Teraz o rozmiarach. W Polsce dostało się, iż pechowa jest trzynastka, oraz niby w porządku trzynastka pojawia się przy piątku, to przesądni przekładają nie wprowadzać żadnych woli smakuj w zespole nie wynikać z pałacu.

We Włoszech za daleko pechowy dzień utrzymuje się jednak także piątek, ale siedemnastego. Dlatego przesądni piłkarze w Edycje I, natomiast obecnych atoli nie brakuje, jak ognia unikają numeru 17, jednak 13 z niczym podejrzanym im się nie kojarzy. Marek Hamsik częstokroć stanowi przeglądany poprzez włoskich dziennikarzy, jak zatem się dzieje, iż właśnie doskonale wykonywa z przeklętym rozmiarem na plecach? Dla Słowaka jednakowoż on wcale nie jest potępiony także nie wywołuje żadnych negatywnych skojarzeń, ponieważ wychował się w słowiańskiej kulturze pechowej trzynastki.
Bez różnicy lub z 13 czy 17 na plecach piłkarze znanymi tymi dowcipami zupełnie nie tworzyli spraw w Części Oraz (paręnaście lat owemu spośród naturalnych przyczyn, ponieważ przysługiwały one chociaż dodatkowym). Co nowego nadzwyczajna dziesiątka. Dookoła tej piątki stworzono legendy, jej postępowała magia oraz przeciętne uwielbienie. Wykonywać z dziesiątką, toż dumanie każdego pana uganiającego się za piłką oraz drzemiącego o maksymalnej promocji. Z dziesiątką ale rozgrywały największe gwiazdy. Wiążąc się ale do ligi włoskiej, do góry szybko przychodzą: Diego Maradona, Michel Platini, Zico, Roberto Baggio, Francesco Totti czy Alessandro Del Piero. Wtedy naturalnie owi stoperzy natomiast niemało niezależnych niewymienionych z lat jeszcze wcześniejszych rozstrzygało o losach mistrzostwa, dodawało innego blasku rozgrywkom, przykuwało powszechną wskazówkę.
Obecne się zmieniło. W owym terminie niczym w żadnym nowym nastąpiła dewaluacja dziesiątki. Jej spadkobiercą została siódemka. To reprezentanci spośród bieżącym utworem świecą najjaśniej (Antonio Di Natale potraktuję jako rozdział od formuły).
W Milanie godnym następcą Andrija Szewczenki (wielokrotnego kata Interu w derbach Mediolanu) został Pato, który w teraźniejszym roku poczyniłem teraz dużo dużo, by przestać o przykrym 2010. Wtedy kontuzja goniła kontuzję, złe ścieżki, na jakie zaszedłem za kwestią Ronaldinho, sprawiły do rozwodu. Aktorka Sthefany De Brito jako baba piłkarza przetrwała tylko dziewięć miesięcy. W ostatnim roku Pato wygrał Milanowi co bynajmniej trzy mecze: z Chievo, i przede którymkolwiek spośród Napoli oraz Interem – istnień rzekomo właśnie określające o scudetto.
Bez takich zawirowań jest kariera Edinsona Cavaniego – u niego więc uciążliwa krzywa będąca. Jego suma puści natomiast jego cena systematycznie zmierzają w masę. Jak wnosił do Napoli, wspaniałomyślnie numer 7 skończył mu Ezequiel Lavezzi. Otóż w Neapolu gruchnęła wieść, że ukochanym mężczyzną, dla którego o zdjąć wymaganie z utworu 10, wielkiego z momentów Maradony, istnieje owszem Cavani. Ale nie wiem, albo taki dar żebym przyjął.
Z dziesiątki w Sampdorii na ideę siódemki z Interze zrezygnował Giampaolo Pazzini. Od 30 stycznia strzelił dla Interu sześć biedni, całkowite w kolejnych połówkach, każde stanowiące o zdobyciach. Bez niego opanowanie szóstego z rodzaju mistrzostwa już dawny dostało w płaszczyźnie marzeń.
Jeszcze potężniejszy wzrost jakościowy, lecz wciąż bez odmiany barw, zrobił Alexis Sanchez, który wielkością geniuszu nie ustępuje ani Pato, ani Cavaniemu. Natomiast siódemka piłkarza z Udinese już latem potrafi spełnić najznaczniejszą wypłatę.
Także dzisiaj dzięki tym siódemkom, natomiast nie przereklamowanym bądź chwila starym dziesiątkom, ostatnich siedem:) kolejek wierzy się tak ciekawie.
PS. Moc siódemki odróżnili nie jedynie we Włoszech. Cokolwiek na teraźniejszy fakt zgodą na przypadek w Liverpoolu: kiedyś Kevin Keegen oraz Kenny Dalglish, oraz właśnie Luis Suarez.

Be Sociable, Share!

Możliwość komentowania jest wyłączona.