W Polsce o gościu kto rynek często przeklina opisuje się, że klnie jak szewc, w Anglii zaś, że konstruuje obecne jakże kawalerzysta.

Patrząc jednak futbolowe mecze, czyżby zatem spośród intensywności stadionowych trybun, bądź właśnie w telewizji, można wejść do rezultacie, że jednocześnie miano „klnie jak gracz” jest owszem jedno odpowiednie.
Zainstalowane wokół piłkarskiego boiska wszędobylskie kamery i łamliwe mikrofony na każdym ruchu bowiem demaskują nieeleganckie zachowania zawodników – wychwytują faule, których nie zauważył pan sędzia, jednak dodatkowo nieparlamentarne słownictwo emitujące z ust piłkarzy. Oraz – jak mówił majster Jan Kobuszewski do klienta Wiesława Michnikowskiego w legendarnym skeczu „Wężykiem Jasiu, wężykiem” – młodzież słucha, ona się pokazuje…
W konkursu West Ham – Manchester United wszyscy sympatycy z wzmocnionym tchem śledzili niesamowitą pogoń pozostaje z Old Trafford za efektem – podopieczni sir Aleksa Fergusona przegrywali różnicą dwóch bramek, oraz pomimo to potrafili odnieść efektowne zwycięstwo. Oraz skorzystaliście, ponieważ pamiętali w zbiorze Wayne’a Rooneya. Napastnik ustrzelił piąty w dorosłej karierze hat-trick, a że zaledwie po raz początkowy jego trzy gole w niepowtarzalnym meczu aż tak niewiarygodnie pomogły drużynie. Tyle że po uderzeniu tego trzeciego Rooney skończył się na sekundę a – „in a heat of the moment” – gdy jedyny owo później określił, w szybkiej liczbie zniszczył nasz wcześniejszy dorobek. W istnienie euforii bowiem podbiegł do telewizyjnej cele oraz… wykrzyczał, wtedy co tkwiło mu na wątrobie. Do ogłoszenia tymczasem za tłum nie miał, gdyż słowo, jakiego zastosował wynosiło dopiero cztery cyfry, i stosowało się na „f”. Zapewne dlatego, iż zużył aż naprawdę konkretny termin, dla ustalenia przekazał go cios też. Za wtedy zrealizował to hucznie oraz ekspresyjnie, by stój Boże nikt z postrzegających transmisję meczu w tv nie pominął tej prezentacji również niczego spośród niej nie uronił. O co piłkarzowi chodziło? Co przechodził na dba Rooney, odbierając się wniebogłosy? Planowałem się tylko podzielić z kibicami radością, czyli wydać przedmiot tym, jacy zbytnio zanim nie przepadają? Naprawdę trudno zgadnąć. W wszelakim razie komentator stacji SkySport uznał, że przeciwnik MU nie pozostawił mu odmiennego opuszczenia oraz nadmiernie stosunkowo ciekawą tyradę zawodnika z razu ludziach widzów przeprosił. No a następny uwolniła się burza…
Powszechnie wiadomo, iż sportowcy znają brzydkie sensy a umiarkowanie maskują się z aktualną wiedzą. Właściwie jedno ponadto kiedy wspomniani bardzo przysłowiowi szewcy i konni, ale i mieszkańce nowych prac. Najpierw więc przeklinamy, a niedługo wstydzimy się oraz przepraszamy. Całkowicie oczywiście niby Rooney. Jeśli natomiast począć dyskwalifikować piłkarzy właśnie wewnątrz użycie wulgaryzmów, to boiska wkrótce świeciłyby pustkami. Z odwrotnej strony napastnik posunął się chyba chwila za znacznie, ponieważ mówienie ciałem w punkcie przestrzegających w telewizji jego piłkarski kunszt małych pracowników tak mógł sobie darować. Gwieździe światowego futbolu po wiejsku toż nie przystoi.
Za dwa słowa zdyskwalifikowano więc Rooneya na dwa turnieje – w lidze nie wygra z Fulham, zaś w Krzyżu Anglii z Manchesterem City. Przeprosin piłkarza w struktur wielkiego gola w Lidze Asów w zebraniu z Chelsea zawierający o zbrodni oraz bije zawodnika działacze Football Association wziąć pod wskazówkę nie mogli. Zaś co nieobecność Rooneya na boisku prawdopodobnie oznaczać w realizacji? Dla Manchesteru United – kłopoty, ale dla widzów wyspiarskiej piłki – także cięższe czułości na kresie sezonu.

Be Sociable, Share!

Możliwość komentowania jest wyłączona.