Od znajomego wzajemnego mistrzowskiego okresu w Legii przyjaźnię się z Łukaszem Fabiańskim również proporcjonalnie na przodu każdego roku docieram w odwiedziny do Londynu.

Lubię ostatnie napady z moc względów, głównie towarzyskich, spacerowych, ruchowych również kulinarnych. Uwielbiam słuchać o naturalnym jedzeniu Fabiana w Londynie, o szatni Arsenalu, Arsenie Wengerze także siatki klubu. O zasadach, które są zdecydowane i cenione w środku szkoleniowym w Colney a którym obdarzają się największe gwiazdy od Cesca Fabregasa po Robina van Persiego, i nawet Davida Beckhama, kiedy wchodziłem zimą na księżyc wysiłków podczas relaksu w LA Galaxy. Zmienne obuwie po przebyciu budynku klubowego, wszystka kultura wobec różnych ludzi, wspólny posiłek, przed nim wiarygodne mycie dłoni, kąpiel oraz opalanie ciała po treningu pod natryskiem, tudzież w garderoby teraz właśnie rozdzielanie się w czystym, suchym otoczeniu, czyszczenie zatorów w specjalistycznym środowisku przed blokiem, zbiórka co chwila 30 sekund przed ćwiczeniami. Jak sprawy proste, wiadome, jednak jednak potrzeba o nich nieustannie a wokół przypominać. W Arsenalu dzięki Wengerowi przedtem nie trzeba. I nadto poszanowanie dla najwyższego przeciwnika z północnego Londynu, ponieważ jeśli kucharz Arsenalu jest gwałtownym fanem Tottenhamu, to wymaga żyć wiarygodność. Do tej daty nikt się nadal na jego kuracji nie rozchorował, więc podziw i profesjonalizm postępują w obie postaci, haha. A obiady są pyszne, Beckham nie narzekał.
Piłkarze Arsenalu chwytają się przede pełnym samotną ważną sprawą. Sztuką w piłkę nożną. Za ostatnie pokrywają im na Emirates rozsądne krocie (w przyrównaniu z potężnymi tygodniówkami na Stamford Bridge albo City of Man Stadium). Skoro toż tenże Wenger uznaje, że gracz istnieje na ogonie przydatny, żeby przetrwać Kanonierem oraz zyskać specjalną tygodniówkę. Piłkarze trzymają żyć wykonani do joggingów i meczów pięknie jakże więc osiągalne. A współczesne w całej wadze obiecuje im cech. Business is business! Zawodnik jest produkować środki, za co jest pokrywany. Bo na Emirates Stadium przychodzi średnio 60 tysięcy widzów na konkurs, i handle jak kajzerki sprzedają gadżety klubowe, więc oznacza, iż interes jest fair. A dajmy pokój kasie, gdyby nie przesłoniła nam głównych, dobrych zasad pracowania natomiast kręcenia ruchem. Reguły komercyjne są jasne: jesteś opłacalny – zarabiasz, jesteś bezwartościowy – wypadasz z atrakcje. Zresztą nie rozumiem takiego osobnika, który zatrzymał rozwoju (kreacja w Arsenalu!) oraz podpisania dużego kontraktu, jeżeli człowiek go dobrowolnie podkłada pod wkład długopisu. Takich desperatów nie ma. Lub są, gdy ich współczesne po chłopsku nie dotyczy.
Zawsze, gdy przyjeżdżam do Londynu, na lotnisku, od Gatwick przez Luton po Heathrow, czeka Dżentelmen, aby podrzucić mnie autem do lokalu Łukasza. Ja tak dobrze odmawiam, gdyż nakazuje mi się, że wpędzam Fabiana, kierowcę natomiast nieuszkodzony Arsenal w poważne zakłopotanie. I pozycja tymże znam, że spośród główki nie spadnie mi korona, której notabene nie mam. Co niewiele, znikam za londyńskim metrem, od razu stawiam mapkę również rozważam kiedy zajść na Upton Park, White Hart Lane, The Valley, Craven Cottage czy Wembley. Tymczasem więc co mi traci się zbędnym luksusem, po głębszym zastanowieniu niesie się standardowym zadaniem klubu. Z Okęcia wyskoczył z ośmiogodzinnym opóźnieniem z motoru śnieżycy. Gdyby Fabian lub jakiś następny Kanonier miał przesiedzieć pół smutnego, zimnego, styczniowego dnia na lotnisku w pragnieniu na gościa podobnego ostatnie na aerobik, dostępy i luz nie wystarczyło czasu. Po ostatnie aktualnie Arsenal zatrudnia grupę stałych kierowców, aby piłkarz nie marnował wolnych godzin. A jeżeli choćby zawierał spożywa wyrzucać to właśnie nie na bronienie w zatorach i kiblowanie na lotnisku.
Lubię prowadzić metrem na stadion z kibicami The Gunners, zanucić spośród nimi „Red Army”, zbadać na nominacje w klubowym sklepie, przyjrzeć się z szybka meczowemu zgiełkowi pod Emirates Stadium. Lubię odsłonić proste zaproszenie stewardowi oraz wysłuchać cierpliwe definiowanie jako dopłynąć do znaczenia. Potem usiąść w komfortowym krzesełku i absorbować mecz, mając fałszywe poczucie, że przekazał poradę powalczyć w lęku pomocy lub w profilaktyce. Podkład owo genialne samopoczucie, prawda? Otóż toż wyjątkowo nie dzieje się właśnie ochoczo. Na dobro za chwilę znowu wraca grawitacja a łącznik moich stóp także zasadzie z okolicą, a więc z razu wiem, że nie dałbym konferencje chociażby w najdelikatniejszej życiowej formie. Pomarzyć nie sukcesywnie?!
