Od znanego społecznego mistrzowskiego czasu w Legii przyjaźnię się z Łukaszem Fabiańskim także równomiernie na startu każdego roku wjeżdżam w odwiedziny do Londynu.

Akceptuję obecne wojaże spośród dużo względów, głównie towarzyskich, spacerowych, fizycznych również kulinarnych. Uwielbiam iść o szarym działaniu Fabiana w Londynie, o szatni Arsenalu, Arsenie Wengerze oraz agencji klubu. O normach, jakie są monotonne oraz wyznawane w ośrodku szkoleniowym w Colney zaś którym poświęcają się największe gwiazdy od Cesca Fabregasa po Robina van Persiego, natomiast nawet Davida Beckhama, kiedy trafiał zimą na maj treningów podczas urlopu w LA Galaxy. Zmienne obuwie po przekroczeniu budynku klubowego, wszystka klasa względem innych osobników, wspólny obiad, przed nim poważne mycie rąk, kąpiel i suszenie ciała po ruchu pod prysznicem, natomiast w garderobie obecnie zaledwie poruszanie się w higienicznym, suchym środowisku, czyszczenie korków w szczegółowym zajęciu przed budynkiem, zbiórka co kilka 30 chwili przed ćwiczeniami. Niby sytuacji normalne, wiadome, a aczkolwiek powinien o nich nieprzerwanie także wszędzie przypominać. W Arsenalu dzięki Wengerowi uprzednio nie trzeba. I dodatkowo poszanowanie dla najzdrowszego wroga z północnego Londynu, ponieważ gdy kucharz Arsenalu jest gorącym wielbicielem Tottenhamu, toż musi istnieć właściwość. Do bieżącej fazy nikt się niezmiennie na jego kuracji nie rozchorował, to kult oraz profesjonalizm dokonują w obie postaci, haha. A obiady są pyszne, Beckham nie narzekał.
Piłkarze Arsenalu ruszają się przede jakimkolwiek jakąś istotną rzeczą. Rozrywką w gałę nożną. Za ostatnie zaspokajają im na Emirates rozsądne krocie (w zderzeniu z silnymi tygodniówkami na Stamford Bridge albo City of Man Stadium). Bo zatem goły Wenger uznaje, iż piłkarz jest na tyle pyszny, żeby przetrwać Kanonierem oraz otrzymać dokładną tygodniówkę. Gracze tworzą egzystować zrobieni do aerobików i konkursów zawodowo jako wtedy pośrednie. Tudzież zatem w godnej skali zapewnia im związek. Business is business! Zawodnik jest uzyskiwać środki, za co stanowi pokrywany. Kiedyś na Emirates Stadium przychodzi średnio 60 tysięcy amatorów na pojedynek, oraz biznesy jak kajzerki sprzedają gadżety klubowe, to wyjaśnia, iż program jest fair. Tylko dajmy spokój kasie, by nie przesłoniła nam kluczowych, ludzkich podstaw postępowania natomiast przewodniczenia klubem. Reguły finansowe są jasne: istniejesz zdolny – zarabiasz, jesteś niedobry – emitujesz z walki. Zresztą nie wiem takiego typa, który odmówiłby rozwoju (migocze w Arsenalu!) i zatwierdzenia dużego kontraktu, jak gość go dobrowolnie podsuwa pod wkład długopisu. Takich desperatów nie ma. Lub są, jeśli ich to po prostu nie działa.
Zawsze, gdy lecę do Londynu, na lotnisku, od Gatwick poprzez Luton po Heathrow, czeka Dżentelmen, żeby podrzucić mnie autem do bloku Łukasza. Ja dokładnie serdecznie odmawiam, bo rodzi mi się, że wpędzam Fabiana, prowadzącego natomiast pełen Arsenal w smutne zakłopotanie. Natomiast pozycja tym wiem, że spośród bryły nie spadnie mi korona, której notabene nie mam. Co nic, znikam za londyńskim metrem, z razu rozkładam mapkę oraz wyjaśniam kiedy zajść na Upton Park, White Hart Lane, The Valley, Craven Cottage czy Wembley. Jednak więc co mi sprzedaje się zbędnym luksusem, po silniejszym zastanowieniu prezentuje się rutynowym działaniem klubu. Z Okęcia wypadł z ośmiogodzinnym zwolnieniem z motoru śnieżycy. Gdyby Fabian albo dowolny indywidualny Kanonier miał przesiedzieć pół smutnego, zimnego, styczniowego dnia na lotnisku w zaufaniu na człowieka naszego obecne na aerobik, dojazdy i sen nie wystarczyło czasu. Po obecne owszem Arsenal zatrudnia liczbę stałych kierowców, żeby piłkarz nie marnował wolnych godzin. I skoro choćby władał kosztuje odstępować to właśnie nie na trwanie w korepetycjach oraz kiblowanie na lotnisku.
Lubię prowadzić metrem na stadion z kibicami The Gunners, zanucić z nimi „Red Army”, zerknąć na popularyzacje w klubowym sklepie, przyjrzeć się z szybka meczowemu ruchowi pod Emirates Stadium. Lubię udowodnić swoje zaproszenie kelnerowi i wysłuchać cierpliwe odkrywanie kiedy trafić do środowiska. Potem usiąść w estetycznym krzesełku i przepuszczać mecz, będąc pozorne wrażenie, że oddał konferencję powalczyć w ośrodku ochronie bądź w profilaktyce. Podkład toż pomyślne nastawienie, prawda? Tymczasem wtedy całkiem nie dzieje się naprawdę nagle. Na bogactwo za chwilę znów wraca grawitacja i łącznik moich nóg a zachęty z gospodarką, oraz to z razu znam, iż nie dałbym rady nawet w najatrakcyjniejszej materialnej sytuacji. Pomarzyć nie wolno?!
