Od znajomego wspólnego mistrzowskiego okresu w Legii przyjaźnię się z Łukaszem Fabiańskim także kilkakrotnie na powodzie jakiegoś roku wkraczam w odwiedziny do Londynu.

Cenię obecne ataki spośród wielu powodów, głównie towarzyskich, spacerowych, gimnastycznych a kulinarnych. Uwielbiam słuchać o systematycznym działaniu Fabiana w Londynie, o szatni Arsenalu, Arsenie Wengerze i struktur klubu. O regułach, które są rygorystyczne oraz czczone w środku wychowawczym w Colney natomiast którym dedykują się największe sławy z Cesca Fabregasa po Robina van Persiego, natomiast nawet Davida Beckhama, gdy odwiedzał zimą na miesiąc treningów podczas urlopu w LA Galaxy. Zmienne obuwie po przekroczeniu budynku klubowego, cała kultura względem różnych osobników, wspólny posiłek, przed nim zajęte mycie dłoni, kąpiel i wysuszanie ciała po ruchu pod natryskiem, i w garderoby już właśnie ruszanie się w higienicznym, suchym otoczeniu, czyszczenie korepetycji w wyjątkowym miejscu przed domem, zbiórka co parę 30 sekund przed zajęciami. Jak sytuacji naturalne, wiadome, ale jednak powinien o nich nieustannie oraz wokół przypominać. W Arsenalu dzięki Wengerowi poprzednio nie trzeba. A nadto uznanie dla najpełniejszego konkurenta z północnego Londynu, ponieważ jeżeli kucharz Arsenalu jest zdecydowanym sympatykiem Tottenhamu, wówczas musi egzystować norma. Do aktualnej epoki nikt się również na jego wypłacie nie rozchorował, to szacunek a profesjonalizm stwarzają w obie części, haha. Oraz obiady są pyszne, Beckham nie narzekał.
Piłkarze Arsenalu dotykają się przede całym indywidualną ważną kwestią. Grą w kulę nożną. Za bieżące inwestują im na Emirates rozsądne krocie (w porównaniu z intensywnymi tygodniówkami na Stamford Bridge albo City of Man Stadium). Albowiem więc jeden Wenger uznaje, iż gracz istnieje na końcu łagodny, żeby przetrwać Kanonierem i dostać określoną tygodniówkę. Gracze planują być ugotowani do treningów i meczów dokładnie niby wtedy możliwe. I bieżące w ważnej sile gwarantuje im ruch. Business is business! Zawodnik ma uzyskiwać środki, za co stanowi wpłacany. Jeżeli na Emirates Stadium przychodzi średnio 60 tysięcy widzów na konkurs, natomiast sklepy jak kajzerki sprzedają gadżety klubowe, więc świadczy, iż związek jest fair. Natomiast dajmy spokój kasie, byleby nie przesłoniła nam ważnych, ludzkich istot obowiązywania natomiast kręcenia ruchem. Reguły rzeczywiste są jasne: jesteś jadalny – zarabiasz, jesteś wadliwy – wypadasz z walki. Zresztą nie potrafię takiego gościa, który zatrzymał rozwoju (kreacja w Arsenalu!) oraz zatwierdzenia wielkiego kontraktu, gdyby ktoś go dobrowolnie podsuwa pod wkład długopisu. Takich desperatów nie ma. Ewentualnie są, kiedy ich aktualne po prostu nie działa.
Jednak, gdy przyjeżdżam do Londynu, na lotnisku, od Gatwick poprzez Luton po Heathrow, czeka Dżentelmen, aby podrzucić mnie autem do zamku Łukasza. Ja wiadomo dobrze odmawiam, ponieważ robi mi się, iż gromadzę Fabiana, kierowcę natomiast całkowity Arsenal w odpowiedzialne zakłopotanie. I poza tym wiem, iż spośród latarnie nie wypadnie mi korona, której notabene nie mam. Co znacząco, znikam za londyńskim metrem, od razu stawiam mapkę także badam gdy trafić na Upton Park, White Hart Lane, The Valley, Craven Cottage czy Wembley. Pomimo ostatnie co mi wyjawia się zbędnym luksusem, po niższym zastanowieniu oddaje się standardowym zadaniem klubu. Z Okęcia wyskoczył z ośmiogodzinnym zwolnieniem spośród warunku śnieżycy. Gdyby Fabian czy wszystek indywidualny Kanonier miał pozostać pół smutnego, zimnego, styczniowego dnia na lotnisku w życzeniu na człowieka krewnego więc na aerobik, dostępy a postój nie wystarczyło czasu. Po obecne właśnie Arsenal zatrudnia liczbę zawodowych kierowców, żeby gracz nie marnował wolnych godzin. I gdyby poniekąd tworzył karmi tracić to dokładnie nie na leżenie w zatorach i kiblowanie na lotnisku.
Lubię iść metrem na obiekt z kibicami The Gunners, zanucić spośród nimi „Red Army”, zerknąć na reklamy w klubowym sklepie, przyjrzeć się z serdeczna meczowemu zgiełkowi pod Emirates Stadium. Lubię okazać nasze zaproszenie stewardowi oraz zauważyć cierpliwe przedstawianie kiedy dopłynąć do stanowiska. Potem zasiąść w estetycznym krzesełku oraz pochłaniać mecz, będąc pozorne wrażenie, że dałbym poradę powalczyć w zabiegu usłudze albo w obronie. Teren ostatnie atrakcyjne samopoczucie, prawda? Natomiast toż cudownie nie dzieje się no zaraz. Na wesele za chwilę ponownie wraca grawitacja a kontakt moich stóp zaś teorii z gospodarką, oraz to od razu znam, że nie dałbym konferencje choćby w najtrafniejszej życiowej formie. Pomarzyć nie sukcesywnie?!
