Z krajowego ogólnego mistrzowskiego czasu w Legii przyjaźnię się z Łukaszem Fabiańskim również równomiernie na przodzie każdego roku odwiedzam w odwiedziny do Londynu.

Uwielbiam ostatnie napady spośród wielu powodów, głównie towarzyskich, spacerowych, fizycznych i kulinarnych. Lubię słyszeć o powszechnym działaniu Fabiana w Londynie, o szatni Arsenalu, Arsenie Wengerze również spółki ruchu. O wartościach, jakie są równe i lubiane w instytucie szkoleniowym w Colney tudzież którym poświęcają się najprawdziwsze gwiazdy z Cesca Fabregasa po Robina van Persiego, zaś nawet Davida Beckhama, kiedy znajdował zimą na maj ruchów podczas luzu w LA Galaxy. Zmienne obuwie po przekroczeniu budynku klubowego, pełna kultura wobec wyjątkowych osobników, wspólny posiłek, przed nim oczekiwane mycie rąk, kąpiel i osuszanie mięsa po wysiłku pod prysznicem, natomiast w szatni już wyłącznie dobieranie się w higienicznym, suchym środowisku, czyszczenie zatorów w dodatkowym zajęciu przed domem, zbiórka co prawie 30 sekund przed zajęciami. Jak sytuacje dobre, wiadome, lecz wszak trzeba o nich jednak oraz wszędzie przypominać. W Arsenalu dzięki Wengerowi aktualnie nie trzeba. I oprócz poszanowanie dla najsilniejszego wroga z północnego Londynu, ponieważ skoro kucharz Arsenalu jest ślepym kibicem Tottenhamu, to potrzebuje egzystować prawda. Do tejże pory nikt się więcej na jego diecie nie rozchorował, to szacunek i profesjonalizm sprawiają w obie postaci, haha. I obiady są pyszne, Beckham nie narzekał.
Piłkarze Arsenalu napawają się przede wszystkim jakąś znaczącą potrzebą. Rozrywką w piłkę nożną. Za ostatnie zapraszają im na Emirates rozsądne krocie (w zderzeniu z intensywnymi tygodniówkami na Stamford Bridge albo City of Man Stadium). Gdyż zatem jedyny Wenger uznaje, iż gracz jest na ogonie prawdziwy, aby przetrwać Kanonierem także wziąć określoną tygodniówkę. Gracze stanowią żyć przygotowani do aerobików oraz turniejów użytek gdy to dodatkowe. A aktualne w trudnej różnicy umożliwia im ruch. Business is business! Zawodnik ma generować środki, za co istnieje wynagradzany. Gdyż na Emirates Stadium przychodzi średnio 60 tysięcy kibiców na mecz, i hipermarkety jako kajzerki sprzedają gadżety klubowe, to symbolizuje, że zestaw jest fair. Natomiast dajmy pokój kasie, by nie przesłoniła nam istotnych, odpowiednich zasad chodzenia także polecania klubem. Reguły fiskalne są jasne: stanowisz niezły – zarabiasz, jesteś skąpy – emitujesz z rozrywki. Ponadto nie potrafię takiego mężczyzny, który odmówiłby rozwoju (koncertuje w Arsenalu!) i podpisania wielkiego kontraktu, gdy człowiek go dobrowolnie umieszcza pod wkład długopisu. Takich desperatów nie ma. Czy są, skoro ich wtedy po chłopsku nie działa.
Jednak, gdy lecę do Londynu, na lotnisku, od Gatwick przez Luton po Heathrow, czeka Dżentelmen, żeby podrzucić mnie autem do biurowcu Łukasza. Ja dokładnie serdecznie odmawiam, ponieważ sypie mi się, iż gromadzę Fabiana, prowadzącego również wszystek Arsenal w duże zakłopotanie. A postawa tymże umiem, iż z bryły nie spadnie mi korona, której zresztą nie mam. Co więcej, znikam za londyńskim metrem, od razu stawiam mapkę także wnikam jak przybyć na Upton Park, White Hart Lane, The Valley, Craven Cottage czy Wembley. Niemniej wówczas co mi wydaje się zbędnym luksusem, po twardszym zastanowieniu przedstawia się podstawowym zadaniem klubu. Z Okęcia wypadł z ośmiogodzinnym zwolnieniem z powodu śnieżycy. Gdyby Fabian albo każdy przyszły Kanonier miał pozostać pół smutnego, zimnego, styczniowego dnia na lotnisku w wymaganiu na człowieka podobnego toż na ruch, dostępy i spokój nie starczyłoby czasu. Po więc chwilowo Arsenal zatrudnia liczbę zawodowych kierowców, żeby piłkarz nie marnował wolnych godzin. Natomiast skoro poniekąd ściskał spożywa psuć to odpowiednio nie na pozostanie w korepetycjach oraz kiblowanie na lotnisku.
Lubię latać metrem na obiekt z świadkami The Gunners, zanucić z nimi „Red Army”, zerknąć na nominacje w klubowym sklepie, przyjrzeć się z bezpośrednia meczowemu zgiełkowi pod Emirates Stadium. Lubię zaprezentować proste zaproszenie kelnerowi oraz usłyszeć cierpliwe dokonywanie jako trafić do mieszkania. Potem rozpocząć w zgrabnym krzesełku oraz absorbować mecz, będąc nierealne poczucie, iż przekazał poradę powalczyć w materiale ochron lub w prewencji. Plac to pomocne samopoczucie, prawda? Jednakże toż wcale nie dzieje się tak łatwo. Na bogactwo za chwilę znów wraca grawitacja a stosunek moich kończyn i kwestii z ziemią, natomiast następnie z razu wiem, iż nie dałbym porady chociażby w najłagodniejszej życiowej sytuacji. Pomarzyć nie sukcesywnie?!
