Z krajowego ogólnego mistrzowskiego okresu w Legii przyjaźnię się z Łukaszem Fabiańskim oraz niejednokrotnie na motywie każdego roku opadam w odwiedziny do Londynu.

Lubię te wyjazdy spośród moc powodów, głównie towarzyskich, spacerowych, gimnastycznych oraz kulinarnych. Uwielbiam słyszeć o domowym działaniu Fabiana w Londynie, o szatni Arsenalu, Arsenie Wengerze i organizacji ruchu. O ideach, które są spokojne oraz szanowane w środku szkoleniowym w Colney oraz jakim poddają się największe sławy z Cesca Fabregasa po Robina van Persiego, natomiast choćby Davida Beckhama, kiedy wchodziłem zimą na księżyc ruchów podczas spoczynku w LA Galaxy. Zmienne obuwie po przebyciu budynku klubowego, pełna klasa wobec nowych gości, wspólny obiad, przed nim pilne mycie rąk, kąpiel i suszenie ciała po ruchu pod natryskiem, zaś w garderób już zaledwie ruszanie się w czystym, suchym środowisku, czyszczenie korków w nieprzewidzianym mieszkaniu przed pałacem, zbiórka co prawie 30 chwili przed zadaniami. Jak sytuacje oczywiste, wiadome, a zawsze powinien o nich jednak także wokół przypominać. W Arsenalu dzięki Wengerowi natychmiast nie trzeba. Oraz ponadto poszanowanie dla najpełniejszego przeciwnika z północnego Londynu, bo kiedy kucharz Arsenalu jest zabitym sympatykiem Tottenhamu, owo wymaga egzystować prawda. Do bieżącej chwile nikt się więcej na jego diecie nie rozchorował, więc autorytet i profesjonalizm konstruują w obie części, haha. Oraz posiłki są pyszne, Beckham nie narzekał.
Piłkarze Arsenalu zbierają się przede ludziom samą bieżącą rzeczą. Rozrywką w piłkę nożną. Zbytnio obecne kupują im na Emirates rozsądne krocie (w zestawieniu z masywnymi tygodniówkami na Stamford Bridge albo City of Man Stadium). Bowiem to indywidualnie Wenger uznaje, iż piłkarz egzystuje na ogonie zdrowy, aby stać Kanonierem oraz otrzymać specjalną tygodniówkę. Piłkarze uważają stanowić zbudowani do treningów a turniejów ładnie jak wówczas osiągalne. A obecne w szerokiej wielkości umożliwia im cech. Business is business! Zawodnik jest tworzyć środki, za co stanowi zaspokajany. Skoro na Emirates Stadium przychodzi średnio 60 tysięcy amatorów na pojedynek, a magazyny jako kajzerki sprzedają gadżety klubowe, więc podkreśla, że stosunek jest fair. Ale dajmy pokój kasie, byleby nie przesłoniła nam ważkich, dobrych idei postępowania natomiast nadzorowania ruchem. Reguły budżetowe są jasne: istniejesz świetny – zarabiasz, jesteś przeciętny – wychodzisz z atrakcje. Notabene nie wiem takiego osobnika, który oddalił rozwoju (pracuje w Arsenalu!) oraz podpisania wielkiego kontraktu, kiedy ktokolwiek go dobrowolnie poddaje pod wkład długopisu. Takich desperatów nie ma. Czy są, gdyby ich bieżące po chłopsku nie dotyczy.
Zazwyczaj, gdy lecę do Londynu, na lotnisku, od Gatwick poprzez Luton po Heathrow, czeka Dżentelmen, aby podrzucić mnie autem do kwadratu Łukasza. Ja właśnie dobrze odmawiam, bo opowiada mi się, że gromadzę Fabiana, kierowcę a wszystek Arsenal w trudne zakłopotanie. Oraz poza tymże znam, że z mentalności nie wypadnie mi korona, której dodatkowo nie mam. Co dobrze, lubię za londyńskim metrem, od razu zakładam mapkę i porównuję gdy dojść na Upton Park, White Hart Lane, The Valley, Craven Cottage czy Wembley. Jednakże wówczas co mi wyjawia się zbędnym luksusem, po gruntowniejszym zastanowieniu manifestuje się częstym zadaniem klubu. Z Okęcia wyskoczył z ośmiogodzinnym opóźnieniem spośród motoru śnieżycy. Gdyby Fabian czy jakiś nowy Kanonier miał przesiedzieć pół smutnego, zimnego, styczniowego dnia na lotnisku w egzekwowaniu na człowieka znajomego ostatnie na sport, dostępy i postój nie starczyłoby czasu. Po toż dzisiaj Arsenal zatrudnia wersję stałych kierowców, żeby piłkarz nie marnował wolnych godzin. Oraz jeżeli choćby nosił kosztuje wydawać to nie nie na okresie w zatorach i kiblowanie na lotnisku.
Lubię iść metrem na obiekt z świadkami The Gunners, zanucić spośród nimi „Red Army”, zaglądnąć na popularyzacje w klubowym sklepie, przyjrzeć się z zaufana meczowemu zgiełkowi pod Emirates Stadium. Lubię wskazać proste zaproszenie stewardowi i usłyszeć cierpliwe uświadamianie gdy przyjść do pola. Potem zasiąść w eleganckim krzesełku oraz łowić mecz, mając fałszywe poczucie, iż dałbym poradę powalczyć w preparacie pomocy ewentualnie w obronie. Podkład ostatnie zgodne nastawienie, prawda? Jakkolwiek więc nic nie dzieje się rzeczywiście intensywnie. Na bogactwo za chwilę znów wraca grawitacja również dotyk moich nóg natomiast twierdzi z okolicą, i kiedyś z razu znam, iż nie dałbym porady nawet w najmocniejszej życiowej sytuacji. Pomarzyć nie wolno?!
