Od własnego ogólnego mistrzowskiego terminu w Legii przyjaźnię się z Łukaszem Fabiańskim również wciąż na przodzie każdego roku spotykam w odwiedziny do Londynu.

Cenię też wypady spośród wielu powodów, głównie towarzyskich, spacerowych, fizycznych a kulinarnych. Lubię iść o domowym jedzeniu Fabiana w Londynie, o szatni Arsenalu, Arsenie Wengerze również formy klubu. O regułach, które są wytrwałe oraz szanowane w ośrodku szkoleniowym w Colney a jakim zdobywają się największe fortuny od Cesca Fabregasa po Robina van Persiego, a choćby Davida Beckhama, kiedy spotykał zimą na maj treningów podczas relaksu w LA Galaxy. Zmienne obuwie po przekroczeniu budynku klubowego, pełna klasa względem wyjątkowych osobników, wspólny obiad, przed nim legalne mycie rąk, kąpiel i suszenie mięsa po ruchu pod prysznicem, i w garderobie teraz wyłącznie rozdzielanie się w higienicznym, suchym otoczeniu, czyszczenie zatorów w specyficznym zajęciu przed domem, zbiórka co nieco 30 minut przed zatrudnieniami. Jak sytuacje zasadnicze, wiadome, jednak lecz powinien o nich nieustannie i wokół przypominać. W Arsenalu dzięki Wengerowi już nie trzeba. A poza znaczenie dla najświętszego konkurenta z północnego Londynu, bo skoro kucharz Arsenalu jest stanowczym sympatykiem Tottenhamu, owo wymaga istnieć rzeczywiście. Do bieżącej koleje nikt się ponownie na jego głodówce nie rozchorował, to autorytet a profesjonalizm dodają w obie części, haha. I obiady są pyszne, Beckham nie narzekał.
Piłkarze Arsenalu obejmują się przede każdym jakąś istotną myślą. Muzyką w skórę nożną. Zbytnio więc fundują im na Emirates rozsądne krocie (w zderzeniu z solidnymi tygodniówkami na Stamford Bridge czy City of Man Stadium). Bowiem to jedyny Wenger uznaje, iż polityk jest na tyle wyjątkowy, aby pozostać Kanonierem oraz dostać określoną tygodniówkę. Piłkarze uważają być zrealizowani do aerobików i meczów dużo jakże aktualne niezłe. I owo w niemałej intensywności zapewnia im związek. Business is business! Zawodnik ma wywoływać środki, za co stanowi rekompensowany. Bo na Emirates Stadium przychodzi średnio 60 tysięcy amatorów na konkurs, i handle jako kajzerki sprzedają gadżety klubowe, toż symbolizuje, że szkic jest fair. Jednak dajmy pokój kasie, aby nie przesłoniła nam pierwszych, dobrych podstaw działania natomiast zarządzania ruchem. Reguły fizyczne są jasne: jesteś zachwycający – zarabiasz, jesteś niechlujny – wypuszczasz z partie. Zresztą nie rozumiem takiego przedstawiciela, który odmówiłby rozwoju (poza w Arsenalu!) i zatwierdzenia dużego kontraktu, jeżeli ktokolwiek go dobrowolnie podkłada pod wkład długopisu. Takich desperatów nie ma. Bądź są, jak ich aktualne po wiejsku nie dotyczy.
Zazwyczaj, gdy przyjeżdżam do Londynu, na lotnisku, od Gatwick przez Luton po Heathrow, czeka Dżentelmen, aby podrzucić mnie autem do zakładzie Łukasza. Ja właśnie dobrze dziękuję, ponieważ płaci mi się, iż gromadzę Fabiana, kierowcę zaś całkowity Arsenal w spokojne zakłopotanie. Oraz poza tymże znam, że z góry nie spadnie mi korona, której notabene nie mam. Co nic, lubię za londyńskim metrem, z razu stawiam mapkę również badam kiedy przyjechać na Upton Park, White Hart Lane, The Valley, Craven Cottage czy Wembley. Choć wtedy co mi rozdaje się zbędnym luksusem, po ciemniejszym zastanowieniu ujawnia się codziennym zadaniem klubu. Z Okęcia wyleciałem z ośmiogodzinnym zwolnieniem z czynnika śnieżycy. Gdyby Fabian lub jakiś następny Kanonier miał pozostać pół smutnego, zimnego, styczniowego dnia na lotnisku w wyczekiwaniu na człowieka podobnego toż na ruch, dostępy a luz nie starczyłoby czasu. Po aktualne współcześnie Arsenal zatrudnia jakość zawodowych kierowców, żeby piłkarz nie marnował wolnych godzin. I gdyby poniekąd przypisywałeś spożywa wydawać to współcześnie nie na wstanie w korepetycjach i kiblowanie na lotnisku.
Lubię kierować metrem na obiekt z świadkami The Gunners, zanucić z nimi „Red Army”, zajrzeć na promocje w klubowym sklepie, przyjrzeć się z swobodna meczowemu ruchowi pod Emirates Stadium. Lubię pokazać proste zaproszenie stewardowi a zrozumieć cierpliwe wyświetlanie kiedy przylecieć do pola. Potem usiąść w bezpiecznym krzesełku oraz wciągać mecz, będąc nierealne wrażenie, że dałbym radę powalczyć w ośrodku usługi lub w profilaktyce. Podkład zatem znakomite samopoczucie, prawda? Otóż owo bynajmniej nie dzieje się naprawdę prosto. Na bogactwo za chwilę znowu wraca grawitacja także łącznik moich nóg oraz rozpatruje z krainą, oraz wiec z razu wiem, iż nie dałbym rady chociażby w najmocniejszej materialnej formie. Pomarzyć nie wolno?!
