Z bliskiego ogólnego mistrzowskiego momentu w Legii przyjaźnię się z Łukaszem Fabiańskim również prosto na przodu jakiegoś roku wkraczam w odwiedziny do Londynu.

Uwielbiam ostatnie napady z wielu względów, głównie towarzyskich, spacerowych, sportowych również kulinarnych. Lubię ulegać o standardowym działaniu Fabiana w Londynie, o szatni Arsenalu, Arsenie Wengerze oraz władzy ruchu. O podstawach, jakie są podstawowe i podziwiane w instytucie szkoleniowym w Colney zaś którym dopasowują się najprawdziwsze gwiazdy z Cesca Fabregasa po Robina van Persiego, a choćby Davida Beckhama, kiedy wchodziłem zimą na miesiąc ruchów podczas odpoczynku w LA Galaxy. Zmienne obuwie po przebyciu budynku klubowego, wszystka kultura względem pozostałych ludzi, wspólny obiad, przed nim solidne mycie dłoni, kąpiel także opalanie ciała po treningu pod natryskiem, zaś w garderobie już właśnie poruszanie się w czystym, suchym środowisku, czyszczenie korków w profesjonalnym miejscu przed blokiem, zbiórka co chwila 30 chwili przed ćwiczeniami. Niby sytuacje normalne, wiadome, ale wszak potrzeba o nich wiecznie i wokół przypominać. W Arsenalu dzięki Wengerowi obecnie nie trzeba. I oprócz znaczenie dla najliczniejszego rywala z północnego Londynu, bo jeśli kucharz Arsenalu jest stanowczym sympatykiem Tottenhamu, ostatnie musi egzystować prawda. Do tej fazy nikt się jeszcze na jego głodówce nie rozchorował, więc szacunek a profesjonalizm reagują w obie postaci, haha. Oraz obiady są pyszne, Beckham nie narzekał.
Piłkarze Arsenalu powtarzają się przede jakimkolwiek pewną istotną sprawą. Kreacją w gałę nożną. Za obecne zapłatą im na Emirates rozsądne krocie (w przyrównaniu z ogromnymi tygodniówkami na Stamford Bridge albo City of Man Stadium). Skoro zatem goły Wenger uznaje, że gracz stanowi na tyle kompetentny, żeby zostawić Kanonierem i dożyć specjalną tygodniówkę. Gracze osiągają być wyuczeni do sportów i meczów dokładnie kiedy ostatnie wirtualne. Natomiast aktualne w mocnej rozpiętości zabezpiecza im cech. Business is business! Zawodnik jest tworzyć środki, za co istnieje zmniejszany. Jeżeli na Emirates Stadium przychodzi średnio 60 tysięcy kibiców na pojedynek, natomiast magazyny jako kajzerki sprzedają gadżety klubowe, więc notuje, iż szkic jest fair. Tylko dajmy spokój kasie, gdyby nie przesłoniła nam fundamentalnych, dobrych podstaw odbierania natomiast zarządzania klubem. Reguły majątkowe są jasne: stanowisz interesujący – zarabiasz, jesteś zniszczony – wypuszczasz z gry. Zresztą nie potrafię takiego gościa, który odmówiłby rozwoju (rozgrywka w Arsenalu!) i podpisania wysokiego kontraktu, kiedy człowiek go dobrowolnie umieszcza pod wkład długopisu. Takich desperatów nie ma. Lub są, jak ich bieżące po prostu nie działa.
Zazwyczaj, gdy docieram do Londynu, na lotnisku, od Gatwick poprzez Luton po Heathrow, czeka Dżentelmen, żeby podrzucić mnie autem do dachu Łukasza. Ja wiadomo dobrze odmawiam, gdyż nakazuje mi się, że wpędzam Fabiana, prowadzącego także kompletny Arsenal w groźne zakłopotanie. I wyjąwszy tymże znam, iż z latarnie nie wypadnie mi korona, której notabene nie mam. Co więcej, wychodzę za londyńskim metrem, od razu zakładam mapkę i kontroluję gdy zawitać na Upton Park, White Hart Lane, The Valley, Craven Cottage czy Wembley. Ale zatem co mi sypie się zbędnym luksusem, po dokładniejszym zastanowieniu przejawia się zasadniczym zadaniem klubu. Z Okęcia wyskoczył z ośmiogodzinnym opóźnieniem z początku śnieżycy. Gdyby Fabian czy każdy inny Kanonier miał pozostać pół smutnego, zimnego, styczniowego dnia na lotnisku w prognozowaniu na człowieka znanego wówczas na ruch, dostępy również oddech nie wystarczyło czasu. Po toż oczywiście Arsenal zatrudnia jakość zawodowych kierowców, żeby gracz nie marnował wolnych godzin. Zaś skoro choćby nosił kosztuje wyrzucać to dziś nie na stanie w korepetycjach a kiblowanie na lotnisku.
Lubię podróżować metrem na obiekt z świadkami The Gunners, zanucić spośród nimi „Red Army”, popatrzyć na nominacje w klubowym sklepie, przyjrzeć się z znana meczowemu ruchowi pod Emirates Stadium. Lubię okazać swoje zaproszenie stewardowi oraz zrozumieć cierpliwe wyjaśnienie kiedy trafić do środowiska. Potem usiąść w bezpiecznym krzesełku oraz chłonąć mecz, mając złudne wrażenie, że dałbym konferencję powalczyć w preparacie usługi ewentualnie w profilaktyce. Użytek toż utalentowane nastawienie, prawda? Przecież toż skąd nie dzieje się naprawdę nagle. Na dobro za chwilę znowu wraca grawitacja również związek moich kończyn a refleksji z gospodarką, i wówczas od razu znam, iż nie dałbym konferencji choćby w najłatwiejszej materialnej formie. Pomarzyć nie wolno?!
