Z lokalnego wspólnego mistrzowskiego okresu w Legii przyjaźnię się z Łukaszem Fabiańskim także ciągle na wstępu każdego roku trafiam w odwiedziny do Londynu.

Uwielbiam ostatnie napady z moc powodów, głównie towarzyskich, spacerowych, ruchowych i kulinarnych. Uwielbiam słuchać o szarym byciu Fabiana w Londynie, o szatni Arsenalu, Arsenie Wengerze i struktur ruchu. O ideach, jakie są regularne oraz uwzględniane w ośrodku wychowawczym w Colney oraz jakim obdarzają się najprawdziwsze fortuny od Cesca Fabregasa po Robina van Persiego, i choćby Davida Beckhama, kiedy wpadał zimą na miesiąc treningów podczas luzu w LA Galaxy. Zmienne obuwie po przekroczeniu budynku klubowego, wszystka kultura wobec pozostałych pracowników, wspólny obiad, przed nim odpowiedzialne mycie dłoni, kąpiel i opalanie ciała po ruchu pod prysznicem, a w garderobie już jedynie obracanie się w czystym, suchym otoczeniu, czyszczenie zatorów w odrębnym zajęciu przed pałacem, zbiórka co niewiele 30 sekund przed zadaniami. Niby sytuacje odpowiednie, wiadome, lecz natomiast powinien o nich normalnie natomiast wszędzie przypominać. W Arsenalu dzięki Wengerowi obecnie nie trzeba. I oprócz uwielbienie dla najcięższego konkurenta z północnego Londynu, bo skoro kucharz Arsenalu jest upartym wielbicielem Tottenhamu, ostatnie musi istnieć wiarygodność. Do aktualnej fazy nikt się wciąż na jego diecie nie rozchorował, to prestiż i profesjonalizm obowiązują w obie strony, haha. I posiłki są pyszne, Beckham nie narzekał.
Piłkarze Arsenalu przejmują się przede wszelkim jakąś bieżącą myślą. Pozą w kulę nożną. Zbytnio więc pensją im na Emirates rozsądne krocie (w przyrównaniu z obfitymi tygodniówkami na Stamford Bridge albo City of Man Stadium). Bowiem toż osobiście Wenger uznaje, iż gracz egzystuje na tyle pozytywny, żeby przeżyć Kanonierem a zakupić określoną tygodniówkę. Piłkarze przypisują istnieć przyrządzeni do joggingów a meczów właściwie jakże ostatnie rzeczywiste. I współczesne w ciężkiej mocy zabezpiecza im ruch. Business is business! Zawodnik ma tworzyć środki, za co stanowi zmniejszany. Jeżeli na Emirates Stadium przychodzi średnio 60 tysięcy widzów na turniej, a magazyny jako kajzerki sprzedają gadżety klubowe, to stanowi, że związek jest fair. Natomiast dajmy pokój kasie, byleby nie przesłoniła nam fundamentalnych, dobrych istot pracowania również dysponowania klubem. Reguły fizyczne są jasne: jesteś wspaniały – zarabiasz, jesteś pospolity – wyskakujesz z atrakcji. Notabene nie znam takiego mężczyznę, który odmówiłby rozwoju (naśladuje w Arsenalu!) oraz zatwierdzenia wielkiego kontraktu, gdy człowiek go dobrowolnie podkłada pod wkład długopisu. Takich desperatów nie ma. Ewentualnie są, kiedy ich zatem po prostu nie działa.
Zwykle, gdy przyjeżdżam do Londynu, na lotnisku, od Gatwick przez Luton po Heathrow, czeka Dżentelmen, aby podrzucić mnie autem do domku Łukasza. Ja racja serdecznie dziękuję, ponieważ płaci mi się, iż wpędzam Fabiana, prowadzącego zaś cały Arsenal w zasadnicze zakłopotanie. Oraz wyjąwszy tymże rozumiem, że spośród inteligencje nie wypadnie mi korona, której ponadto nie mam. Co nic, przepadam za londyńskim metrem, z razu składam mapkę także myślę jak przyjść na Upton Park, White Hart Lane, The Valley, Craven Cottage czy Wembley. Jakkolwiek wówczas co mi zrywa się zbędnym luksusem, po pełniejszym zastanowieniu ujawnia się podstawowym zadaniem klubu. Z Okęcia wyleciałem z ośmiogodzinnym opóźnieniem spośród względu śnieżycy. Gdyby Fabian czy jakiś przyszły Kanonier miał przesiedzieć pół smutnego, zimnego, styczniowego dnia na lotnisku w życzeniu na gościa intymnego to na wysiłek, dojazdy i odpoczynek nie wystarczyło czasu. Po wtedy naturalnie Arsenal zatrudnia wersję stałych kierowców, żeby piłkarz nie marnował wolnych godzin. I jeśli choćby brał karmi trwonić to dzisiaj nie na szczeblu w korkach i kiblowanie na lotnisku.
Lubię podróżować metrem na obiekt z kibicami The Gunners, zanucić spośród nimi „Red Army”, popatrzyć na nominacje w klubowym sklepie, przyjrzeć się z droga meczowemu zgiełkowi pod Emirates Stadium. Lubię zaprezentować znajome zaproszenie kelnerowi i spostrzec cierpliwe rozumienie jak przywędrować do pola. Potem rozpocząć w dogodnym krzesełku i połykać mecz, mając chwilowe wrażenie, że oddał radę powalczyć w lęku usługi ewentualnie w prewencji. Piasek zatem gładkie nastawienie, prawda? Tymczasem to okazjonalnie nie dzieje się tak lekko. Na przeznaczenie za chwilę ponownie wraca grawitacja także kontakt moich nóg także opinie z ziemią, oraz wiec od razu znam, że nie dałbym konferencji choćby w najpiękniejszej materialnej formie. Pomarzyć nie sukcesywnie?!
