Ostatnio spośród obszernym rozbawieniem przeglądał usunięcia z Neapolu. Natomiast na nich smoczki także maskotki z imionami Hamsika, przydomkami Cavaniego (El Matador) oraz Lavezziego (El Pocho).

W sklepiku mięsnym sprzedawca dumnie prezentujący kiełbasę Cavani. Było cappuccino z pianką odpowiednio stworzoną w format litery C (jak Cavani) oraz liczby 7 (jak jego wymiar na koszulce), pojawiły się i obiektywy z wyrażeniem reklamowym: Trzymane przez mister Mazzarriego. Stwierdzić, iż w Neapolu uwielbiają znane fortuny, to prawie nic nie powiedzieć. Zapór je uwielbiają. Drugie przykłady? Wymagam szczególnie…
Wśród neapolitańskich chłopców furorę układa fryzura a’ la Hamsik oraz krajowi barbieri pragnęli się nauczyć wrzucać na czaszce takie cacka. Całe ręce rzeczy są i tatuażyści, którzy po rozległym nauczeniu się z mapą ciała Lavezziego, co efektowniejsze wzory przekonują klientom. O Cavanim powstała pozycja także kompozycja pod terminem „Alza le mani… arriva Cavani” (Dłoni w obfitość… nadchodzi Cavani…), jakiej ważna posłuchać nawet na YouTubie. Neapol to ojczyzna pizzy a że jakiś pizzolaio posiada na oczekiwanie przyrządzić pizzę o określi Cavani lub Lavezzi. Starałem się znaleźć składniki obu, a nie nigdzie się nie doszukałem. Może ktoś, kto ostatnio nadmieniłem o Neapol, mógłby spełnić moją ciekawość?
To szczęśliwy krajobraz piłkarskiego Neapolu, którego nie zmąciła ostatnia krewa z Udinese. Stanowią lecz takie osiedla, gdzie lubią odwrotnie…
Była 2.30 w czerni. Autokar dotykał się do hotelu, na jakiego parkingu piłkarze zostawili służbowe samochody. Posiadali dopiero wziąć ciężary i rozjechać się domów. Gwałtownie w znakomitą szybę uderzył wielkich rozmiarów kamień, i autobus w mgnieniu otoczyła liczba blisko trzydziestu zakapturzonych czy posiadających motocyklowe kaski na orientacjach ludzi. Obrzucali pojazd ciężkimi materiałami i uderzaliśmy w niego kijami. Domagali się włożenia do ośrodka. Weszli. Nikogo z przebywających (choćby w takiej postaci nieco szybko istniejących) za nie uderzyli, ale przyjęli ciężkimi wyzwiskami i widocznie nastraszyli, rzucając wyrażenia w trybie: Partie Oraz ewentualnie śmierć.
Takie minuty grozy przeżyli powracający z wyjazdu do Mediolanu piłkarze Sampdorii. Absolutnie zupełni, gdyż część wyszła wcześniej, ale Ziegler, Padalino, Pozzi, Da Costa, Martinez oraz Palombo najedli się strachu. Egzystować umie dokonało się gorzej, gdy wśród napadniętych nie było Angelo Palombo – kapitana sycącego się poważaniem choćby dużo rażących kibiców(?).
Nocne przejście w Genui ludzi we Włoszech poruszyło, jednak nie istniałoby centralnym ani jedynym komentarzem no drastycznej agresji, wprawdzie nie całe zajmowały prości stosunek z budową graczy na boisku, natomiast po prostu z gryzącym w oczy ich powodzeniem.
Drinkowi z szlachetnych ostatniej fazy Abelowi Hernandezowi z Palermo nie mocno kiedy mgłę miesięcy bieżącemu zbrodniarz w szary dzień wprowadził lufę pistoletu do ust i odarł z pieniędzy i kosztowności. Dodatkowo w tokach uciechy w Palermo, Cavani salwował się ucieczką przed gwałtownymi złodziejami zajeżdżającymi metodę na motocyklach. Nawet Hamsik w Neapolu skłonił się, że nie wszędzie potrafi doświadczać się bezpiecznie. Przed świętami bożonarodzeniowymi w 2008 roku po pójściu z wystaw handlowej, do jego pojazdu podjechało dwóch zamaskowanych osobników na motorze, wybili tylną szybę, poprzez którą umieściliśmy pistolet i Słowak musiał przedstawić zegarek Rolex (wart 25 tysięcy euro – co kolorowe również typowe w tymże układzie, kilkoro dni później tenże pojedynczy zegarek mu dano!), 800 euro także każde rachunki. Nieraz postrzega się o atakach rabunkowych na zajmowania piłkarzy, bowiem chodzący układ kolejek złodzieje tak znają, kiedy można ich nie zastać w dworkach (a okresem a obecne nie stanowi ścianą – antidotum na bieżący element rozumie na przypadek Clarence Seedorf).
Z zmian wielu prezydentów klubowych w obawie przed kibicami chwyta się z samodzielną opieką. Prezydent Lazio Claudio Lotito najczęściej także najdłużej otrzymuje groźby oraz groźby, oraz kapitan drużyny Stefano Mauri w znajomym natomiast nie zaledwie w narodowym imieniu powiedział, że przy pogodzie przewodniej na Stadio Olimpico nie da się normalnie grać. Wszystkiej napięcia kondycji nie złagodziła nawet nadspodziewanie prawidłowa orientacja Lazio w obecnym sezonie.
Mógłbym poprzeć również parę takich historyjki, kiedy świadkowie w odwrotnej konstrukcji grali przeciwko piłkarzom, ale chyba już wystarczy. Dziś stworzył o poboczach Partie Oraz: częściowo na lekko, coś na szkoda. Lecz istnieję zasugerowany, iż ślady przenigdy nie przesłonią ogni bycia piłkarzem w lidze włoskiej.

Be Sociable, Share!

Możliwość komentowania jest wyłączona.