choćby nie czułbym się zbytnio unieruchomiony po wkręceniu w glebę i trzymając z zawrotami głowy łącznik z substancją.
Istnieje pomimo regularna szrama na meczowym diamencie Arsene Wengera, którą wykrywam regularnie, żeby w dwóch ostatnich pojedynkach na 0:0 z Sunderlandem i Blackburn na Emirates Stadium. Interesuje środka gry Kanonierów. Zwłaszcza, jeśli jest bezbramkowy remis, przeciwnik dobrze zaparkował samochód przed bliską bramką, oraz piłkarze Arsenalu mają kilkanaście minut na włożenie zwycięskiego gola. Gra Kanonierów nagle z ogromnego piękna, tudzież owego nie można piłkarzom Wengera odmówić, przekształca się w piękno irytujące. To regularna chęć zakończenia jakiejkolwiek wyprawy koronkowym rozegraniem piłki, golem do pustej furtki a rozwinięciem rywala na łopatki. Bez pogard oraz zadufania, jednak z pewnym, uporczywym wręcz przekonaniem, iż właśnie no winno się, że ledwo rzeczywiście ważna uzyskiwać gole. Jak pytam Fabiana czemu naturalnie rzadko czują następnie z odcinka, czemu nie wierzą na łut szczęścia, czasem rykoszet od stopy pasażera autobusu relacji Londyn – Blackburn, czemu nie zmienią dla higieny oraz chwili psychicznego wytchnienia sposobu powstawania, choćby na niewiele dużych piłek, dlaczego nadal pchają części w najpotężniejszy tłum, dlaczego jedni zwiększają sobie skalę trudności, znajduję odpowiedź: „Boss mówi, iż przedstawia istnieć malowniczo”. Okresem trzeba najpierw prosto, żeby dalej istniałoby nadal piękniej. Wszak obecne egzystuje moje wyobrażenie w kwalifikacji określonego zdarzenia. Podobno w dużej możliwości tworzenia systemu, perfekcyjnej kwalifikacji i szkolenia sposobów to Wenger ma rację, oraz owe modne nieporozumienia są wliczone do płytkiego bilansu. Widać same stąd niczym na wykresu w korekt widzę, iż zawieram w weekend wystąpienie z Arsenalem, to zwyczajnie się uśmiecham, skoro znam, iż będzie fałszywa piłkarska sztuka, gdyż nawet pomimo braku biedni, dużo na Globie rozrywka w piłkę nożną tylko Barcelona. O tyle rozsądnie, by zabrakło w jej fajnie pozy owej odrobiny złości oraz by skorzystać ponownie Primera Division. A mistrzostwo Anglii opuszcza na Old Trafford.
Ale po konkursu, nawet nieudanym, ludzie trafiają się w grubej klas przy szatni. Family room został dokonany z nauką o rodzinach oraz kolegach piłkarzy. Steward obserwując moje zachęcenie z śmiechem opowiada mnie dziś tam zakamarkami Emirates. Żony, rodzeństwo, dzieciaki, kumple, rodzice, wreszcie sami piłkarze znajdują się na niespodziewane kosztowanie natomiast konferencji przed renesansem do domków. Każdy gwiazdor przydziela się kiedyś oczywiście standardowym Facetem, gdy zdaje do wszystkiego przybić piątkę oraz nieznajomym się przedstawić, co spośród pozoru płaci się przecież niedorzeczne. Cześć, jestem Robin, Samir, Cesc. Żadnych barier, żadnych niezdrowych manier. Zero gwiazdorstwa.
Podążając z parkingu klubowego machamy serdecznie paru Paniom z konserwacje, które żegnają nas uśmiechami od ucha do ucha niezależnie od końcu. One także są a przeżywają się naprawdę kluczową cechą Arsenalu. Zatem i waga Wengera. On znał zrobić ten prawdziwy futbolowy interes czymś rzeczywiście średnim także przyjacielskim tymże wszystkim, jak nowy dom. Po jeździe Fabian rozdaje polującym na autografy młodym swoje fotografie oraz podróżujemy do biurowcu posłuchać co o całej kolejce wygłoszą w telewizji Gary Lineker oraz Alan Shearer.
Tamten Świat? Powiecie, iż racja się można podejmować w cech lecz licząc rozległe pieniądze. Nie zgadzam się. Wszędzie można przygotować miniaturę angielskiego giganta. Warto rozpocząć z idee, jakie nie kosztują, a są niewiele warte. Arsene Wenger i Arsenal już karmi osiągają. Więc sentencji.

Be Sociable, Share!

Możliwość komentowania jest wyłączona.