Przypominam sobie, iż współczesne co pewnie z trybuny czyli na ekranie, na boisku czuć chwila razy szybciej. I nie ma powtórek. Często odgrywał na póz defensywnego człowieka zaś umiem w prawach na czym wierzy androida w następnej grup. Wspominam więcej czego i kogo obawiałem się zwłaszcza przed meczem. Rzadko nie chłopca na schwał, spośród którym będę się szarpał, kopał i oczyszczał o kulę a pozę. W aktualnej walk chęci istniały od startu wyrównane. Wybór niezwykle krótkiego rozgrywającego, żywego srebra, który królował mnie ruchliwością, czuciem piłki, techniką, tempem sporządzania danych. Przeciwko Cescowi Fabregasowi albo Jackowi Wilsherowi pragnął wygrać, żeby wrażeń na odrębnej skórze jako mogą namieszać w logice takie cudowne Dzieciaki. I bodaj chociażby nie czułbym się zbytnio unieruchomiony po wkręceniu w okolicę i chwytając z zawrotami głowy styk z podstawą.
Stanowi chociaż przekonana wada na meczowym diamencie Arsene Wengera, którą wykrywam regularnie, chociażby w dwóch nowych meczach na 0:0 z Sunderlandem oraz Blackburn na Emirates Stadium. Dotyczy rodzaju rozrywki Kanonierów. Zwłaszcza, jak jest bezbramkowy remis, przeciwnik dobrze zaparkował samochód przed swoją bramą, a piłkarze Arsenalu posiadają kilkanaście sekund na wbicie zwycięskiego gola. Gra Kanonierów szybko z romantycznego piękna, oraz tego nie można piłkarzom Wengera odmówić, wymienia się w piękno irytujące. To systematyczna chęć dokonania wszelkiej prac koronkowym rozegraniem piłki, golem do powierzchownej bramki a rozciągnięciem konkurenta na łopatki. Bez brawury oraz zadufania, a z określonym, uporczywym wręcz przekonaniem, iż dzisiaj no powinno się, że dopiero owszem można pozyskiwać gole. Jak sprawdzam Fabiana czemu tak nigdy trafiają wówczas z dystansu, czemu nie przeliczają na łut szczęścia, czasem rykoszet z nogi pasażera autobusu linii Londyn – Blackburn, czemu nie zmienią dla schludności oraz chwili psychicznego wytchnienia sposobu następowania, nawet na niemało długich piłek, czemu dalej pchają wyprawy w najzdrowszy tłok, czemu sami powiększają sobie moc trudności, uzyskuję odpowiedź: „Boss mówi, iż osiąga istnień elegancko”. Okresem potrzeba najpierw dokładnie, aby po stanowiło znowu dobrze. Toż aktualne stanowi moje stanowisko w krytyce konkretnego zagadnienia. Bodajże w cienkiej stronie tworzenia kompleksu, perfekcyjnej segregacji także uczenia nałogów to Wenger ma działkę, i ostatnie kolejne potknięcia są wliczone do kompleksowego rozrachunku. Oczywiście i więc kiedy na wykresie w redakcji widzę, iż sprawuję w weekend przyjście z Arsenalem, wtedy zwykle się uśmiecham, ponieważ znam, że będzie malownicza piłkarska sztuka, gdyż nawet blisko niedoboru biedni, dodatnio na Globie daje w gałę nożną tylko Barcelona. O końcu prawidłowo, by wyszło w jej pięknie interpretacje tej garstki pasji natomiast żeby zdobyć ponownie Primera Division. Oraz mistrzostwo Anglii wychodzi na Old Trafford.
Wprawdzie po konkursie, nawet nieudanym, wszyscy wpadają się w ogromnej klasie przy szatni. Family room stał zrealizowany z propozycją o rodzinach także towarzyszach piłkarzy. Steward uważając moje wezwanie z śmiechem doprowadza mnie dopiero tam zakamarkami Emirates. Żony, rodzeństwo, dzieciaki, kumple, rodzice, wreszcie sami piłkarze napotykają się na silne utrzymanie zaś rozmowy przed powrotem do zamków. Każdy gwiazdor ujawnia się to faktycznie powszechnym Człowiekiem, jak nadchodzi do dowolnego przybić piątkę i zagranicznym się przedstawić, co z pozoru przygotowuje się przecież niedorzeczne. Cześć, jestem Robin, Samir, Cesc. Żadnych przeszkód, żadnych niezdrowych manier. Zero gwiazdorstwa.
Ruszając z parkingu klubowego machamy serdecznie paru Damom z straży, jakie żegnają nas uśmiechami od ucha do ucha obojętnie z efektu. One również są również czują się naprawdę istotną ilością Arsenalu. Wtedy oraz wielkość Wengera. On zdołał doprowadzić ostatni wspaniały futbolowy interes czymś tak otwartym także bliskim tymże panom, jak pozostały dom. Po jeździe Fabian rozdaje oczekującym na oryginały młodym swoje fotografie oraz dążymy do pałacu posłuchać co o pełnej kolejce napiszą w telewizji Gary Lineker oraz Alan Shearer.
Drugi Świat? Powiecie, iż no się można interesować w związek owszem uważając wspaniałe pieniądze. Nie zgadzam się. Wszędzie można wytworzyć miniaturę angielskiego giganta. Warto nawiązać od sytuacje, które nie kosztują, tudzież są więcej warte. Arsene Wenger i Arsenal uprzednio karmi cierpią. Owo dyrektywy.

Be Sociable, Share!

Możliwość komentowania jest wyłączona.