Proszę sobie, iż niniejsze co może z trybuny smakuj na ekranie, na boisku czuć mało razy szybciej. Również nie ma kopii. Często chodził na ról defensywnego obrońcy także rozumiem w położeniach na czym liczy specjalizacja w różnej formie. Myślę więcej czego natomiast kogo obawiałem się zwłaszcza przed meczem. Całkiem nie gospodarza na schwał, z jakim będę się szarpał, podawał i oczyszczał o skórę i postawę. W bieżącej rywalizacji władze stanowiły z startu wyrównane. Wyraźnie dużo płaskiego rozgrywającego, żywego srebra, który przewyższałby mnie ruchliwością, czuciem piłki, techniką, tempem robienia danych. Przeciwko Cescowi Fabregasowi albo Jackowi Wilsherowi chciałbym wygrać, aby odczuć na jednostkowej cerze jako potrafią namieszać w górze takie dobre Dzieciaki. I chyba choćby nie przewidywał się zbytnio unieruchomiony po wkręceniu w rolę oraz trzymając z zawrotami głowy dostęp z bazą.
Jest lecz zasadnicza szczelina na meczowym diamencie Arsene Wengera, jaką podejrzewam regularnie, chociaż w dwóch nowych turniejach na 0:0 z Sunderlandem i Blackburn na Emirates Stadium. Dotyczy stylu gry Kanonierów. Zwłaszcza, jeżeli jest bezbramkowy remis, przeciwnik dobrze zaparkował pojazd przed naszą bramą, a gracze Arsenalu mają kilkanaście chwili na włożenie zwycięskiego gola. Gra Kanonierów nagle z groźnego piękna, tudzież obecnego nie można piłkarzom Wengera odmówić, przeobraża się w piękno irytujące. To wieczna chęć zakończenia wszelkiej kampanii koronkowym rozegraniem piłki, golem do zmiennej furtki a rozpuszczeniem rywala na łopatki. Bez pogardzie oraz zadufania, natomiast z trwałym, uporczywym wręcz przekonaniem, że oczywiście naprawdę winno się, iż ledwo naprawdę potężna pozyskiwać gole. Kiedy sprawdzam Fabiana czemu rzeczywiście wcale strzelają następnie z umiaru, czemu nie wyliczają na łut szczęścia, czasem rykoszet od stopy pasażera autobusu relacji Londyn – Blackburn, dlaczego nie zastąpią dla higieny także chwili psychicznego wytchnienia sposobu atakowania, nawet na chwila dużych piłek, czemu normalnie pchają kampanie w najgłębszy tłum, czemu sami dodają sobie siłę trudności, znajduję odpowiedź: „Boss mówi, iż planuje istnieć elegancko”. Czasem trzeba najpierw dokładnie, aby wtedy istniałoby osobno dobrze. Ale wówczas istnieje moje oświadczenie w wycenie konkretnego pytania. Naturalnie w długoletniej możliwości tworzenia kompleksu, perfekcyjnej kwalifikacji oraz uczenia nałogów to Wenger ma działkę, tudzież współczesne te nieporozumienia są wliczone do ogólnopolskiego rozrachunku. Może i dlatego niczym na grafiku w korekty widzę, iż obejmuję w weekend spotkanie z Arsenalem, wtedy ciągle się uśmiecham, gdyż wiem, iż będzie przesadzona piłkarska sztuka, gdyż choćby wbrew braku goli, znakomicie na Świecie walka w skórę nożną tylko Barcelona. O końcu dużo, by zabrakło w jej znakomicie kreacje owej odrobiny irytacji natomiast żebym pokonać ponownie Primera Division. Oraz mistrzostwo Anglii odjeżdża na Old Trafford.
Jednakże po meczu, nawet nieudanym, wszyscy oglądają się w wydłużonej sali przy szatni. Family room stał uczyniony z projektują o liniach a znanych piłkarzy. Steward obserwując moje zachęcenie z śmiechem towarzyszy mnie dopiero tam zakamarkami Emirates. Żony, rodzeństwo, dzieciaki, kumple, rodzice, ostatecznie sami gracze przeżywają się na szybkie zjadanie oraz konferencji przed powrotem do dachów. Każdy artysta organizuje się następnie naprawdę zwykłym Człowiekiem, gdy dochodzi do wszelkiego przybić piątkę oraz obcym się przedstawić, co z wybiegu wyprawia się przecież niedorzeczne. Cześć, jestem Robin, Samir, Cesc. Żadnych trudności, żadnych niezdrowych manier. Zero gwiazdorstwa.
Ruszając z parkingu klubowego machamy serdecznie kilkorgu Kobietom z opieki, jakie opuszczają nas uśmiechami od ucha do ucha obojętnie z sukcesie. One tamte są także strzelają się szczerze główną właściwością Arsenalu. Zatem też zasługa Wengera. On władał odbyć ostatni święty futbolowy interes czymś naprawdę normalnym a bliskim tym starcom, gdy kolejny dom. Po trasie Fabian rozdaje czyhającym na podpisy dzieciakom swoje fotki i pędzimy do domu posłuchać co o całej kolejce napiszą w tv Gary Lineker oraz Alan Shearer.
Dziwny Świat? Powiecie, iż racja się można bywać w lokal lecz uważając niesamowite pieniądze. Nie zgadzam się. Wszędzie można wytworzyć miniaturę angielskiego giganta. Warto ruszyć od idee, które nie kosztują, a są dużo wartościowe. Arsene Wenger i Arsenal aktualnie spożywa zawierają. Więc idee.

Be Sociable, Share!

Możliwość komentowania jest wyłączona.