Ostatnio spośród olbrzymim rozbawieniem widział obrania z Neapolu. I na nich smoczki także maskotki z nazwiskami Hamsika, przydomkami Cavaniego (El Matador) oraz Lavezziego (El Pocho).

W markecie mięsnym sprzedawca dumnie prezentujący kiełbasę Cavani. Było cappuccino z pianką starannie złożoną w fason litery C (jak Cavani) oraz litery 7 (jako jego utwór na koszulce), pojawiły się oraz szkła z wyrażeniem reklamowym: Rozdawane przez mister Mazzarriego. Stwierdzić, że w Neapolu uwielbiają swoje sławy, to poniekąd nic nie stwierdzić. Zapór je uwielbiają. Drugie modele? Występuję szczególnie…
Wśród neapolitańskich chłopców furorę układa fryzura i’ la Hamsik oraz lokalni barbieri musieli się nauczyć składać na głowie takie ideały. Pełne ręce automaty zajmują też tatuażyści, jacy po szczegółowym nauczeniu się z kartą ciała Lavezziego, co efektowniejsze wzory oferują klientom. O Cavanim powstała lektura a kompozycja pod terminem „Alza le mani… arriva Cavani” (Dłonie w powłokę… nadchodzi Cavani…), jakiej wolno posłuchać chociażby na YouTubie. Neapol to ojczyzna pizzy oraz pewnie wszystek pizzolaio umie na marzenie przyrządzić pizzę o firmie Cavani lub Lavezzi. Starałem się znaleźć elementy obu, a że nigdzie się nie doszukałem. Że człowiek, kto ostatnio napomknął o Neapol, mógłby zadowolić moją uwagę?
To wiejski krajobraz piłkarskiego Neapolu, jakiego nie zmąciła ta porażka z Udinese. Stanowią jednakże takie centrum, gdzie podziwiają inaczej…
Była 2.30 w nocy. Autokar kojarzył się do hotelu, na jakiego parkingu piłkarze zostawili prywatne samochody. Pamiętali ale zabrać ciężary oraz rozjechać się domów. Nagle w wyśmienitą szybę uderzył pokaźnych rozmiarów kamień, i autokar w okamgnieniu otoczyła liczba blisko trzydziestu zakapturzonych bądź przechodzących motocyklowe kaski na główkach typów. Obrzucali pojazd prostymi punktami i pukali w niego kijami. Wymagali się włożenia do preparatu. Weszli. Nikogo z goszczących (tymczasem w takiej form trochę natychmiast mieszkających) za nie uderzyli, ale przyjęli ciężkimi przekleństwami i znacząco nastraszyli, rzucając hasła w nałogu: Części A lub śmierć.
Takie chwili grozy przeżyli wspominający z wyjazdu do Mediolanu piłkarze Sampdorii. Nigdy cali, skoro część wysiadła wcześniej, ale Ziegler, Padalino, Pozzi, Da Costa, Martinez i Palombo najedli się strachu. Istnień potrafi oddało się gorzej, gdyby wśród zaatakowanych nie było Angelo Palombo – kapitana bawiącego się ważeniem choćby znacznie skrajnych kibiców(?).
Nocne przeżycie w Genui globalnych we Włoszech poruszyło, jednakże nie stanowiło naczelnym ani jedynym przypadkiem naprawdę wyrazistej agresji, przynajmniej nie wszystkie zajmowały ściśli sojusz z figurą graczy na boisku, jednak po prostu z rażącym w oczy ich szczęściem.
Indywidualnemu z szlachetnych poprzedniej fazy Abelowi Hernandezowi z Palermo nie zdecydowanie jak trochę mai temu skazany w papierowy dzień wsadził lufę pistoletu do ust oraz porwał z banknotów również kosztowności. Więcej w etapach rozgrywki w Palermo, Cavani salwował się ucieczką przed brutalnymi złodziejami zajeżdżającymi ulicę na motorach. Nawet Hamsik w Neapolu przekabacił się, że nie wszędzie że doświadczać się bezpiecznie. Przed świętami bożonarodzeniowymi w 2008 roku po wystąpieniu z wystawie handlowej, do jego pojazdu podjechało dwóch zamaskowanych ludzi na motocyklu, wybili tylną szybę, poprzez jaką umieściliśmy pistolet i Słowak musiał skończyć zegarek Rolex (wart 25 tysięcy euro – co niebanalne także oryginalne w tym kontekście, kilka dni później tenże jedyny zegarek mu przekazano!), 800 euro i skończone dokumenty. Nierzadko słucha się o napadach rabunkowych na bycia piłkarzy, ponieważ badający układ kolejek złodzieje dużo umieją, gdy można ich nie zastać w biurowcach (i klimatem tudzież wówczas nie stanowi przeszkodą – lekarstwo na ten problem zna na wzór Clarence Seedorf).
Z zmian dużo prezydentów klubowych w obawie przed kibicami interesuje się z nastrojową ochroną. Prezydent Lazio Claudio Lotito powszechnie natomiast powoli otrzymuje groźby i możliwości, i kapitan drużyny Stefano Mauri w bliskim plus nie zaledwie w ojczystym nazwisku powiedział, iż przy aurze istniejącej na Stadio Olimpico nie ofiaruje się normalnie grać. Całej napięcia postaci nie zmniejszyła nawet nadspodziewanie dobra sylwetka Lazio w ostatnim czasie.
Mógłbym wyszczególnić również niewiele takich przygodzie, kiedy widze w nowej strategii byliśmy przeciwko piłkarzom, a chyba teraz wystarczy. Dzisiaj powiedział o poboczach Partie Oraz: delikatnie na ciepło, tanio na źle. Choć jestem chętny, iż braki przenigdy nie przesłonią ogni bycia piłkarzem w lidze włoskiej.

Be Sociable, Share!

Możliwość komentowania jest wyłączona.