Teraz o punktach. W Polsce pobrało się, że nieszczęśliwa jest trzynastka, i jako w terminarzu trzynastka pojawia się przy piątku, to przesądni opinią nie robić żadnych opinii kochaj w zespole nie wydawać z lokalu.

We Włoszech za znacznie nieszczęśliwy dzień ujmuje się wprawdzie te piątek, ale siedemnastego. Dlatego przesądni gracze w Partie Oraz, tudzież ostatnich ale nie brakuje, jak pożaru unikają numeru 17, jednak 13 z włóknie niebezpiecznym im się nie kojarzy. Marek Hamsik głównie jest pytany przez włoskich dziennikarzy, niby obecne się dzieje, iż racja fenomenalnie rżnie z przeklętym kawałkiem na plecach? Dla Słowaka a on okazjonalnie nie jest potępiony natomiast nie budzi żadnych negatywnych skojarzeń, ponieważ wyuczyłem się w słowiańskiej kulturze pechowej trzynastki.
Bez różnicy bądź z 13 czy 17 na plecach piłkarze zaznaczonymi tymi egzemplarzami nie nie byliśmy legend w Serie A (paręnaście lat temuż spośród skrajnych przyczyn, ponieważ przysługiwały one zaledwie dodatkowym). Co następnego nadzwyczajna dziesiątka. Wszędzie tej liczby stworzono iluzje, jej prowadziła magia także częste uwielbienie. Bawić z dziesiątką, więc życzenie jakiegoś mężczyzny uganiającego się za kulą oraz marzącego o wielkiej promocji. Z dziesiątką ale grały największe sławy. Dławiąc się przeciwnie do ligi włoskiej, do latarnie natychmiast przychodzą: Diego Maradona, Michel Platini, Zico, Roberto Baggio, Francesco Totti czy Alessandro Del Piero. Wtedy odpowiednio ci gracze także paru następnych niewymienionych z lat coraz wcześniejszych rozstrzygało o stanach mistrzostwa, nadawało innego blasku rozgrywkom, przykuwało powszechną obserwację.
To się zmieniło. W obecnym czasie jak w żadnym nowym stanęła dewaluacja dziesiątki. Jej spadkobiercą została siódemka. To reprezentanci spośród tym dowcipem świecą najjaśniej (Antonio Di Natale potraktuję jak kawałek z reguły).
W Milanie godnym spadkobiercą Andrija Szewczenki (wielokrotnego kata Interu w derbach Mediolanu) został Pato, który w niniejszym roku sprawił obecnie znacznie wiele, żeby zapomnieć o czarnym 2010. Wtedy kontuzja goniła kontuzję, złe ścieżki, na które wprowadził za kwestią Ronaldinho, sprawiły do rozwodu. Aktorka Sthefany De Brito jako stara piłkarza przetrwała tylko dziewięć miesięcy. W tymże roku Pato wygrał Milanowi co średnio trzy mecze: z Chievo, natomiast przede wszelkim spośród Napoli oraz Interem – funkcjonowań podobno odpowiednio orzekające o scudetto.
Bez takich zawirowań przebiega kariera Edinsona Cavaniego – obok niego obecne wieczna krzywa będąca. Jego ilość surowi również jego zaletę systematycznie chodzą w administrację. Jak odwiedzał do Napoli, wspaniałomyślnie numer 7 skończył mu Ezequiel Lavezzi. Akurat w Neapolu gruchnęła wieść, iż złotym przedstawicielem, dla którego warto zdjąć wymaganie z wymiaru 10, świętego z okresów Maradony, istnieje dokładnie Cavani. Wszakże nie wiem, czyli taki talent by odebrał.
Spośród dziesiątki w Sampdorii na istotę siódemki z Interze zrezygnował Giampaolo Pazzini. Od 30 stycznia strzelił dla Interu sześć goli, ogólne w następnych połówkach, każde rozstrzygające o powodzeniach. Wolny niego zwyciężenie szóstego z rzędu mistrzostwa już wówczas stało w kompetencji marzeń.
Jeszcze potężniejszy krok jakościowy, chociaż coraz bez poprawki barw, zrobił Alexis Sanchez, który skalą geniuszu nie ustępuje ani Pato, ani Cavaniemu. Jednak siódemka napastnika z Udinese już latem może dokonać najogromniejszą sumę.
Dodatkowo tak dzięki owym siódemkom, a nie przereklamowanym bądź nieco podstarzałym dziesiątkom, ostatnich siedem:) kolejek ostrzega się tak fascynująco.
PS. Moc siódemki posiedli nie jedynie we Włoszech. Lekarstwa na ów wątek świadomością na model w Liverpoolu: kiedyś Kevin Keegen oraz Kenny Dalglish, i dzisiaj Luis Suarez.

Be Sociable, Share!

Możliwość komentowania jest wyłączona.