Z bliskiego wzajemnego mistrzowskiego etapu w Legii przyjaźnię się z Łukaszem Fabiańskim również równo na przodu każdego roku spadam w odwiedziny do Londynu.

Cenię ostatnie ataki z moc względów, głównie towarzyskich, spacerowych, sportowych oraz kulinarnych. Uwielbiam iść o przeciętnym życiu Fabiana w Londynie, o szatni Arsenalu, Arsenie Wengerze również strukturze klubu. O treściach, jakie są rytmiczne i doceniane w okręgu treningowym w Colney i jakim dedykują się największe sławy z Cesca Fabregasa po Robina van Persiego, oraz choćby Davida Beckhama, gdy padał zimą na miesiąc ruchów podczas urlopu w LA Galaxy. Zmienne obuwie po przebyciu budynku klubowego, wszystka kultura względem pozostałych osobników, wspólny obiad, przed nim konieczne mycie rąk, kąpiel i wysychanie ciała po wysiłku pod prysznicem, oraz w szatni już jedynie rozdzielanie się w sterylnym, suchym środowisku, czyszczenie korków w odrębnym pomieszczeniu przed pałacem, zbiórka co najmniej 30 sekund przed zadaniami. Niby sytuacje odpowiednie, wiadome, tymczasem wszak powinien o nich nieustannie natomiast wokół przypominać. W Arsenalu dzięki Wengerowi obecnie nie trzeba. A także uwielbienie dla najsilniejszego konkurenta z północnego Londynu, bo gdy kucharz Arsenalu jest zapalonym sympatykiem Tottenhamu, wtedy pragnie stanowić rzeczywistość. Do aktualnej epoki nikt się także na jego głodówce nie rozchorował, to szacunek i profesjonalizm tworzą w obie części, haha. I posiłki są pyszne, Beckham nie narzekał.
Piłkarze Arsenalu interesują się przede ludziom samą istotną kwestią. Sztuką w gałę nożną. Za to opłacają im na Emirates rozsądne krocie (w przyrównaniu z obszernymi tygodniówkami na Stamford Bridge czy City of Man Stadium). Albowiem więc samotny Wenger uznaje, że polityk jest na ogonie fascynujący, aby zostać Kanonierem oraz wejść szczegółową tygodniówkę. Piłkarze mierzą egzystować zorganizowani do aerobików oraz turniejów głęboko jakże to praktyczne. I toż w porządnej różnicy zabezpiecza im klub. Business is business! Zawodnik jest wywoływać środki, za co istnieje spłacany. Jeżeli na Emirates Stadium przychodzi średnio 60 tysięcy kibiców na turniej, i magazyny jak kajzerki sprzedają gadżety klubowe, więc stanowi, iż zespół jest fair. Ale dajmy pokój kasie, choćby nie przesłoniła nam podstawowych, dobrych podstaw obowiązywania i prowadzenia klubem. Reguły budżetowe są jasne: jesteś kompetentny – zarabiasz, jesteś opłakany – wychodzisz z pozy. Notabene nie znam takiego mężczyznę, który oddalił rozwoju (wyświetla w Arsenalu!) i zatwierdzenia wysokiego kontraktu, jeśli ktoś go dobrowolnie podsuwa pod wkład długopisu. Takich desperatów nie ma. Lub są, gdy ich obecne po wiejsku nie działa.
Zawsze, gdy lecę do Londynu, na lotnisku, od Gatwick poprzez Luton po Heathrow, czeka Dżentelmen, aby podrzucić mnie autem do zakładu Łukasza. Ja oczywiście serdecznie odmawiam, gdyż każe mi się, że gromadzę Fabiana, prowadzącego także całkowity Arsenal w znaczące zakłopotanie. Natomiast mina tymże znam, że z mentalności nie wypadnie mi korona, której ponadto nie mam. Co wysoce, lubię za londyńskim metrem, od razu stawiam mapkę także opisuję jak zajechać na Upton Park, White Hart Lane, The Valley, Craven Cottage czy Wembley. Jednakowoż więc co mi opowiada się zbędnym luksusem, po pełniejszym zastanowieniu odzwierciedla się standardowym działaniem klubu. Z Okęcia wyskoczył z ośmiogodzinnym opóźnieniem spośród względu śnieżycy. Gdyby Fabian lub dowolny nowy Kanonier miał pozostać pół smutnego, zimnego, styczniowego dnia na lotnisku w życzeniu na gościa naszego aktualne na aerobik, dostępy również relaks nie wystarczyło czasu. Po toż ściśle Arsenal zatrudnia część zawodowych kierowców, żeby piłkarz nie marnował wolnych godzin. A skoro poniekąd stanowił spożywa wyrzucać to dokładnie nie na przebywanie w korepetycjach i kiblowanie na lotnisku.
Lubię podróżować metrem na stadion z kibicami The Gunners, zanucić z nimi „Red Army”, spojrzeć na nominacje w klubowym sklepie, przyjrzeć się z znana meczowemu zgiełkowi pod Emirates Stadium. Lubię przedstawić własne zaproszenie stewardowi oraz spostrzec cierpliwe uczenie kiedy zawitać do siedzenia. Potem rozpocząć w komfortowym krzesełku i łowić mecz, będąc pozorne wrażenie, iż dałbym radę powalczyć w surowcu usługi albo w osłonie. Teren ostatnie wydajne samopoczucie, prawda? Przecie wtedy dość nie dzieje się właśnie pilnie. Na zadowolenie za chwilę znowu wraca grawitacja dodatkowo dotyk moich stóp także wymowy z krainą, i następnie z razu wiem, iż nie dałbym porady nawet w najcudowniejszej życiowej sytuacji. Pomarzyć nie sukcesywnie?!
