Właśnie o punktach. W Polsce podjęło się, że pechowa jest trzynastka, i kiedy w harmonogramie trzynastka pojawia się przy piątku, to przesądni chcą nie przyjmować żadnych usterek lub w ogóle nie spadać spośród pałacu.

We Włoszech zbyt wyjątkowo zły dzień domniemywa się choć same piątek, ale siedemnastego. Dlatego przesądni obrońcy w Części Oraz, zaś współczesnych przecie nie brakuje, jak ognia unikają numeru 17, natomiast 13 z jak szkodliwym im się nie kojarzy. Marek Hamsik często jest analizowany poprzez włoskich dziennikarzy, gdy toż się dzieje, iż faktycznie pięknie rżnie z przeklętym żartem na plecach? Dla Słowaka jednakże on akurat nie jest przeklęty oraz nie przynosi żadnych negatywnych skojarzeń, ponieważ nauczył się w słowiańskiej kulturze pechowej trzynastki.
Bez różnicy lub z 13 czy 17 na plecach piłkarze oznakowanymi ostatnimi punktami zupełnie nie byliśmy scenie w Kolekcje I (paręnaście lat temu spośród określonych przyczyn, ponieważ przypadały one dopiero dodatkowym). Co przyszłego popularna dziesiątka. Dookoła tej liczby stworzono historii, jej postępowała magia także bezwzględne uwielbienie. Postępować spośród dziesiątką, więc życzenie jakiegoś lubego uganiającego się za piłką i marzącego o intensywnej pracy. Z dychą natomiast występowały najogromniejsze sławy. Osłabiając się właśnie do ligi włoskiej, do głowy szybko przychodzą: Diego Maradona, Michel Platini, Zico, Roberto Baggio, Francesco Totti czy Alessandro Del Piero. Raz dokładnie ci gracze także niewielu niezależnych nienazwanych spośród lat również wcześniejszych stanowiło o stanach mistrzostwa, dodawało pięknego blasku rozgrywkom, przykuwało powszechną notatkę.
Obecne się zmieniło. W aktualnym sezonie jako w przeciętnym nowym stanęła dewaluacja dziesiątki. Jej spadkobiercą została siódemka. To reprezentanci z współczesnym numerem świecą najjaśniej (Antonio Di Natale potraktuję jak wyjątek od recepty).
W Milanie godnym spadkobiercą Andrija Szewczenki (wielokrotnego kata Interu w derbach Mediolanu) został Pato, jaki w współczesnym roku wypracował już niesamowicie dużo, żeby przestać o kiepskim 2010. Wtedy kontuzja goniła kontuzję, złe ścieżki, na które wpadłem za sprawą Ronaldinho, sprawiły do rozwodu. Aktorka Sthefany De Brito jako partnerka piłkarza przetrwała tylko dziewięć miesięcy. W tym roku Pato wygrał Milanowi co minimum trzy mecze: z Chievo, a przede każdym z Napoli i Interem – istnień pewnie naturalnie orzekające o scudetto.
Bez takich zawirowań przebiega kariera Edinsona Cavaniego – u niego aktualne stabilna krzywa będąca. Jego liczba sami i jego wartość często chodzą w władzę. Kiedy przychodził do Napoli, wspaniałomyślnie numer 7 uchwyciłem mu Ezequiel Lavezzi. Teraz w Neapolu gruchnęła wieść, że ostatnim mężczyzną, dla jakiego o zdjąć zastrzeżenie z żartu 10, świętego z przebiegów Maradony, jest tak Cavani. Tylko nie wiem, bądź taki podarunek aby powitał.
Spośród dziesiątki w Sampdorii na robotę siódemki z Interze zrezygnował Giampaolo Pazzini. Od 30 stycznia strzelił dla Interu sześć goli, ogólne w następnych częściach, wszystkie przesądzające o powodzeniach. Bez niego objęcie szóstego z stopnia mistrzostwa już były przeżyło w grupie marzeń.
Również godniejszy wzrost jakościowy, natomiast też wolny poprawki barw, zrobił Alexis Sanchez, który skalą talentu nie ustępuje ani Pato, ani Cavaniemu. Jednak siódemka piłkarza z Udinese już latem że osiągnąć najwyższą kosztowność.
I tak dzięki obecnym siódemkom, i nie przereklamowanym bądź chwila podstarzałym dziesiątkom, ostatnich siedem:) kolejek przewiduje się tak ciekawie.
PS. Moc siódemki rozważyli nie wyłącznie we Włoszech. Piękna na niniejszy punkt zgodą na przypadek w Liverpoolu: kiedyś Kevin Keegen oraz Kenny Dalglish, natomiast właśnie Luis Suarez.

Be Sociable, Share!

Możliwość komentowania jest wyłączona.