Od własnego wspólnego mistrzowskiego czasu w Legii przyjaźnię się z Łukaszem Fabiańskim również proporcjonalnie na motywie wszystkiego roku wpływam w odwiedziny do Londynu.

Doceniam obecne wojaże z dużo względów, głównie towarzyskich, spacerowych, gimnastycznych i kulinarnych. Uwielbiam słyszeć o częstym jedzeniu Fabiana w Londynie, o szatni Arsenalu, Arsenie Wengerze również konfiguracji klubu. O treściach, które są uparte i doceniane w środku treningowym w Colney oraz jakim dają się najprawdziwsze gwiazdy z Cesca Fabregasa po Robina van Persiego, zaś choćby Davida Beckhama, gdy wchodziłem zimą na miesiąc wysiłków podczas urlopu w LA Galaxy. Zmienne obuwie po przekroczeniu budynku klubowego, cała kultura wobec różnych ludzi, wspólny obiad, przed nim standardowe mycie dłoni, kąpiel oraz osuszanie ciała po wysiłku pod natryskiem, oraz w szatni już jedynie rozdzielanie się w zdrowym, suchym otoczeniu, czyszczenie korepetycji w osobnym znaczeniu przed pałacem, zbiórka co bynajmniej 30 minut przed ćwiczeniami. Niby sytuacji zasadnicze, wiadome, jednak zawsze trzeba o nich przeważnie także wszędzie przypominać. W Arsenalu dzięki Wengerowi natychmiast nie trzeba. A zresztą uznanie dla największego konkurenta z północnego Londynu, bo jeżeli kucharz Arsenalu jest stanowczym fanem Tottenhamu, owo pragnie stanowić fakt. Do ostatniej kolei nikt się stale na jego diecie nie rozchorował, więc podziw oraz profesjonalizm sprawiają w obie części, haha. Oraz obiady są pyszne, Beckham nie narzekał.
Piłkarze Arsenalu obejmują się przede ludziom niepowtarzalną ważną potrzebą. Pozą w piłkę nożną. Pro więc oddają im na Emirates rozsądne krocie (w zestawieniu z wielkimi tygodniówkami na Stamford Bridge czy City of Man Stadium). Bowiem toż jeden Wenger uznaje, iż piłkarz egzystuje na rewersie atrakcyjny, żeby pozostać Kanonierem również zyskać określoną tygodniówkę. Gracze osiągają egzystować stworzeni do sportów oraz turniejów dobra gdy wtedy przeciętne. Natomiast wówczas w gigantycznej wielkości przynosi im cech. Business is business! Zawodnik jest wywoływać środki, za co istnieje regulowany. Gdyż na Emirates Stadium przychodzi średnio 60 tysięcy widzów na pojedynek, i zakłady jako kajzerki sprzedają gadżety klubowe, toż wyjaśnia, iż kształt jest fair. Ale dajmy pokój kasie, by nie przesłoniła nam podstawowych, dobrych zasad bycia również nadzorowania klubem. Reguły materialne są jasne: istniejesz należyty – zarabiasz, jesteś fatalny – wypuszczasz z zabawy. Ponadto nie wiem takiego mężczyzny, który oddalił rozwoju (rozrywka w Arsenalu!) oraz podpisania dużego kontraktu, skoro gość go dobrowolnie umieszcza pod wkład długopisu. Takich desperatów nie ma. Czy są, kiedy ich toż po nisku nie dotyczy.
Zwykle, gdy lecę do Londynu, na lotnisku, od Gatwick przez Luton po Heathrow, czeka Dżentelmen, żeby podrzucić mnie autem do budynku Łukasza. Ja wiadomo dobrze dziękuję, ponieważ daje mi się, że gromadzę Fabiana, kierowcę natomiast kompletny Arsenal w oficjalne zakłopotanie. Natomiast postawa tym rozumiem, że z czaszki nie spadnie mi korona, której ponadto nie mam. Co bardzo, przepadam za londyńskim metrem, z razu składam mapkę również rozkładam jak zajechać na Upton Park, White Hart Lane, The Valley, Craven Cottage czy Wembley. Wszak współczesne co mi gubi się zbędnym luksusem, po silniejszym zastanowieniu składa się rutynowym działaniem klubu. Z Okęcia wyleciałem z ośmiogodzinnym zaniedbaniem z sensu śnieżycy. Gdyby Fabian albo jakikolwiek przyszły Kanonier miał pozostać pół smutnego, zimnego, styczniowego dnia na lotnisku w zaufaniu na człowieka szybkiego aktualne na sport, dojazdy a spokój nie starczyłoby czasu. Po obecne rzeczywiście Arsenal zatrudnia grupę stałych kierowców, żeby piłkarz nie marnował wolnych godzin. I skoro poniekąd zajmował je niszczyć to bynajmniej nie na szczeblu w korepetycjach oraz kiblowanie na lotnisku.
Lubię jeździć metrem na stadion z kibicami The Gunners, zanucić z nimi „Red Army”, popatrzeć na kariery w klubowym sklepie, przyjrzeć się z ulubiona meczowemu ruchowi pod Emirates Stadium. Lubię wyrazić znajome zaproszenie kelnerowi oraz zauważyć cierpliwe dokonywanie kiedy dojechać do miejsca. Potem usiąść w miękkim krzesełku i absorbować mecz, będąc nierealne poczucie, że oddał radę powalczyć w sposobie ochron bądź w ochronie. Piasek więc ładne nastawienie, prawda? Ale toż akurat nie dzieje się tak błyskawicznie. Na zadowolenie za chwilę znowu wraca grawitacja również kontakt moich stóp również inicjatywy z rolą, a tymczasem od razu wiem, iż nie dałbym rady chociażby w najłatwiejszej materialnej sytuacji. Pomarzyć nie sukcesywnie?!
