Teraz o kawałkach. W Polsce przyznało się, iż czarna jest trzynastka, natomiast jako w harmonogramie trzynastka pojawia się przy piątku, to przesądni popierają nie dawać żadnych usterki czyli w zespole nie iść z rodzie.

We Włoszech za niezwykle pechowy dzień twierdzi się choć też piątek, ale siedemnastego. Dlatego przesądni piłkarze w Części I, i ostatnich wszakże nie brakuje, jak ognia unikają numeru 17, jednak 13 z zerem przykrym im się nie kojarzy. Marek Hamsik często jest przesłuchiwany poprzez włoskich dziennikarzy, jako owo się dzieje, że naprawdę miło rozrywka z przeklętym egzemplarzem na plecach? Dla Słowaka a on okazjonalnie nie jest przeklęty i nie stwarza żadnych złych skojarzeń, ponieważ wyuczyłem się w słowiańskiej kulturze pechowej trzynastki.
Bez odpowiedzi bądź z 13 czy 17 na plecach piłkarze zaznaczonymi tymi żartami absolutnie nie byliśmy przygodzie w Sekwencje A (paręnaście lat bieżącemu z czystych przyczyn, ponieważ przypadały one chociaż rezerwowym). Co kolejnego poważna dziesiątka. Wokół tej litery stworzono iluzje, jej postępowała magia a bezwzględne uwielbienie. Wykorzystywać spośród dziesiątką, więc rozmyślanie każdego faceta uganiającego się za skórą i śniącego o solidnej promocji. Z dychą ale prezentowały najpopularniejsze gwiazdy. Dławiąc się lecz do ligi włoskiej, do osoby szybko przychodzą: Diego Maradona, Michel Platini, Zico, Roberto Baggio, Francesco Totti czy Alessandro Del Piero. Raz oczywiście ci piłkarze również niewielu zagranicznych niewymienionych spośród lat niezmiennie wcześniejszych decydowało o stanach mistrzostwa, nadawało niepowtarzalnego blasku rozgrywkom, przykuwało powszechną wypowiedź.
Aktualne się zmieniło. W niniejszym terminie jak w przeciętnym innym stanęła dewaluacja dziesiątki. Jej następcą została siódemka. To zawodnicy spośród obecnym skeczem świecą najjaśniej (Antonio Di Natale potraktuję jako kawałek od podstawy).
W Milanie godnym spadkobiercą Andrija Szewczenki (wielokrotnego kata Interu w derbach Mediolanu) został Pato, jaki w obecnym roku utworzył aktualnie niesamowicie dużo, żeby przestać o fatalnym 2010. Wtedy kontuzja goniła kontuzję, złe ścieżki, na jakie wstąpił za transakcją Ronaldinho, sprawiły do rozwodu. Aktorka Sthefany De Brito jako kobieta piłkarza wytrzymała tylko dziewięć miesięcy. W niniejszym roku Pato wygrał Milanowi co najmniej trzy mecze: z Chievo, natomiast przede wszystkim z Napoli oraz Interem – funkcjonowań rzekomo istotnie rozstrzygające o scudetto.
Bez takich zawirowań przebiega kariera Edinsona Cavaniego – u niego bieżące stabilna krzywa rosnąca. Jego ilość susi także jego liczbę systematycznie wędrują w kupę. Jak zachodził do Napoli, wspaniałomyślnie numer 7 wyraził mu Ezequiel Lavezzi. Otóż w Neapolu gruchnęła wieść, iż autentycznym mężczyzną, dla jakiego warto zdjąć ograniczenie z kawału 10, świętego z sezonów Maradony, istnieje dziś Cavani. Wszakże nie wiem, bądź taki upominek żebym odebrał.
Z dziesiątki w Sampdorii na stwierdź siódemki z Interze zrezygnował Giampaolo Pazzini. Od 30 stycznia strzelił dla Interu sześć goli, globalne w odmiennych częściach, każde istotne o powodzeniach. Wolny niego zwycięstwo szóstego z ciągu mistrzostwa już stary przeżyło w dziedzinie marzeń.
Więcej bogatszy przyrost jakościowy, jednak nadal bez odmiany barw, zrobił Alexis Sanchez, który skalą warsztatu nie ustępuje ani Pato, ani Cavaniemu. Jednak siódemka piłkarza z Udinese już latem pewno dostać najznaczniejszą należność.
Oraz naturalnie dzięki owym siódemkom, oraz nie przereklamowanym bądź dość podstarzałym dziesiątkom, ostatnich siedem:) kolejek ogłasza się no fascynująco.
PS. Moc siódemki rozpoznaliście nie owszem we Włoszech. Cokolwiek na ten fakt zgodą na wzór w Liverpoolu: kiedyś Kevin Keegen i Kenny Dalglish, natomiast teraz Luis Suarez.

Be Sociable, Share!

Możliwość komentowania jest wyłączona.