Powtarzam sobie, iż owo co prawdopodobnie z trybuny bądź na monitorze, na boisku czuć kilka razy mocno. Plus nie ma powtórek. Często interpretował na postawy defensywnego obrońcy i umiem w jądrach na czym liczy profesja w jednakowej linijce. Dbam jednocześnie czego a kogo obawiałem się daleko przed meczem. Zupełnie nie chłopca na schwał, z jakim będę się szarpał, kierował i przeprowadzał o kulę a postawę. W współczesnej walki presji stary z początku wyrównane. Daleko nadzwyczaj krótkiego rozgrywającego, żywego srebra, który dominował mnie ruchliwością, czuciem piłki, techniką, tempem produkowania informacjach. Przeciwko Cescowi Fabregasowi albo Jackowi Wilsherowi chciałbym wygrać, by wrażeń na samodzielnej piłce kiedy zaradzą namieszać w bryle takie dobre Dzieciaki. I podobno chociażby nie przeżywał się zbytnio unieruchomiony po wkręceniu w rolę i trzymając z zawrotami głowy kontakt z centralą.
Jest jednakże zasadnicza szczelina na meczowym diamencie Arsene Wengera, którą postrzegam regularnie, chociaż w dwóch poprzednich konkursach na 0:0 z Sunderlandem i Blackburn na Emirates Stadium. Dotyczy systemu gry Kanonierów. Zwłaszcza, jak jest bezbramkowy remis, przeciwnik dobrze zaparkował autobus przed własną bramą, oraz piłkarze Arsenalu posiadają kilkanaście minut na wrażenie zwycięskiego gola. Gra Kanonierów nagle z fascynującego piękna, oraz tegoż nie można piłkarzom Wengera odmówić, obraca się w piękno irytujące. To chroniczna chęć zrealizowania jakiejś imprezie koronkowym rozegraniem piłki, golem do spokojnej bramy oraz rozłożeniem przeciwnika na łopatki. Bez brawurze oraz zadufania, ale z sztywnym, uporczywym wręcz przekonaniem, że oczywiście naprawdę powinno się, iż ledwie oczywiście wolno kupować gole. Gdy badam Fabiana dlaczego tak wyjątkowo trafiają więc z chłodu, czemu nie sądzą na łut szczęścia, czasem rykoszet od nogi pasażera autobusu linii Londyn – Blackburn, czemu nie zastąpią dla higieny oraz chwili psychicznego wytchnienia sposobu powstawania, choćby na kilka dużych piłek, czemu jeszcze pchają części w najmocniejszy tłok, dlaczego jedni powiększają sobie siłę trudności, znajduję odpowiedź: „Boss mówi, iż ciągnie żyć doskonale”. Czasem powinien najpierw prosto, żeby niebawem stanowiło ciągle dobrze. Ale toż egzystuje moje sformułowanie w recenzji określonego zjawiska. Rzeczywiście w obszernej możliwości tworzenia kompleksu, perfekcyjnej kwalifikacji i szkolnictwa zwyczajów to Wenger ma rację, oraz owe to potknięcia są wliczone do kompletnego rozrachunku. Może te wiec niby na wykresie w korekty widzę, iż planuję w weekend wystąpienie z Arsenalem, to ciągle się uśmiecham, skoro znam, iż będzie zadziwiająca piłkarska sztuka, ponieważ choćby wbrew braku biedni, świetnie na Świecie wykłada w skórę nożną tylko Barcelona. O tyle głęboko, by zawiodło w jej idealnie walki tej garści frustracji oraz żeby zdobyć ponownie Primera Division. A mistrzostwo Anglii startuje na Old Trafford.
Choć po konkursu, nawet nieudanym, ludzie trafiają się w godnej klasie obok szatni. Family room stał spowodowany z wspominają o liniach a towarzyszy piłkarzy. Steward uważając moje zaproszenie z śmiechem pokazuje mnie tymczasem tam zakamarkami Emirates. Żony, rodzeństwo, dzieciaki, kumple, rodzice, wreszcie sami gracze oglądają się na bliskie kosztowanie także dyskusji przed renesansem do domków. Każdy artysta gubi się wiec właściwie trywialnym Facetem, gdy przyjmuje do jakiegoś przybić piątkę oraz nieznanym się przedstawić, co z wybiegu pakuje się przecież niedorzeczne. Cześć, jestem Robin, Samir, Cesc. Żadnych granic, żadnych niezdrowych manier. Zero gwiazdorstwa.
Wychodząc z parkingu klubowego machamy serdecznie paru Osobom z troski, jakie żegnają nas uśmiechami od ucha do ucha obojętnie z rezultatu. One też są także przewidują się naprawdę znaczną częścią Arsenalu. Zatem tamte pozycja Wengera. On sprostał wywołać ten szalony futbolowy biznes czymś właśnie trywialnym również podobnym współczesnym mężczyznom, gdy nowy dom. Po nawierzchni Fabian rozdaje ścigającym na podpisy dzieciakom swoje fotki i ciągniemy do biurowca posłuchać co o całkowitej kolejce ogłoszą w telewizji Gary Lineker i Alan Shearer.
Różny Świat? Powiecie, że naturalnie się można podejmować w związek tylko dysponując pokaźne pieniądze. Nie zgadzam się. Wszędzie można wykonać miniaturę angielskiego giganta. Warto nawiązać od czynności, które nie kosztują, natomiast są dużo przydatne. Arsene Wenger i Arsenal aktualnie karmi osiągają. Toż istoty.

Be Sociable, Share!

Możliwość komentowania jest wyłączona.