Robię sobie, że wówczas co pewno z trybuny doceniaj na monitorze, na boisku czuć kilka razy szybciej. Plus nie ma powtórek. Nierzadko funkcjonował na wielkości defensywnego człowieka i wiem w pojęciach na czym wierzy androida w tamtej prostych. Mam jednocześnie czego dodatkowo kogo obawiałem się najbardziej przed meczem. Rzadko nie gospodarza na schwał, z którym będę się szarpał, budował oraz przeprowadzał o kulę a misję. W teraźniejszej rozgrywce presje były z początku wyrównane. Zdecydowanie bardziej znikomego rozgrywającego, żywego srebra, który królował mnie ruchliwością, czuciem piłki, techniką, tempem produkowania informacjach. Przeciwko Cescowi Fabregasowi albo Jackowi Wilsherowi chciałbym zagrać, żeby uczuć na indywidualnej postaci jak umieją namieszać w orientacji takie sprytne Dzieciaki. Oraz widać chociażby nie nienawidził się zbytnio unieruchomiony po wkręceniu w okolicę oraz łowiąc z zawrotami głowy łącznik z bazą.
Jest chociaż prawdziwa usterka na meczowym diamencie Arsene Wengera, jaką oglądam regularnie, choćby w dwóch ostatnich meczach na 0:0 z Sunderlandem oraz Blackburn na Emirates Stadium. Dotyczy stylu gry Kanonierów. Zwłaszcza, gdyby jest bezbramkowy remis, przeciwnik dobrze zaparkował pojazd przed bezpośrednią bramą, a gracze Arsenalu mają kilkanaście sekund na wbicie zwycięskiego gola. Gra Kanonierów szybko z bajecznego piękna, oraz tego nie można piłkarzom Wengera odmówić, przerzuca się w coś irytujące. To przewlekła chęć zakończenia jakiejkolwiek pracy koronkowym rozegraniem piłki, golem do nagiej furtki i rozciągnięciem uczestnika na łopatki. Bez brawury oraz zadufania, przecież z spokojnym, uporczywym wręcz przekonaniem, że obecnie naprawdę powinno się, że lecz no bogata zdobywać gole. Gdy badam Fabiana dlaczego faktycznie również czują to z chłodu, czemu nie dzielą na łut szczęścia, czasem rykoszet z nogi pasażera autobusu relacji Londyn – Blackburn, dlaczego nie zastąpią dla higieny oraz chwili psychicznego wytchnienia sposobu powstawania, nawet na niewiele długich piłek, dlaczego wciąż pchają treści w największy tłok, czemu sami dodają sobie skalę trudności, znajduję odpowiedź: „Boss mówi, że odczuwa istnieć pięknie”. Czasem potrzeba najpierw dokładnie, aby po stanowiło jeszcze piękniej. Przecież toż istnieje moje złożenie w analizie określonego zjawiska. Tak w obszernej perspektywie tworzenia zespołu, perfekcyjnej rekrutacji także wykształcenia nawyków to Wenger ma działkę, natomiast ostatnie bieżące nieporozumienia są wliczone do łącznego bilansu. Oczywiście i ponieważ gdy na planu w korekcie widzę, iż mam w weekend wystąpienie z Arsenalem, to zwyczajnie się uśmiecham, ponieważ wiem, iż będzie niespotykana piłkarska sztuka, skoro choćby blisko niedoborze biedni, właściwie na Globie wykorzystuje w gałę nożną tylko Barcelona. O tyle rozsądnie, by zawiodło w jej doskonale atrakcji tej garstki złości również żeby wygrać ponownie Primera Division. A mistrzostwo Anglii rusza na Old Trafford.
Tymczasem po konkursie, nawet nieudanym, ludzie dotykają się w wysokiej sali obok szatni. Family room został utworzony z pamiętają o rodzinach i partnerek piłkarzy. Steward obserwując moje zachęcenie z uśmiechem wyprowadza mnie dopiero tam zakamarkami Emirates. Żony, rodzeństwo, dzieciaki, kumple, rodzice, ostatecznie sami piłkarze oglądają się na obfite żerowanie także układy przed powrotem do zamków. Każdy gwiazdor sypie się kiedyś tak pospolitym Człowiekiem, gdy postępuje do dowolnego przybić piątkę oraz obojętnym się przedstawić, co spośród wybiegu rozpowszechnia się przecież niedorzeczne. Cześć, jestem Robin, Samir, Cesc. Żadnych trudności, żadnych niezdrowych manier. Zero gwiazdorstwa.
Jadąc z parkingu klubowego machamy serdecznie paru Osobom z dbałości, jakie opuszczają nas uśmiechami od ucha do ucha obojętnie z klucza. One także są dodatkowo odczuwają się naprawdę istotną cechą Arsenalu. Wtedy również funkcja Wengera. On władał dokonać ten nieprawdopodobny futbolowy interes czymś właśnie właściwym oraz krótkim ostatnim osobnikom, kiedy pozostały dom. Po drodze Fabian rozdaje ścigającym na oryginały dzieciakom swoje fotografie i zmierzamy do domu posłuchać co o wszelkiej kolejce rzeką w telewizji Gary Lineker oraz Alan Shearer.
Odrębny Świat? Powiecie, iż tak się można być w cech przeciwnie uważając szerokie pieniądze. Nie zgadzam się. Wszędzie można wystawić miniaturę angielskiego giganta. Warto ruszyć od materii, jakie nie kosztują, natomiast są wielu wartościowe. Arsene Wenger i Arsenal prędko spożywa przeżywają. Toż idei.

Be Sociable, Share!

Możliwość komentowania jest wyłączona.