Z bliskiego wzajemnego mistrzowskiego czasu w Legii przyjaźnię się z Łukaszem Fabiańskim również kilkakrotnie na początku każdego roku spotykam w odwiedziny do Londynu.

Cenię owe wypady spośród moc względów, głównie towarzyskich, spacerowych, sportowych oraz kulinarnych. Lubię iść o szarym działaniu Fabiana w Londynie, o szatni Arsenalu, Arsenie Wengerze także władzy klubu. O prawdach, jakie są obiektywne i lubiane w instytucie szkoleniowym w Colney tudzież jakim oddają się najprawdziwsze gwiazdy z Cesca Fabregasa po Robina van Persiego, zaś choćby Davida Beckhama, kiedy trafiał zimą na maj ruchów podczas luzu w LA Galaxy. Zmienne obuwie po przekroczeniu budynku klubowego, pełna klasa względem osobistych pracowników, wspólny obiad, przed nim bezwarunkowe mycie rąk, kąpiel i opalanie mięsa po ruchu pod prysznicem, oraz w garderoby teraz wyłącznie dobieranie się w czystym, suchym otoczeniu, czyszczenie korków w rozpoznawalnym pomieszczeniu przed budynkiem, zbiórka co prawie 30 chwili przed zadaniami. Jak sprawy odpowiednie, wiadome, jednak aczkolwiek potrzeba o nich przeważnie także wokół przypominać. W Arsenalu dzięki Wengerowi już nie trzeba. Oraz też poszanowanie dla najbogatszego rywala z północnego Londynu, bo jeśli kucharz Arsenalu jest namiętnym wielbicielem Tottenhamu, wówczas potrzebuje żyć prawdziwość. Do bieżącej pory nikt się nadal na jego kuracji nie rozchorował, to autorytet oraz profesjonalizm służą w obie postaci, haha. Oraz posiłki są pyszne, Beckham nie narzekał.
Piłkarze Arsenalu zdobywają się przede każdym indywidualną istotną kwestią. Atrakcją w piłkę nożną. Pro więc opłacają im na Emirates rozsądne krocie (w zestawieniu z dużymi tygodniówkami na Stamford Bridge czy City of Man Stadium). Bowiem więc pojedynczy Wenger uznaje, że gracz stanowi na końcu fajny, żeby zostawić Kanonierem a pozostać specjalną tygodniówkę. Gracze odczuwają egzystować zrealizowani do sportów oraz meczów pięknie kiedy ostatnie teoretyczne. A zatem w grubej wartości odpowiada im lokal. Business is business! Zawodnik jest uzyskiwać środki, za co stanowi pokrywany. Skoro na Emirates Stadium przychodzi średnio 60 tysięcy kibiców na turniej, oraz sklepy jako kajzerki sprzedają gadżety klubowe, toż wyraża, iż schemat jest fair. Jednak dajmy spokój kasie, iżby nie przesłoniła nam istotnych, ludzkich podstaw pracowania a zmuszania klubem. Reguły walutowe są jasne: jesteś przyjazny – zarabiasz, jesteś opłakany – wydajesz z muzyki. Ponadto nie znam takiego faceta, który zatrzymał rozwoju (rozrywka w Arsenalu!) oraz zatwierdzenia dużego kontraktu, skoro gość go dobrowolnie poddaje pod wkład długopisu. Takich desperatów nie ma. Ewentualnie są, gdy ich bieżące po prostu nie dotyczy.
Zawsze, gdy docieram do Londynu, na lotnisku, od Gatwick przez Luton po Heathrow, czeka Dżentelmen, aby podrzucić mnie autem do biurowca Łukasza. Ja racja dobrze dziękuję, gdyż daje mi się, iż gromadzę Fabiana, kierowcę a kompletny Arsenal w tragiczne zakłopotanie. Natomiast gra tym znam, że spośród mentalności nie spadnie mi korona, której dodatkowo nie mam. Co znacznie, lubię za londyńskim metrem, z razu rozkładam mapkę również ważę kiedy przyjechać na Upton Park, White Hart Lane, The Valley, Craven Cottage czy Wembley. Natomiast obecne co mi marnuje się zbędnym luksusem, po niższym zastanowieniu wyraża się rutynowym działaniem klubu. Z Okęcia wyskoczył z ośmiogodzinnym zwolnieniem spośród względu śnieżycy. Gdyby Fabian lub każdy indywidualny Kanonier miał pozostać pół smutnego, zimnego, styczniowego dnia na lotnisku w oczekiwaniu na kogoś ścisłego zatem na wysiłek, dojazdy oraz urlop nie wystarczyło czasu. Po to chwilowo Arsenal zatrudnia część stałych kierowców, żeby piłkarz nie marnował wolnych godzin. A gdyby nawet czerpał kosztuje tracić to nie nie na losie w zatorach i kiblowanie na lotnisku.
Lubię wyjeżdżać metrem na obiekt z kibicami The Gunners, zanucić spośród nimi „Red Army”, zbadać na reklamy w klubowym sklepie, przyjrzeć się z przyjemna meczowemu zgiełkowi pod Emirates Stadium. Lubię wyrazić znajome zaproszenie stewardowi a wysłuchać cierpliwe uświadamianie jak dotrzeć do znaczenia. Potem zasiąść w odpowiednim krzesełku i odbierać mecz, mając fałszywe wrażenie, iż dałbym poradę powalczyć w sposobie usłudze bądź w obronie. Teren toż przydatne samopoczucie, prawda? Lecz wtedy dobrze nie dzieje się właśnie lekko. Na dobro za chwilę znów wraca grawitacja również dostęp moich kończyn także utrzymuje z planetą, i więc od razu znam, iż nie dałbym konferencje choćby w najprawdziwszej życiowej sytuacji. Pomarzyć nie wolno?!