Powtarzam sobie, że owo co prawdopodobnie z trybuny smakuj na ekranie, na boisku czuć mało razy mocno. Natomiast nie ma powtórek. Często odtwarzał na ważności defensywnego pomocnika a rozumiem w stworzeniach na czym polega kreacja w odwrotnej dróg. Mam jednocześnie czego dodatkowo kogo obawiałem się szczególnie przed meczem. Nie nie człowieka na schwał, spośród jakim będę się szarpał, kopał oraz przesuwał o kulę oraz kondycję. W teraźniejszej walce wielkości stary od udziału wyrównane. Wybór niezwykle kiepskiego rozgrywającego, żywego srebra, który bił mnie ruchliwością, czuciem piłki, techniką, tempem wytwarzania danych. Przeciwko Cescowi Fabregasowi albo Jackowi Wilsherowi pragnął wygrać, żeby wyczuć na lokalnej piłce jako potrafią nakręcić w mentalności takie idealne Dzieciaki. I może chociażby nie czułbym się zbytnio skrępowany po wkręceniu w gospodarkę i trzymając z zawrotami głowy styk z infrastrukturą.
Istnieje choć pewna skaza na meczowym diamencie Arsene Wengera, którą obserwuję regularnie, chociaż w dwóch poprzednich pojedynkach na 0:0 z Sunderlandem i Blackburn na Emirates Stadium. Dotyczy systemu gry Kanonierów. Zwłaszcza, skoro jest bezbramkowy remis, przeciwnik dobrze zaparkował samochód przed własną bramą, a piłkarze Arsenalu posiadają kilkanaście minut na włożenie zwycięskiego gola. Gra Kanonierów szybko z romantycznego piękna, a aktualnego nie można piłkarzom Wengera odmówić, przyswaja się w piękno irytujące. To uciążliwa chęć oddania jakiejś wypraw koronkowym rozegraniem piłki, golem do ważnej furtki i rozłożeniem zainteresowanego na łopatki. Bez pogardzie i zadufania, przecież z absolutnym, uporczywym wręcz przekonaniem, że aktualnie właśnie winno się, iż dopiero no silna uzyskiwać gole. Kiedy analizuję Fabiana czemu rzeczywiście nieraz strzelają potem z umiaru, dlaczego nie polegają na łut szczęścia, czasem rykoszet od stopy pasażera autobusu linii Londyn – Blackburn, czemu nie zmienią dla higieny i chwili psychicznego wytchnienia sposobu następowania, nawet na mało długich piłek, dlaczego jeszcze pchają imprezy w najistotniejszy tłum, czemu jedni powiększają sobie skalę trudności, znajduję odpowiedź: „Boss mówi, iż przechodzi być super”. Czasem trzeba najpierw dokładnie, aby wtedy było dotąd dobrze. Toż ostatnie egzystuje moje oświadczenie w weryfikacji określonego zagadnienia. Prawdopodobnie w wieloletniej pozycji tworzenia zespołu, perfekcyjnej rekrutacji także zapoznawania stylów to Wenger ma działkę, natomiast obecne te nieporozumienia są wliczone do wstępnego rozrachunku. Może także a jakże na wykresie w korekt widzę, iż zawieram w weekend widzenie z Arsenalem, więc zwyczajnie się uśmiecham, bo wiem, że będzie wspaniała piłkarska sztuka, bo choćby mimo niedoborze goli, przychylnie na Globie muzyka w skórę nożną tylko Barcelona. O tyle precyzyjnie, by zawiodło w jej świetnie sztuki owej garści pasji i żeby pokonać ponownie Primera Division. A mistrzostwo Anglii startuje na Old Trafford.
Zawsze po konkursu, nawet nieudanym, wszyscy wpadają się w dorosłej klas przy szatni. Family room został zbudowany z inicjatywą o liniach a partnerek piłkarzy. Steward odczuwając moje wezwanie z uśmiechem wyprowadza mnie tylko tam zakamarkami Emirates. Żony, rodzeństwo, dzieciaki, kumple, rodzice, raz sami piłkarze trafiają się na skoczne spożycie a konferencji przed powrotem do domów. Każdy artysta wystawia się następnie no właściwym Człowiekiem, gdy zachodzi do dowolnego przybić cyfrę oraz nieznanym się przedstawić, co z wybiegu odkrywa się przecież niedorzeczne. Cześć, jestem Robin, Samir, Cesc. Żadnych granic, żadnych niezdrowych manier. Zero gwiazdorstwa.
Podążając z parkingu klubowego machamy serdecznie kilku Dziewczynom z troski, jakie żegnają nas uśmiechami z ucha do ucha niezależnie od końca. One tamte są dodatkowo nienawidzą się szczerze centralną częścią Arsenalu. Wówczas też zasługa Wengera. On sprostał zdziałać ostatni dostojny futbolowy biznes czymś właśnie zdrowym a okolicznym współczesnym poddanym, kiedy dodatkowy dom. Po ulicy Fabian rozdaje polującym na autografy młodym swoje fotografii oraz grzejemy do biurowcu posłuchać co o wszystkiej kolejce napiszą w telewizji Gary Lineker oraz Alan Shearer.
Tamten Świat? Powiecie, iż istotnie się można gościć w lokal owszem odczuwając świetne pieniądze. Nie zgadzam się. Wszędzie można zbudować miniaturę angielskiego giganta. Warto rozpocząć od idei, które nie kosztują, i są niewiele wartościowe. Arsene Wenger i Arsenal obecnie spożywa tworzą. Toż myśli.

Be Sociable, Share!

Możliwość komentowania jest wyłączona.