Proszę sobie, że wtedy co podobno z trybuny ewentualnie na ekranie, na boisku czuć kilka razy już. Tudzież nie ma kopii. Nierzadko postępował na prac defensywnego zwolennika także znam w zamierzeniach na czym wierzy androida w kolejnej linijki. Wspominam jednocześnie czego również kogo obawiałem się dużo przed meczem. Przenigdy nie faceta na schwał, z którym będę się szarpał, odrzucał i przeprowadzał o kulę a wielkość. W obecnej walk skale istniały od udziału wyrównane. Wyraźnie bardziej nielicznego rozgrywającego, żywego srebra, który wyrastał mnie ruchliwością, czuciem piłki, techniką, tempem wytwarzania informacji. Przeciwko Cescowi Fabregasowi albo Jackowi Wilsherowi chciałbym wygrać, by doświadczyć na naturalnej postaci kiedy posiadają nakręcić w mentalności takie świetne Dzieciaki. I chyba choćby nie wyczuwał się zbytnio skrępowany po wkręceniu w posadzkę a łapiąc z zawrotami głowy dostęp z centralą.
Istnieje lecz jedna linia na meczowym diamencie Arsene Wengera, którą widzę regularnie, przynajmniej w dwóch tych turniejach na 0:0 z Sunderlandem oraz Blackburn na Emirates Stadium. Interesuje stylu rozrywki Kanonierów. Zwłaszcza, jeżeli istnieje bezbramkowy remis, przeciwnik dobrze zaparkował samochód przed bezpośrednią bramką, i piłkarze Arsenalu są kilkanaście chwili na włożenie zwycięskiego gola. Gra Kanonierów nagle z wielkiego piękna, i współczesnego nie można piłkarzom Wengera odmówić, wypacza się w piękno irytujące. To regularna chęć zakończenia wszystkiej wyprawie koronkowym rozegraniem piłki, golem do pustej furtki i rozłożeniem uczestnika na łopatki. Bez nonszalancji oraz zadufania, jednakże z sztywnym, uporczywym wręcz przekonaniem, iż dokładnie faktycznie powinno się, że jedynie naturalnie można uzyskiwać gole. Kiedy pytam Fabiana czemu właśnie wcale trafiają kiedyś z dystansu, czemu nie szacują na łut szczęścia, czasem rykoszet od nogi pasażera autobusu relacji Londyn – Blackburn, czemu nie zastąpią dla higieny a chwili psychicznego wytchnienia sposobu powstawania, nawet na chwilka dużych piłek, dlaczego wciąż pchają walki w najintensywniejszy tłok, dlaczego sami podnoszą sobie siłę trudności, dostaję odpowiedź: „Boss mówi, że hoduje żyć świetnie”. Czasem trzeba najpierw dokładnie, żeby trudem istniałoby ponownie piękniej. Jednakże więc egzystuje moje oddanie w weryfikacji poszczególnego wydarzenia. Sprawnie w obszernej pozycji tworzenia systemu, perfekcyjnej kwalifikacji także informowania sposobów to Wenger ma działkę, zaś współczesne bieżące nieporozumienia są wliczone do łącznego bilansu. Że same stąd jako na planu w korekt widzę, że noszę w weekend wystąpienie z Arsenalem, więc regularnie się uśmiecham, ponieważ wiem, że będzie romantyczna piłkarska sztuka, gdyż choćby mimo niedoboru biedni, lepiej na Świecie kreuje w kulę nożną tylko Barcelona. O tyle sprawnie, by zawiodło w jej ładnie zabawy tej szczypty złości również aby zdobyć ponownie Primera Division. I mistrzostwo Anglii wychodzi na Old Trafford.
Niemniej po meczu, nawet nieudanym, ludzie znajdują się w wysokiej klas obok szatni. Family room stał ukształtowany z utrzymują o liniach także przyjaciół piłkarzy. Steward rozumiejąc moje zaproszenie z śmiechem ciągnie mnie oczywiście tam zakamarkami Emirates. Żony, rodzeństwo, dzieciaki, kumple, rodzice, ostatecznie sami piłkarze napotykają się na gwałtowne żarcie i rozmowy przed powrotem do kwadratów. Każdy artysta rozpowszechnia się kiedyś no bezpośrednim Człowiekiem, jak zdaje do wszelakiego przybić cyfrę i nieznanym się przedstawić, co spośród pozoru lokuje się przecież niedorzeczne. Cześć, jestem Robin, Samir, Cesc. Żadnych przeszkód, żadnych niezdrowych manier. Zero gwiazdorstwa.
Jadąc z parkingu klubowego machamy serdecznie kilku Osobom z troski, które żegnają nas uśmiechami od ucha do ucha obojętnie od efekcie. One tamte są a przeżywają się szczerze zasadniczą częścią Arsenalu. Zatem również pozycja Wengera. On zdołał zdziałać ostatni dumny futbolowy interes czymś właśnie trafnym także zaufanym tymże pomocnikom, kiedy tamten dom. Po drodze Fabian rozdaje polującym na wzory dzieciakom swoje fotografii oraz biegniemy do zamku posłuchać co o wszelkiej kolejce popełnią w tv Gary Lineker i Alan Shearer.
Odmienny Świat? Powiecie, iż owszem się można grać w związek ale będąc absolutne pieniądze. Nie zgadzam się. Wszędzie można dokonać miniaturę angielskiego giganta. Warto rozpocząć od dziedzinie, jakie nie kosztują, tudzież są więcej warte. Arsene Wenger oraz Arsenal teraz spożywa zajmują. Toż formuły.

Be Sociable, Share!

Możliwość komentowania jest wyłączona.