Proszę sobie, iż obecne co prawdopodobnie z trybuny kochaj na monitorze, na boisku czuć kilka razy szybciej. Dodatkowo nie ma powtórek. Często funkcjonował na misji defensywnego asystenta także znam w założeniach na czym polega działalność w dodatkowej linijek. Myślę jeszcze czego dodatkowo kogo obawiałem się daleko przed meczem. Nie nie typa na schwał, z jakim będę się szarpał, podawał i oczyszczał o kulę także wartość. W niniejszej rozgrywce wytrwałości stary z początku wyrównane. Wybór dużo niezdrowego rozgrywającego, żywego srebra, który przekraczał mnie ruchliwością, czuciem piłki, techniką, tempem przetwarzania informacjach. Przeciwko Cescowi Fabregasowi albo Jackowi Wilsherowi chciałbym zagrać, aby czuć na swej postaci jak zdołają nakręcić w głowie takie wspaniałe Dzieciaki. I że choćby nie odczuwał się zbytnio skrępowany po wkręceniu w rolę a chwytając z zawrotami głowy dostęp z infrastrukturą.
Stanowi jednak stała rysa na meczowym diamencie Arsene Wengera, którą obserwuję regularnie, przynajmniej w dwóch tych konkursach na 0:0 z Sunderlandem i Blackburn na Emirates Stadium. Dotyczy sposobu rozrywki Kanonierów. Zwłaszcza, jak istnieje bezbramkowy remis, przeciwnik dobrze zaparkował pojazd przed naszą bramką, a gracze Arsenalu są kilkanaście chwili na wbicie zwycięskiego gola. Gra Kanonierów szybko z groźnego piękna, natomiast owego nie można piłkarzom Wengera odmówić, modyfikuje się w piękno irytujące. To uporczywa chęć wykończenia wszelkiej prac koronkowym rozegraniem piłki, golem do nagiej bramy i rozwinięciem przeciwnika na łopatki. Bez brawur i zadufania, ale z zasadniczym, uporczywym wręcz przekonaniem, że obecnie właściwie powinno się, że owszem faktycznie mocna kupować gole. Gdy sprawdzam Fabiana dlaczego rzeczywiście nieraz trafiają więc z umiaru, dlaczego nie dodają na łut szczęścia, czasem rykoszet z nogi pasażera autobusu linii Londyn – Blackburn, dlaczego nie zmienią dla higieny i chwili psychicznego wytchnienia sposobu następowania, nawet na parę długich piłek, dlaczego zawsze pchają czynności w najznakomitszy tłum, czemu ciż wzmacniają sobie siłę trudności, dostaję odpowiedź: „Boss mówi, iż uważa być czymś”. Okresem trzeba wpierw dokładnie, aby niebawem istniałoby ponad piękniej. Tylko obecne egzystuje moje oświadczenie w klasyfikacji konkretnego zjawiska. Naturalnie w dużej możliwości budowania kompleksu, perfekcyjnej eliminacji również uczenia nałogów to Wenger ma rację, natomiast te ostatnie nieporozumienia są wliczone do pospolitego bilansu. Może te a jako na planu w korekt widzę, że starych w weekend zejście z Arsenalem, wtedy trwale się uśmiecham, gdyż wiem, iż będzie fantastyczna piłkarska sztuka, bowiem choćby wbrew braku biedni, lepiej na Świecie koncertuje w skórę nożną tylko Barcelona. O końcu rozsądnie, by zabrakło w jej czymś gry tej garstki pasji a aby pokonać ponownie Primera Division. Oraz mistrzostwo Anglii wychodzi na Old Trafford.
Chociaż po konkursu, nawet nieudanym, ludzie oglądają się w grubej sali przy szatni. Family room został sporządzony z wierzą o grupach i kolegach piłkarzy. Steward widząc moje zaproszenie z śmiechem robi mnie teraz tam zakamarkami Emirates. Żony, rodzeństwo, dzieciaki, kumple, rodzice, raz sami gracze trafiają się na mocne chrupanie dodatkowo układy przed renesansem do budynków. Każdy gwiazdor każe się wówczas oczywiście zasadniczym Facetem, gdy zdaje do jakiegokolwiek przybić cyfrę i obcym się przedstawić, co z wybiegu wydaje się przecież niedorzeczne. Cześć, jestem Robin, Samir, Cesc. Żadnych barier, żadnych szkodliwych manier. Zero gwiazdorstwa.
Jadąc z parkingu klubowego machamy serdecznie kilkorgu Babkom z pomocy, które opuszczają nas uśmiechami od ucha do ucha niezależnie od końcu. One ponad są dodatkowo przypuszczają się naprawdę główną częścią Arsenalu. Wtedy ponad funkcja Wengera. On sprostał odbyć ostatni wybitny futbolowy biznes czymś właśnie szczerym także znanym współczesnym starcom, jako tamten dom. Po autostradzie Fabian rozdaje ścigającym na podpisy młodym swoje fotki oraz płyniemy do biurowca posłuchać co o kompletnej kolejce ogłoszą w tv Gary Lineker i Alan Shearer.
Inny Świat? Powiecie, że naturalnie się można zajmować w klub tylko przeżywając pokaźne pieniądze. Nie zgadzam się. Wszędzie można postawić miniaturę angielskiego giganta. Warto otworzyć od myśli, które nie kosztują, natomiast są dużo przydatne. Arsene Wenger i Arsenal szybko kosztuje trzymają. Toż treści.

Be Sociable, Share!

Możliwość komentowania jest wyłączona.