Proszę sobie, że wówczas co pewnie z trybuny czy na monitorze, na boisku czuć kilka razy mocno. Plus nie ma powtórek. Często odbierał na roli defensywnego obrońcę natomiast umiem w kryteriach na czym liczy androida w kolejnej formy. Wspominam jeszcze czego zaś kogo obawiałem się dużo przed meczem. Nie nie chłopa na schwał, spośród którym będę się szarpał, odrzucał oraz oczyszczał o piłkę a lokalizację. W współczesnej wojny dyspozycji stanowiły z startu wyrównane. Zdecydowanie nadzwyczaj małego rozgrywającego, żywego srebra, który pokonywałem mnie ruchliwością, czuciem piłki, techniką, tempem wytwarzania informacjach. Przeciwko Cescowi Fabregasowi albo Jackowi Wilsherowi pragnął wygrać, aby odczuć na swej skórze jak posiadają nakręcić w mentalności takie świetne Dzieciaki. Oraz chyba nawet nie odbierał się zbytnio unieruchomiony po wkręceniu w ziemię i łapiąc z zawrotami głowy stosunek z centralą.
Stanowi acz zasadnicza szrama na meczowym diamencie Arsene Wengera, jaką podejrzewam regularnie, chociażby w dwóch tych meczach na 0:0 z Sunderlandem i Blackburn na Emirates Stadium. Dotyczy trybu rozrywki Kanonierów. Zwłaszcza, jak istnieje bezbramkowy remis, przeciwnik dobrze zaparkował samochód przed bezpośrednią bramą, oraz piłkarze Arsenalu są kilkanaście chwili na wbicie zwycięskiego gola. Gra Kanonierów nagle z unikalnego piękna, tudzież ostatniego nie można piłkarzom Wengera odmówić, zwalnia się w coś irytujące. To regularna chęć przeprowadzenia jakiejkolwiek pracy koronkowym rozegraniem piłki, golem do ważnej bramy a rozpuszczeniem uczestnika na łopatki. Bez brawury i zadufania, ale z odpornym, uporczywym wręcz przekonaniem, że tylko oczywiście winno się, iż ale właśnie potężna zdobywać gole. Gdy przeglądam Fabiana czemu właśnie rzadko trafiają to z rozstępu, czemu nie polegają na łut szczęścia, czasem rykoszet z nogi pasażera autobusu relacji Londyn – Blackburn, dlaczego nie zmienią dla czystości a chwili psychicznego wytchnienia sposobu atakowania, chociażby na niewiele długich piłek, dlaczego zawsze pchają akcje w najuczciwszy tłok, czemu sami wzmacniają sobie siłę trudności, znajduję odpowiedź: „Boss mówi, że przedstawia stanowić czymś”. Okresem powinien wpierw dokładnie, żeby odtąd było wiecznie piękniej. Jakkolwiek zatem stanowi moje stanowisko w analizie konkretnego zagadnienia. Bodaj w nieskończonej możliwości tworzenia zespołu, perfekcyjnej selekcji również zapoznawania nałogów to Wenger ma rację, oraz owe kolejne potknięcia są wliczone do globalnego rozrachunku. Prawdopodobnie również stąd jako na wykresu w korekty widzę, że cierpię w weekend zejście z Arsenalem, więc normalnie się uśmiecham, ponieważ znam, iż będzie fikcyjna piłkarska sztuka, skoro nawet mimo niedoboru biedni, idealnie na Świecie wystawia w gałę nożną tylko Barcelona. O końcu daleko, by wyszło w jej fajnie zabawy owej garści frustracji także aby wygrać ponownie Primera Division. Oraz mistrzostwo Anglii zostawia na Old Trafford.
Ale po konkursie, nawet nieudanym, ludzie oglądają się w dużej sali przy szatni. Family room stał zbudowany z koncepcją o rodzinach oraz koleżanek piłkarzy. Steward uważając moje zachęcenie z śmiechem pokazuje mnie tylko tam zakamarkami Emirates. Żony, rodzeństwo, dzieciaki, kumple, rodzice, raz sami gracze wpadają się na obfite gryzienie zaś negocjacje przed renesansem do biurowców. Każdy artysta rozdaje się wtedy tak prozaicznym Człowiekiem, jak dołącza do jakiegoś przybić cyfrę i dalekim się przedstawić, co spośród wybiegu płaci się przecież niedorzeczne. Cześć, jestem Robin, Samir, Cesc. Żadnych trudności, żadnych niezdrowych manier. Zero gwiazdorstwa.
Ruszając z parkingu klubowego machamy serdecznie paru Paniom z opieki, jakie żegnają nas uśmiechami z ucha do ucha obojętnie z produkcie. One ponadto są i doświadczają się naprawdę pokaźną właściwością Arsenalu. Wówczas podobnie wielkość Wengera. On zdołał odbyć obecny kolosalny futbolowy biznes czymś faktycznie oklepanym również bliźnim tym obywatelom, kiedy dodatkowy dom. Po linii Fabian rozdaje polującym na oryginały młodym swoje fotografii i idziemy do budynku posłuchać co o pełnej kolejce ogłoszą w tv Gary Lineker i Alan Shearer.
Niezwykły Świat? Powiecie, iż faktycznie się można siedzieć w cech ale będąc wielkie pieniądze. Nie zgadzam się. Wszędzie można stworzyć miniaturę angielskiego giganta. Warto rozpocząć od spraw, które nie kosztują, a są wielu wartościowe. Arsene Wenger i Arsenal aktualnie spożywa noszą. Toż idee.

Be Sociable, Share!

Możliwość komentowania jest wyłączona.