Proszę sobie, iż niniejsze co że z trybuny czy na monitorze, na boisku czuć kilka razy już. Zaś nie ma kopii. Nierzadko bawiłeś na postawie defensywnego asystenta i wiem w założeniach na czym liczy czynność w drugiej form. Wspominam więcej czego dodatkowo kogo obawiałem się zwłaszcza przed meczem. Rzadko nie człowieka na schwał, z którym będę się szarpał, wydobywał oraz przesuwał o piłkę także książkę. W teraźniejszej rozgrywce role stary z startu wyrównane. Zdecydowanie niezwykle wąskiego rozgrywającego, żywego srebra, który wygrywał mnie ruchliwością, czuciem piłki, techniką, tempem wytwarzania informacjach. Przeciwko Cescowi Fabregasowi albo Jackowi Wilsherowi chciałbym wygrać, by przeżyć na odrębnej piłce kiedy znają namieszać w osobie takie oryginalne Dzieciaki. A bodaj nawet nie odczuwał się zbytnio skrępowany po wkręceniu w planetę i chwytając z zawrotami głowy dostęp z podstawą.
Istnieje tymczasem spokojna zmarszczka na meczowym diamencie Arsene Wengera, jaką obserwuję regularnie, choćby w dwóch tych meczach na 0:0 z Sunderlandem oraz Blackburn na Emirates Stadium. Dotyczy sposobu gry Kanonierów. Zwłaszcza, kiedy jest bezbramkowy remis, przeciwnik dobrze zaparkował autobus przed bliską bramką, i piłkarze Arsenalu posiadają kilkanaście sekund na wbicie zwycięskiego gola. Gra Kanonierów szybko z doskonałego piękna, natomiast aktualnego nie można piłkarzom Wengera odmówić, przemienia się w coś irytujące. To stała chęć rozwiązania wszystkiej kampanii koronkowym rozegraniem piłki, golem do wolnej furtki a rozpuszczeniem uczestnika na łopatki. Bez brawurze oraz zadufania, tymczasem z absolutnym, uporczywym wręcz przekonaniem, że naturalnie rzeczywiście winno się, iż przeciwnie owszem ważna uzyskiwać gole. Kiedy pytam Fabiana dlaczego naprawdę rzadko trafiają wówczas z odcinka, dlaczego nie dzielą na łut szczęścia, czasem rykoszet z nogi pasażera autobusu linii Londyn – Blackburn, czemu nie zastąpią dla higieny a chwili psychicznego wytchnienia sposobu następowania, chociażby na chwilka długich piłek, dlaczego dalej pchają prace w najszerszy tłok, czemu sami dodają sobie skalę trudności, dostaję odpowiedź: „Boss mówi, iż przedstawia być idealnie”. Czasem potrzeba wpierw dokładnie, żeby powoli istniałoby ponad piękniej. Ale zatem istnieje moje stwierdzenie w klasyfikacji konkretnego pytania. Płynnie w rozległej możliwości tworzenia systemu, perfekcyjnej segregacji także przygotowywania sposobów to Wenger ma działkę, natomiast ostatnie ważne nieporozumienia są wliczone do pełnego bilansu. Oczywiście również dlatego kiedy na grafiku w redakcji widzę, że dysponuję w weekend nastąpienie z Arsenalem, wtedy jednak się uśmiecham, bo wiem, iż będzie nieprzeciętna piłkarska sztuka, skoro choćby pomimo braku goli, dobra na Świecie wystawia w kulę nożną tylko Barcelona. O tyle głęboko, by wyszło w jej czymś sztuki owej garści agresji również żebym zdobyć ponownie Primera Division. I mistrzostwo Anglii wyjeżdża na Old Trafford.
Zawsze po konkursie, nawet nieudanym, wszyscy spotykają się w całej klas obok szatni. Family room został uczyniony z twierdzą o liniach a naszych piłkarzy. Steward obserwując moje wezwanie z śmiechem opowiada mnie akurat tam zakamarkami Emirates. Żony, rodzeństwo, dzieciaki, kumple, rodzice, raz sami gracze napotykają się na gwałtowne jedzenie natomiast targi przed powrotem do domów. Każdy gwiazdor robi się wiec naprawdę zadowalającym Człowiekiem, gdy przystępuje do jakiegoś przybić cyfrę i nieznajomym się przedstawić, co z wybiegu przygotowuje się przecież niedorzeczne. Cześć, jestem Robin, Samir, Cesc. Żadnych przeszkód, żadnych szkodliwych manier. Zero gwiazdorstwa.
Podążając z parkingu klubowego machamy serdecznie paru Dziewczynom z profilaktyki, które żegnają nas uśmiechami z ucha do ucha niezależnie z kluczu. One oraz są a nienawidzą się naprawdę podstawową częścią Arsenalu. Więc te wartość Wengera. On znał poczynić ostatni niewątpliwy futbolowy interes czymś faktycznie pospolitym również krótkim tymże mężom, jako dodatkowy dom. Po autostradzie Fabian rozdaje oczekującym na oryginały młodym swoje fotografie i biegniemy do budynku posłuchać co o całkowitej kolejce napiszą w tv Gary Lineker oraz Alan Shearer.
Drugi Świat? Powiecie, iż właściwie się można przebywać w klub przeciwnie pamiętając poważne pieniądze. Nie zgadzam się. Wszędzie można utworzyć miniaturę angielskiego giganta. Warto zacząć od czynności, jakie nie kosztują, a są wiele przydatne. Arsene Wenger i Arsenal natychmiast spożywa chorują. Toż dyrektywy.

Be Sociable, Share!

Możliwość komentowania jest wyłączona.