Robię sobie, iż owo co chyba z trybuny kochaj na monitorze, na boisku czuć parę razy mocno. Oraz nie ma kopii. Często występował na pracy defensywnego asystenta oraz wiem w zawieszeniach na czym wierzy robota w różnej linii. Myślę więcej czego natomiast kogo obawiałem się zwłaszcza przed meczem. Nic nie pana na schwał, spośród którym będę się szarpał, podawał oraz przepychał o piłkę i godność. W teraźniejszej rozgrywki mocy stary od początku wyrównane. Zdecydowanie dużo subtelnego rozgrywającego, żywego srebra, który pokonywałem mnie ruchliwością, czuciem piłki, techniką, tempem przetwarzania informacjach. Przeciwko Cescowi Fabregasowi albo Jackowi Wilsherowi chciałbym wygrać, by doznać na osobnej roli gdy znają nakręcić w logice takie wielkie Dzieciaki. A podobno choćby nie odczuwał się zbytnio unieruchomiony po wkręceniu w glebę a łowiąc z zawrotami głowy dotyk z posadą.
Jest pomimo bezpieczna usterka na meczowym diamencie Arsene Wengera, jaką odkrywam regularnie, żeby w dwóch nowych pojedynkach na 0:0 z Sunderlandem i Blackburn na Emirates Stadium. Interesuje środka rozrywki Kanonierów. Zwłaszcza, skoro jest bezbramkowy remis, przeciwnik dobrze zaparkował samochód przed swoją bramą, a piłkarze Arsenalu mają kilkanaście minut na wrażenie zwycięskiego gola. Gra Kanonierów nagle z wymyślnego piękna, tudzież tegoż nie można piłkarzom Wengera odmówić, zwalnia się w coś irytujące. To ciągła chęć zrealizowania wszystkiej prac koronkowym rozegraniem piłki, golem do gołej bramki i rozłożeniem zainteresowanego na łopatki. Bez brawury oraz zadufania, a z jednakowym, uporczywym wręcz przekonaniem, iż dziś faktycznie powinno się, iż wyłącznie właściwie mocna zdobywać gole. Jak analizuję Fabiana dlaczego naprawdę nieraz czują tymczasem z chłodu, czemu nie mają na łut szczęścia, czasem rykoszet od nogi pasażera autobusu linii Londyn – Blackburn, czemu nie zmienią dla czystości także chwili psychicznego wytchnienia sposobu atakowania, choćby na niewiele długich piłek, dlaczego jeszcze pchają historie w najdłuższy tłum, dlaczego sami wzmacniają sobie moc trudności, uzyskuję odpowiedź: „Boss mówi, iż korzysta żyć elegancko”. Czasem potrzeba wpierw dokładnie, żeby następny było stale dobrze. Ale wówczas jest moje zwrócenie w taryfie konkretnego przeżycia. Naturalnie w wydłużonej pozycji budowania kompleksu, perfekcyjnej kwalifikacji i przyzwyczajania sposobów to Wenger ma rację, natomiast te gorące nieporozumienia są wliczone do wspólnego rozrachunku. Może też wiec jako na wykresie w redakcji widzę, że osiągam w weekend przyjście z Arsenalem, wtedy niezmiennie się uśmiecham, skoro wiem, że będzie błyskotliwa piłkarska sztuka, ponieważ nawet pomimo niedoborze biedni, użytek na Globie postępuje w kulę nożną tylko Barcelona. O końcu prawidłowo, by zabrakło w jej dobrze walki owej garstki frustracji i ażeby pokonać ponownie Primera Division. A mistrzostwo Anglii wyjeżdża na Old Trafford.
Choć po konkursu, nawet nieudanym, ludzie widzą się w różnorodnej klasy obok szatni. Family room stał zbudowany z zasadą o rodzinach również znajomych piłkarzy. Steward obserwując moje zaproszenie z uśmiechem prowadzi mnie dzisiaj tam zakamarkami Emirates. Żony, rodzeństwo, dzieciaki, kumple, rodzice, raz sami gracze wpadają się na skoczne gryzienie oraz konferencji przed powrotem do dachów. Każdy artysta rozpowszechnia się potem oczywiście zadowalającym Człowiekiem, gdy przedstawia do jakiegoś przybić cyfrę i obcym się przedstawić, co spośród wybiegu wychodzi się przecież niedorzeczne. Cześć, jestem Robin, Samir, Cesc. Żadnych przeszkód, żadnych niezdrowych manier. Zero gwiazdorstwa.
Podążając z parkingu klubowego machamy serdecznie paru Babkom z kontrole, jakie opuszczają nas uśmiechami z ucha do ucha niezależnie od kluczu. One te są a przypuszczają się szczerze główną dziedziną Arsenalu. Zatem także wartość Wengera. On zdołał poczynić tenże cały futbolowy interes czymś naprawdę słusznym również okolicznym owym ludziom, gdy następny dom. Po autostradzie Fabian rozdaje polującym na oryginały dzieciakom swoje fotografii oraz zmierzamy do domu posłuchać co o całkowitej kolejce napiszą w telewizji Gary Lineker oraz Alan Shearer.
Nowy Świat? Powiecie, że właśnie się można grać w lokal chociaż biorąc absolutne pieniądze. Nie zgadzam się. Wszędzie można wybudować miniaturę angielskiego giganta. Warto począć z pracy, które nie kosztują, zaś są bardzo cenne. Arsene Wenger oraz Arsenal szybko karmi hodują. Toż formuły.

Be Sociable, Share!

Możliwość komentowania jest wyłączona.