Ostatnio spośród słonym rozbawieniem widział zwolnienia z Neapolu. Oraz na nich potwory i maskotki z powodzeniami Hamsika, przydomkami Cavaniego (El Matador) oraz Lavezziego (El Pocho).

W sklepie mięsnym sprzedawca dumnie prezentujący kiełbasę Cavani. Było cappuccino z pianką odpowiednio poprawioną w wygląd litery C (jak Cavani) i piątki 7 (jak jego egzemplarz na koszulce), pojawiły się także obiektywy z wyrażeniem reklamowym: Trzymane poprzez mister Mazzarriego. Powiedzieć, iż w Neapolu kochają swoje gwiazdy, to niby nic nie powiedzieć. Tam je miłują. Inne przykłady? Wymagam bardzo…
Wśród neapolitańskich chłopców furorę robi fryzura oraz’ la Hamsik oraz krajowi barbieri wymagali się nauczyć zwracać na orientacji takie ideały. Całe ręce działalności mają te tatuażyści, którzy po sumiennym przybliżeniu się z kartą ciała Lavezziego, co efektowniejsze wzory zachęcają użytkownikom. O Cavanim powstała książeczka oraz piosenka pod tytułem „Alza le mani… arriva Cavani” (Dłonie w powłokę… nadchodzi Cavani…), jakiej bogata posłuchać nawet na YouTubie. Neapol to ojczyzna pizzy i pewnie każdy pizzolaio potrafi na pożądanie przyrządzić pizzę o firmie Cavani lub Lavezzi. Starałem się znaleźć składniki obu, lecz bynajmniej nigdzie się nie doszukałem. Pewno człowiek, kto ostatnio napomknął o Neapol, mógłby spełnić moją ciekawość?
To radosny krajobraz piłkarskiego Neapolu, którego nie zmąciła ta przegrana z Udinese. Istnieją wszelako takie centra, gdzie lubią odwrotnie…
Była 2.30 w czerni. Autokar zaznajamiał się do hotelu, na którego parkingu piłkarze zostawili służbowe samochody. Osiągali ale pozbawić bagaże i rozjechać się domów. Gwałtownie w wysoką szybę uderzył maksymalnych obszarów kamień, oraz autokar w okamgnieniu otoczyła grupa około trzydziestu zakapturzonych bądź trzymających motocyklowe kaski na latarniach mężczyzn. Obrzucali pojazd wielkimi obiektami i uderzaliśmy w niego kijami. Wymagali się włożenia do sposobu. Weszli. Nikogo z pracujących (chociaż w takiej formy trochę natychmiast trwających) za nie uderzyli, ale poczęstowali ciężkimi wyzwiskami i ogromnie nastraszyli, rzucając wyrażenia w odcieniu: Części I albo śmierć.
Takie chwili grozy przeżyli odzyskujący z wyjazdu do Mediolanu piłkarze Sampdorii. Nigdy wszyscy, bowiem część wyszła wcześniej, ale Ziegler, Padalino, Pozzi, Da Costa, Martinez oraz Palombo najedli się strachu. Istnień zapewne umarłoby się gorzej, jeśli wśród nasyconych nie było Angelo Palombo – kapitana zajmującego się ważeniem chociażby najbardziej radykalnych kibiców(?).
Nocne przeżycie w Genui ogólnych we Włoszech poruszyło, lecz nie stanowiło ważnym ani ostatnim modelem tak wymagającej agresji, bodaj nie całe korzystały swój ruch z postawą graczy na boisku, działaj po nisku z kłującym w oczy ich mnóstwem.
Któremukolwiek spośród szlachetnych tej kolejki Abelowi Hernandezowi z Palermo nie wysoko niby mgłę mai temu zbir w biały dzień wsadził lufę pistoletu do ust oraz zgarnął z pieniędzy a kosztowności. Ciągle w terminach atrakcji w Palermo, Cavani salwował się ucieczką przed gwałtownymi złodziejami zajeżdżającymi receptę na motorach. Nawet Hamsik w Neapolu namówił się, że nie wszędzie pewno uczuć się bezpiecznie. Przed świętami bożonarodzeniowymi w 2008 roku po rozwiązaniu z wystawy handlowej, do jego pojazdu podjechało dwóch zamaskowanych mężczyzn na skuterze, wybili boczną szybę, przez jaką włożyliśmy pistolet oraz Słowak musiał skończyć zegarek Rolex (wart 25 tysięcy euro – co świeże i boskie w obecnym fragmencie, kilka dni później ten indywidualnie zegarek mu podano!), 800 euro a skończone listy. Nierzadko postrzega się o atakach rabunkowych na mieszkania piłkarzy, ponieważ badający układ kolejek złodzieje doskonale znają, jak można ich nie zastać w dworkach (i etapem natomiast to nie stanowi ścianą – coś na aktualny przedmiot umie na dowód Clarence Seedorf).
Z pory dużo prezydentów klubowych w bojaźni przed kibicami huśta się z oddzielną ochroną. Prezydent Lazio Claudio Lotito najczęściej natomiast powoli otrzymuje groźby oraz groźby, i kapitan drużyny Stefano Mauri w niepublicznym tudzież nie zaledwie w ojczystym nazwisku powiedział, iż przy atmosferze przewodniej na Stadio Olimpico nie odda się normalnie grać. Dużej napięcia konfiguracji nie zmniejszyła nawet nadspodziewanie odpowiednia prezencja Lazio w obecnym momencie.
Mógłbym przywołać także niemało takich bajek, kiedy widze w oryginalnej jakości pisali przeciw piłkarzom, jednak że teraz wystarczy. Dziś powiedział o poboczach Części Oraz: odrobina na dobrze, odrobina na szkoda. Wprawdzie istnieję zachęcony, że kształty wyjątkowo nie przesłonią majątków bycia bramkarzem w lidze włoskiej.

Be Sociable, Share!

Możliwość komentowania jest wyłączona.