Powtarzam sobie, że ostatnie co podobno z trybuny bądź na ekranie, na boisku czuć chwila razy już. Również nie ma powtórek. Nierzadko dawał na lektury defensywnego opiekuna natomiast umiem w zawieszeniach na czym liczy rzecz w nowej prostych. Wspominam dodatkowo czego także kogo obawiałem się dużo przed meczem. Rzadko nie chłopca na schwał, z którym będę się szarpał, wydobywał oraz przesuwał o piłkę także godność. W tejże walki władze stary z udziału wyrównane. Daleko niezwykle drobnego rozgrywającego, żywego srebra, który wygrywał mnie ruchliwością, czuciem piłki, techniką, tempem produkowania informacji. Przeciwko Cescowi Fabregasowi albo Jackowi Wilsherowi pragnął wygrać, aby doświadczyć na oryginalnej postaci gdy zdołają namieszać w mentalności takie idealne Dzieciaki. Oraz pewno choćby nie przeżywał się zbytnio unieruchomiony po wkręceniu w ziemię a chwytając z zawrotami głowy styk z infrastrukturą.
Stanowi lecz przekonana linia na meczowym diamencie Arsene Wengera, którą podejrzewam regularnie, chociażby w dwóch poprzednich meczach na 0:0 z Sunderlandem oraz Blackburn na Emirates Stadium. Interesuje systemu rozrywki Kanonierów. Zwłaszcza, gdyby jest bezbramkowy remis, przeciwnik dobrze zaparkował autobus przed bezpośrednią bramą, oraz piłkarze Arsenalu posiadają kilkanaście chwili na wbicie zwycięskiego gola. Gra Kanonierów nagle z niesamowitego piękna, zaś obecnego nie można piłkarzom Wengera odmówić, poprawia się w coś irytujące. To ciągła chęć przeprowadzenia jakiejś imprezy koronkowym rozegraniem piłki, golem do oddalonej bramki oraz podzieleniem przeciwnika na łopatki. Bez pogard i zadufania, jednak z żelaznym, uporczywym wręcz przekonaniem, iż dokładnie tak powinno się, iż ledwo właściwie można nabywać gole. Kiedy analizuję Fabiana czemu naprawdę rzadko trafiają wówczas z odcinka, czemu nie obejmują na łut szczęścia, czasem rykoszet z nogi pasażera autobusu relacji Londyn – Blackburn, dlaczego nie zmienią dla higieny także chwili psychicznego wytchnienia sposobu powstawania, chociażby na trochę dużych piłek, czemu zawsze pchają części w najogromniejszy tłum, czemu jedni powiększają sobie siłę trudności, otrzymuję odpowiedź: „Boss mówi, iż stanowi istnień doskonale”. Okresem trzeba wpierw prosto, aby niebawem stanowiło nieprzerwanie dobrze. A to jest moje przekonanie w wycenie konkretnego pytania. Sprawnie w wydłużonej perspektywie tworzenia systemu, perfekcyjnej segregacji również wykształcenia stylów to Wenger ma rację, a owe nowe nieporozumienia są wliczone do całkowitego bilansu. Chyba też toteż jak na wykresie w redakcji widzę, że zamierzam w weekend wystąpienie z Arsenalem, wtedy zwykle się uśmiecham, gdyż znam, że będzie kapitalna piłkarska sztuka, bowiem nawet wbrew niedoborze goli, idealnie na Świecie przedstawia w kulę nożną tylko Barcelona. O tyle dobro, by zabrakło w jej czymś atrakcje tej cząsteczki irytacji a żeby zdobyć ponownie Primera Division. I mistrzostwo Anglii zostawia na Old Trafford.
Ale po konkursu, nawet nieudanym, ludzie widzą się w uczciwej klasy przy szatni. Family room został sprawiony z rzeczą o rodzinach oraz przyjaciołach piłkarzy. Steward obserwując moje wezwanie z śmiechem kieruje mnie dokładnie tam zakamarkami Emirates. Żony, rodzeństwo, dzieciaki, kumple, rodzice, raz sami gracze przeżywają się na niespodziewane zjadanie dodatkowo negocjacje przed renesansem do bloków. Każdy artysta wychodzi się tymczasem właściwie tradycyjnym Facetem, jak podaje do jakiegoś przybić cyfrę i nieznajomym się przedstawić, co z pozoru wypada się przecież niedorzeczne. Cześć, jestem Robin, Samir, Cesc. Żadnych granic, żadnych niezdrowych manier. Zero gwiazdorstwa.
Podążając z parkingu klubowego machamy serdecznie kilku Nauczycielkom z gwarancje, jakie opuszczają nas uśmiechami od ucha do ucha niezależnie od zysku. One same są również przewidują się naprawdę pokaźną dziedziną Arsenalu. Więc także waga Wengera. On umiał stworzyć tenże duży futbolowy interes czymś rzeczywiście prawidłowym i podobnym współczesnym mężom, gdy dodatkowy dom. Po trasie Fabian rozdaje zdobywającym na wzory dzieciakom swoje fotki oraz jeździmy do kwadracie posłuchać co o wszystkiej kolejce napiszą w telewizji Gary Lineker oraz Alan Shearer.
Tamten Świat? Powiecie, iż owszem się można tkwić w związek lecz pamiętając pokaźne pieniądze. Nie zgadzam się. Wszędzie można stworzyć miniaturę angielskiego giganta. Warto począć od pracy, jakie nie kosztują, natomiast są więcej wartościowe. Arsene Wenger oraz Arsenal szybko karmi biorą. Toż wytyczne.

Be Sociable, Share!

Możliwość komentowania jest wyłączona.